Августинската дружина премина първата третина

  • 29 274
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Burgas
  • Мнения: 56
Аз пък се събудих с такова главобилие, че чак повръщах. За първи път ми се случва. Сякаш след това не е толкова силно , но пак боли много. Незнам дали не е и уроки...  newsm78.

# 721
  • Мнения: 2 479
Аз пък се събудих с такова главобилие, че чак повръщах. За първи път ми се случва. Сякаш след това не е толкова силно , но пак боли много. Не знам дали не е и уроки...  newsm78.
Това са глупости, Пепеляши  Laughing Повечето сме с главоболие, и на мен сутрин ми понася най-зле.

# 722
  • Мнения: 35
Аз пък се събудих с такова главобилие, че чак повръщах. За първи път ми се случва. Сякаш след това не е толкова силно , но пак боли много. Незнам дали не е и уроки...  newsm78.
Ако мислиш че е от уроки можеш да загасиш три клечки кибрит в малко вода и след това да се измиеш лицето с водата от брадичката към челото на три пъти. На мен това ми помага

# 723
  • Мнения: 4 749
Уроки са ей с'а ще ти побая 😹😹😹😹

Стига, момичета! Бременнае жена си страда от главоболие, заради промяната на хормоните. Мен също много ме боля вчера следобед глава. Картофът наисти а облекчава.

# 724
  • Мнения: 60
Аз пък се събудих с такова главобилие, че чак повръщах. За първи път ми се случва. Сякаш след това не е толкова силно , но пак боли много. Незнам дали не е и уроки...  newsm78.
И аз съм била така,ако е много нетърпима болка,можеш да пиеш еферелган или парацетамол.Това ми каза АГ,като го питах.
penny2208 можеш да си правиш промивки на носа с физиологичен разтвор и чайчета.

Последна редакция: ср, 08 фев 2017, 10:02 от mell07

# 725
  • Мнения: 19
Случвало ли се е на някоя мама ?В момента съм с втора бременност в 13 г.с. и сякаш съм с бронхит (всяка година го хващам ),нямам температура ,но ми е отпаднало ,зелени храчки ,и като се изкашля все едно ,че белите дробове ми се късат .Пия чайчета и смуча лукчета и се чудя дали да посетя лекар или да изчакам да видя дали ще ми мине?Какво мислите?

# 726
  • Мнения: 60
Случвало ли се е на някоя мама ?В момента съм с втора бременност в 13 г.с. и сякаш съм с бронхит (всяка година го хващам ),нямам температура ,но ми е отпаднало ,зелени храчки ,и като се изкашля все едно ,че белите дробове ми се късат .Пия чайчета и смуча лукчета и се чудя дали да посетя лекар или да изчакам да видя дали ще ми мине?Какво мислите?
Аз бих отишла на лекар.

# 727
  • Мнения: 4 749
Пени, за хремата - витамин Ц една ампулка капваш в носа, може няколко капки сребърна вода, физиологичен разтвор ( под формата на спрей продават на различни марки) и инхалации с чай от лайка.

Вили, иди при ЛЛ да те преслуша.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте, момичета!
Деси, и моят син е много привързан към мен и когато съм наблизо, не признава никой друг. Затова аз започнах да му говоря от сега, че като се роди бебето, нещата ще се променят – ще трябва да спи с татко си в хола, да помага за бебето и да не се сърди, като обръщаме внимание на мъничето. За спането имаше малко драма, но намерихме компримисен вариант – един ден ще спи при нас в спалнята, един ден ще е с при татко си. Така по-лесно ще се адаптира.
Макар че на думи сега обещава да помага и да не се сърди, аз знам, че той още не осъзнава каква промяна ни очаква след раждането.

# 729
  • Мнения: 39
 Вили Тонева аз бях така преди две седмици.Отивай на лекар докато не е станало по зле

# 730
  • Мнения: 33
Добро утро момичета Simple Smile
Знам, че се коментира вече, но усещатате ли бебчетата?
Аз миналата нощ усетих сериозно мърдане, при което се появиха две малки издутини на корема ми за миг и след това спря. Снощи докато си лежах и гледахме Великият Гетсби бебето много се размърда, пак се появяваше издутина и изчезваше. Даже ММ го усети. Но аз съм в 14 седмица, не е ли много рано за това? Дъщеря ми толкова ясно и отчетливо я усещахме след 22 седмица. Първо си мислех, че си въобразявам, но няма как, помня много добре това чувство  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 2 479
Вени, за тези, които сме с 2ро не е рано Simple Smile И аз усещам от време на време вече  Heart Eyes
Вили Тонева, при положение, че имаш съмнение за бронхит, веднага на лекар. Не си прави експерименти да седиш и да чакаш евентуално от само себе си да се подобрят нещата. Дано така стане, но все пак е важно да те преслуша специалист.

# 732
  • Мнения: 222
Вили, според мен отивай на лекар, бях така преди Коледа, изчаках цял ден , надявайки се да ми мине, вечерта си погледнах гърлото - сливиците ми бяха огромни с многобройни налепи, отидох веднага на лекар, нямаше спасение трябваше да пия антибиотик ... много бях закъсняла, за това съвета ми е отивай, при Бжена имам чувството, че за часове се развива заболяване, поне при мен беше така.
Да усещам вече бебето, а понякога усещането е като пулсации , много е приятно и мило ❤

# 733
  • Мнения: 973
Днес ходих на преглед за болничния и АГ-то ми каза този път момиче. Сега е 50 на 50 работата , а точно се бях настроила да е момче. Ще видим Велев дали ще реши да даде мнение утре Simple Smile
Мериха ми кръвното - много ми е ниско , кажете начин да го вдигна малко??
И Жана наистина е много хубаво име - и напомня за Жана Д'арк.

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Вени, аз четох статия, че бебето се усеща след 18-та седмица, но е индивидуално при всяка бременност - може да се усети и 2-3 седмици по-рано. Аз преди 3-4 дни усетих леко пърхане в корема (там, където са крачетата на бебчо), а съм в 15 седмица. Снощи пак усетих същото чувство, но на друго място. Може и да си внушавам, че това са движенията на бебето (в следствие на прочетеното), но ми е хубаво да си го мисля  Grinning
Но чак да се появяват издутини ми се струва рано, имайки предвид, че бебчето е все още много малко. Моето е 116 грама.

Общи условия

Активация на акаунт