Августинската дружина премина първата третина

  • 29 276
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 749
Веси, не че нещо, но нови теми се пускат при 50 изписани страници.
Коммала те помоли за същото.
Аз лично ще продължа да пиша тук, докато не стане 50 стр.

# 706
  • Мнения: 42
Тъй като тази ще ми е първата бременност си мисля за друг въпрос свързан с ревността !
 Twisted Evil Twisted Evil Имате ли дом. любимци и как се държат около бебчетата ?

# 707
  • Мнения: 113
Жана е хубаво име.НЕ виждам защо не са го харесали роднините

# 708
  • Мнения: 222
И аз мисля като Синеочка, нека  да стигнем до 50стр и тогава се преместим Wink

# 709
  • Мнения: 4 749
Имаме котка - обожава дъщеря ни и дъщеря ни я обожава!
Първите 2 месеца я гледа, като полезно изкопаемо и бягаше при всяко изреваване. Когато Слънчогледка стана на 2 м и нещо, една вечер котка се настани в кошарата. В началото се изплашихме..но тя просто я пазеше и до ден днешен е така. Котката спи в кошарата в краката на детето.
Интересното е, че когато са идвали чужди хора вкъщи ги хъскаше и не даваше да докосват детето.

# 710
  • Мнения: 1 152
Големия син като се роди бахме при нашите и имахме немска овчарка. Гледаше го като полезно изкопаемо, постоянно искаше да го види, да го подуши докато посвикне. После след всяка разходка проверяваше дали си носим бебето Simple Smile

Фешънчето чудесни новини Simple Smile

Аз днес минах през док да ме види, всичко е наред , само дето каза да започвам магнезий, заради контракции.
Но аз мисля да изчакам още малко и да видя дали ще се повторят и тогава ще взема.

# 711
  • Мнения: 92
Пуснах я сега, понякога нямам възможност цял ден да вляза. Местим се там, когато свърши тази, не е проблем.  Peace

# 712
  • София
  • Мнения: 364
Ние сме със сетер. Много добричък и е истински другар. Отсега си мечтая за разходки в планината с него и беб. Ще видим как ще приеме бебето, че за момента той е най- младия член на семейството.
 Фешънче ,  честито! Бързо сега публикувай данните на щастливия татко, че да ни просвети в тайната. Ние тук нямаме такава воля, че да издържим половин година без да знаем какво ще е бебето ти  Joy.

# 713
  • Мнения: 4 749
Пуснах я сега, понякога нямам възможност цял ден да вляза. Местим се там, когато свърши тази, не е проблем.  Peace
По-добре на повече изписани страници да се пуска, отколкото на по-малко. Все пак си има правила. Модераторите заключват теми при 50 стр( макс 51), когато са по-малко изписани страноците и се пуснв нова тема става объркване. Момичетата се чудят къде да пишат.

Ако нямаш възможност да следиш темата е добре да я пуска някой, който чете постоянно, защото винаги има нещо за добавяне и оправяне и ако не разполагаш с време после ще ти е трудно.
Надявам се да не се засегнеш, темата която си пуснала е много хубава и ти благодаря за старанието!

# 714
  • София
  • Мнения: 153
И аз мисля, че Жана е много хубаво и нежно име.
Каката на 3 г. я отделихме в друга стяя. Исках и по-рано, но нямахме стая. Първоначално бяхме с видео наблюдение, което вече не ползваме. Колкото пп-рано детето се научи да е самостоятелно, толкова по-добре за него, въпреки че родителите може да са на друго мнение.
За ревността ще действам в движение. Аз съм човек на импровизацията не на плана.

# 715
  • Мнения: 3 595
Е, винаги се случва човек да е зает през деня и да не успее да пусне тема точно на 50-та страница. Във всичките ми теми, които следях/следя и в Искам Бебе и в Родени се е случвало и на 49-та и на 51-ва, че и на 52-ра, не е голяма драма. В крайна сметка ей сега ако отворим разговор за нещо могат да идат 3-4-5 страници за час-два, никой не може нон-стоп да стои и да следи.

# 716
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, тези дни голям зор и напрежение и в работа и в къщи. Даже и сега съм в командировка ..... но усетих странна промяна и се чудя нормално ли е или е за лекар..... аз съм в 10 седмица и от вчера забелязах че увеличения секрет който имах до сега, вече го няма! Рязко спря.... освен това ужасното количество огромни пъпки започнаха да завяхват.... Тези две неща много ме разтревожиха и се чудя дали всичко с бебчо е наред или тези промени се дължат на промяна в неговото състояние..... но съм в командировка и не мога да отида не лекар преди четвъртък даже може би петък а не знам как ще се справя до тогава емоционално Simple Smile
Няма кръв, само леки болки в кръста .......
Не мисля ,че трябва да се притесняваш при мен се получи абсолютно същото с пъпките .

# 717
  • Paris, France
  • Мнения: 285
И на мен Жана много ми харесва за момиче. Страхотно звучи, запомня се, кратко е и няма да става объркване в изписването Simple Smile

# 718
  • Мнения: 19
Здравейте ,момичета искам и аз да се включа в дружинката ви .Моят термин е за 21.07.2017г  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 171
Момичета, събудих се много хремава, едвам дишам, съответно главоболие и отпадналост. Не знам какво да правя

Общи условия

Активация на акаунт