Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 63

  • 74 615
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364
Тема за споделяне на всякакви въпроси относно Инвитро/ИКСИ оплождане, стимулационни протоколи, препарати за стимулация, процедури и всякакви други притеснения и вълнения.
Нека донесе късмет на всички записали се в нея!




ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

ПОРТАЛ ИНВИТРО.БГ
ЦЕНТРОВЕ ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ
ЦЕНТЪР ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ (ЦАР)
СТИМУЛАЦИОННИ ПРОТОКОЛИ
ПРЕПАРАТИ ЗА СТИМУЛАЦИЯ
КАКВО СЕ СЛУЧВА СЛЕД ЕМБРИОТРАНСФЕР
ОБЩИНСКИ ПРОГРАМИ ЗА ФИНАНСОВО ПОДПОМАГАНЕ
ЛИНК КЪМ СТАРАТА ТЕМА


Пожелавам на всички в процедура и подготвящи се за нея да видят положителен резултат и достигнат до успешен финал!

Последна редакция: ср, 15 фев 2017, 17:30 от Aneto201

# 1
  • Мнения: 19 687
Успех на всички Hug

# 2
  • Мнения: 833
Успех момичета bouquet

# 3
  • Мнения: 380
Успех и от мен

# 4
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема  bouquet
Дано е успешна за всички Praynig Hug

# 5
  • Мнения: 759
Здравейте дами,
Моля, ако някоя от вас има впечатления от Д-р Ганева в клиника Щерев да сподели.
Благодаря предварително.

Последна редакция: ср, 15 фев 2017, 17:58 от D.D

# 6
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз се вписвам bouquet
Дано да запълним темата с много хубави новини!

# 7
  • Мнения: 4 097
И аз се записвам!

Успех на всички 🌹

# 8
  • Варна
  • Мнения: 669
Цък и аз, благодаря за новата тема  bouquet Дано да е успешна за всички ни и да има само хубави новини!  Hug

Да отговоря на момичетата от предната:

Buena esperanza - с Мериоферт 150 се стимулирам - преди 1+1, от вчера 1+2. От този Цетротид получих малко реакция, но слава Богу до сутринта беше минала... Иначе съм в Щерев, при д-р Савова.
varki - не знаем още кога ще е пункцията, утре пак съм на преглед и се надявам, че вече ще бъде ясно, за да си планирам престоя...
Aneto201 Благодаря Hug
миле-на, и на мен ми беше много странен цикъла, заради добавките и Регулона. Но мисля, че трябва да не е съвсем розово, за да се брои...

# 9
  • София
  • Мнения: 4 884
Поли, аз знам, че си в Щерев, но ми бешв убягнало при кой лекар Hug Искаш а кажеш, че сутрин слагаш 150, а вечер 2 по 150, така ли? Ако е така, това е доста силна стимулация.На лимитиран ли си или на стимулиран опит?

# 10
  • Мнения: 475
Успех на всички!  bouquet bouquet bouquet

# 11
  • Варна
  • Мнения: 669
Buena, честно казано, не съм сигурна, изпълнявам каквото ми кажат... Каква е разликата?  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 4 884
Buena, честно казано, не съм сигурна, изпълнявам каквото ми кажат... Каква е разликата?  newsm78
Не, споко, просто ми беше интересно как го водят , защото ори тях има два вида стимулации лимитирана и стимулиран опит и има разлика в цената.Ти вероятно си по перото стимулиран опит, защото ти е по- сериозна стимулацията.При лимитирания опит обикновено изписват хапчета пюпс някоя друга инжекция.По фонда ли си?

# 13
  • Мнения: 1 142
Благодаря за новата тема! Успех на всички! Heart Eyes
Цопвам се бързо, че вчера ми дойде и днес съм на първи преглед.

Aneto, за хиперстимулацията съм напълно съгласна и ни най-малко не я подценявам. На мен дори ми вадиха вода от корема след такава и беше много гадно. Сега ми предстои нова стимулация и естествено се притеснявам как ще реагирам, но гледам да не го мисля много, че по-лошо.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 521
Успех и от мен!  Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт