Снегът топи се, слънце пече, априлското бебче подритва с краче - Тема 12

  • 44 494
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 226
Аз от днес съм в болнични до края, чувствам се малко странно. Днес се ядосах на нашата градина( частна), понеже учениците са ваканция  и работи само градината и отивам сборна група от всички групи. По принцип са 6-9 деца в групата, а днес 18 деца имало малко деца и ги събрали.Един куп пари и накрая по зле от държавна:-(
Манха при кой си в Токуда, че търся добър доктор който прави секцио?

# 46
  • Мнения: 1 341
Лили,Кристална , верно може да си спретнем едно Селена парти  Laughing Laughing Laughing ама мисля, че вие ще ме изпреварите с бебчовците.  Вие нормално ли искате да раждате?!?
Nanna иска ми се и на мен,едно Селена парти да си спретнем друго си е да се познаваме поне задочно Simple Smile,  но май доста са ни различни термините.  Кристална е на 1ви април ако не се лъжа, а ти си на 23, то идва голяма разлика, а аз принципно съм 8.04 падам се между двете ви, но със сигурност как ще раждам ще разбера другата седмица. Обаче за сега като го чувам доктора ми се притеснява за очите и за сега клоня към секцио, а то се правело десетина дни преди термин...  newsm78, та не знам още, а на мен ми се искам да раждам април, да не е края на март.  Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 301
Манха, аз искам кошара, ама тая от Метро нещо не ми допада много.. Thinking Спряла съм се на тази
http://kosara.bg/koshara-na-2-niva-nanny-plus-10080201611
Вие за пролет говорите.. днес и вчера при нас беше мнооого топло, особено вчера ..бешв 20градуса. Аз днес съм цял ден навън, утре пак мисля да се разхождам  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 341
Нана, аз се надявам за нормално. Няма предварителни пречки за това, док подкрепя естественото раждане. Ти там ли се следиш? При кого? А ти, Лили?
Аз се следя на частно, но моя доктор работи в селена и ражданията са му там. Така че съм в селена Simple Smile чувам доста хубави мнения от раждали там Simple Smile и съм спокойна Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 111
Бела, при Димитров. Води се много добър в секциото, но трябва да решиш по-рано. Днес му записваха часове за март. И при Илиев е подобно.
Дими, аз я взимам за ползване от време на време при пътуване. Затова и искам да е евтина. Иначе твоята изглежда много добре.

# 50
  • София
  • Мнения: 137
Белинда, Пумичка и аз нещо съм изтървала за йогата, ама ще взема и аз да се самопоканя при вас, пък и това за тортата много ми хареса.
Иначе за квартала думи нямам, чак кучето беше възмутено, че няма ни дръвчета


Ще се радвам да се запознаем, Purple  Hug
Като гледам си спретнахне набързо една среща по комшийски за неделя. Simple Smile Малко йога и тортички.  FlutterКойто има възможност и желание, да заповяда.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 748
Лили, и аз се следя на частно в Селена. Не съм имала колебания за раждането, със сигурност съм там. Отзивите също затвърдиха мнението ми, че това е моето място.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Някой  пиеше магнезий биолектра 243. Искам да питам по колко? Че май имам нужда да си вдигна дозата,а аг не вдига.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На тези от вас, които пият магнезий, пускали ли са ви изследване, за да проверят стойностите му /с цел да не е предозиран/.
И ако сега в 8 месец пускам кръвни изследвания в 9 тия пускат ли се нови?

# 54
  • Мнения: 76
Тест за алергии към упойките обикновено се прави в болницата, в която ще раждате.
Аз се надявам да успея да запиша бебето при педиатърката на бъдещия батко, работи в Доверие в Овча купел, но и тя не приема нови пациенти. Повечето свестни педиатри са претрупани.

Manha  ти ме разби, кажи коя е педиатърката. Аз се следя в Доверие. Живея в Овча купел. Бях пуснала темичка във ФБ за педиатрите, но ми стана неудобно да питам и за конкретен квартал. За Хлебарова ли става въпрос. За нея съм чела доста неща, но винаги е лудница пред кабинета и. Мислех за педиатър Ралица Калинова. До нейния кабинет е кабинета на ендокриноложката ми съм виждала само веднъж едно бебе. Нищо не успях да намеря за нея. В крайна сметка реших да отида при Хлебарова.

# 55
  • Мнения: 1 111
Хлебарова да. Говори ли с нея? А при кой се следиш?

# 56
  • Мнения: 76
Хлебарова да. Говори ли с нея? А при кой се следиш?

Ами не съм говорила с нея, мислех да я посетя сега на 08.02. Ще ходя до Доверие за някакъв талон, май ми свършиха всичките дни от болничните. Иначе то там май няма много избор. Следя се при Емил Иванов
Мисля все пак да се пробвам.

# 57
  • Мнения: 1 111
И аз съм при него Simple Smile
При Хлебарова винаги е лудница. Но то при повечето педиатри е така. Мисля, че не приема нови пациенти, но кой знае.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Мис, според моята АГ няма нужда от изследване,защото не се предозирал .Аз сама си реших да го пусна с другите изследвания и ми беше на долната граница.В началото на 8-ми ми пусна ПКК ,а следващия път ми каза,че ще взима секрет (в петък като ми издава 45-дневния болничен).За 9-тия не си спомням дали пускаха някакви изследвания.

# 59
  • Мнения: 76
И аз съм при него Simple Smile
При Хлебарова винаги е лудница. Но то при повечето педиатри е така. Мисля, че не приема нови пациенти, но кой знае.

Ами май не сме се засичали с теб. На мен следващото ходе ми е чак на 23.02 гладна. И при него е едно чакане понякога, ако не си за консултация

Общи условия

Активация на акаунт