Черешката на тортата - сезон 8

  • 93 534
  • 974
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Подозирам, че тази групичка ще си дават само десетки. Няма да е интересно, ако съм права.
Вечерята на Евелина не беше за максимална оценка. Надя не знам дали може да готви. Но с тези помощници не е и нужно.

# 61
  • Мнения: 14 843
Подозирам, че тази групичка ще си дават само десетки. Няма да е интересно, ако съм права.
Вечерята на Евелина не беше за максимална оценка. Надя не знам дали може да готви. Но с тези помощници не е и нужно.

И аз мисля ,че вечерята на Евелина не беше за максимални оценки.Не и  когато имаш помощник който ти приготви една голяма част от храната
Според мен или са решили да си давата само 10-ки или просто Евелина ги впечатл с наградата накрая и те решиха да го играят патриоти
При Евелина даже и не разбрах ,че ще сервира пататник докато не го дадоха на масата ,не ни дадоха как пушира крушите ,как  панира топчетата за салатата.Доста неща останаха скрити което ме навежда на мисълта че вечерята е била сготвена от  помощника.
Знам ,че не може да се даде целия процес на готвене,на всяко ястие ,но те не дадоха почти нищо от нейното готвене

# 62
  • Мнения: 1 069
 Тайна, : Laughing

# 63
  • Мнения: 18 057
Забравих да гледам снощи, но вас ще прочета  Peace
Довечера ще наваксам

# 64
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 550
 Що не направят един сезон само от гъзоръки.Всеки си кани готвач приготвящ блюдата,а борбата ще е да докопат по-добър в бранша.И без това голяма част от известните, май готвене са виждали само по кулинарните канали.

# 65
  • Мнения: 3 154
Любимото ми предаване – тази седмица участниците ми харесват с изключение на Надето  може би.
Tакааа ... и аз също не одобрявам  „готвенето“  в  ресторанти, а и в конкретния случай не ми допадна  и обстановката в заведението  – нямаше уют ... малко като закусвалня за бързо хранене.  Иначе съдейки по вида и реакциите на гостите, ястията предполагам са били много вкусни, но личния принос  на домакинята в приготвянето им   беше доста скромен  – изобщо не заслужаваше четири десетки. 
Зеленото сирене  – един  епизод на Полуостровът на съкровищата по Фиеста  с Валери Нешов беше посветен на него. 
Скрит текст:
Честно казано имам леки резерви относно  историите за „древния“ му произход Wink Според мен е малко маркетингов трик – забравил е някой  в мазата  някоя и друга  тенекия  - постояло два-три месеца, мухлясало и айде – хоп – сдобихме се и ние с  деликатесно мухлясало сиренце Mr. Green. Но това не пречи да е вкусно - не съм опитвала  Peace

# 66
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Записвам се. Снощи пропуснах, но тази вечер съм на линия.

# 67
  • Мнения: 20 242
И аз да се запиша в темата, ще гледам повече на запис и ще ви чета, че гледаме по това време Новите съседи, за втори-трети път  Mr. Green
Конско месо не мога да ям, носили са ми в къщи, готвила съм, но ми засяда на гърлото. За мен конят е другар на човека, като кучето.

# 68
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Дано,ще каже човек,че за Нобелова награда се борят участниците!А това вълшебно ,зелено сирене,колко съм го търсила във Варна,даже писах на кмета на селото......ама нъцки.
Разбрах, че в село до Тетевен го има това сирене.

Бабинци  Peace
То и нашето домашно като се задържи повечко и става зелено  Mr. Green

Конско месо съм яла на суджук- ми не беше лошо, но нищо особено.

Абе тоя Килата сам ли си е фризьор?  Laughing

# 69
  • USA
  • Мнения: 7 373
Ястията изглеждаха вкусно,макар че са далеч от моя стил на хранене и освен пататника,нищо друго не бих опитала.
И на мен не ми допада посрещането в ресторант + готвене от шеф.Значи какво гледаме,5 човека се събрали и отишли да вечерят в ресторант.Това ли да оценявам... Rolling Eyes От менюто на домакинката,не смятам,че в половината гозби е участвала.

Компанията иначе е приятна.Ще си раздават 10-ки по симпатии.

Последна редакция: вт, 24 яну 2017, 19:35 от Beautyholicа

# 70
  • Мнения: 143
Запис и от мен. Ще  чета тук, понеже съм нощна.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 674
Запис и от мен - предаването много ми харесва, а ако и ВИП-овете можеха малко повече да готвят, щеше да е прекрасно Simple Smile

Надето да беше отишла преди това в магазина, да научи поне кое къде се намира...

# 72
  • Мнения: 2 742
Надя ми харесва дотук. И прави сама нещата, въпреки готвача при нея.

# 73
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Пак ресторант, готвач-гуру, тиква ....Не става ясно кой какво готви....
Манчев как не видя безобразно мръсния тиган и мръсотията по ширма....Бррр! Sick

# 74
  • Мнения: 6 306
Горкото конче Cry

Общи условия

Активация на акаунт