Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Диета със зелева супа VI

• 32 668
  • 229
  •   3
Отговори
# 225
При някой получава ли се подуване на корема, снощи след първия изкаран ден на супата бях като Animal Blowfish

По-скоро трябва да има обратния ефект, диетата действа детоксикиращо. Зелето е трудно смилаема храна, аз си пасирам супичката - така хем ми е по-вкусна хем не ми е тежко Grin

# 226
При някой получава ли се подуване на корема, снощи след първия изкаран ден на супата бях като Animal Blowfish

По-скоро трябва да има обратния ефект, диетата действа детоксикиращо. Зелето е трудно смилаема храна, аз си пасирам супичката - така хем ми е по-вкусна хем не ми е тежко Grin

Да ъпдейтна, че само първия ден бях така подута, след това не съм имала подобни проблеми, дори напротив, наистина се детоксикира организма 😍 много леко се чувствам, супер е тази супичка и режима като цяло👌

# 227
Според мен всяка зеленчукова супа може да замени зелевата, в случай, че омръзне. Например една супа от спанак и броколи без мляко и сметана, пак не е много калорична и може да е основно хранене по време на такава седмична диета. Аз сега например съм на супа от замразени зеленчукови миксове и мисля, че са добър заместител на зелевата супа.

# 228
Според мен всяка зеленчукова супа може да замени зелевата, в случай, че омръзне. Например една супа от спанак и броколи без мляко и сметана, пак не е много калорична и може да е основно хранене по време на такава седмична диета. Аз сега например съм на супа от замразени зеленчукови миксове и мисля, че са добър заместител на зелевата супа.

Да определено е в пъти по-добре от "боклучавата" храна. Диетата действа безотказно. Някои заместват зелето с карфиол, броколи и други. И аз започвам в неделя, че като почна от понеделник все не ми върви Grinning

# 229
Момичета аз приключих и съм - 6кг. За първи път правя толкова ефикасна диета и не съм изпитвала глад. Бях 60 кг, сега съм 56 и още 6 ми остава да сваля, но ще премина сигурно на японското чудо, да не правя една и съща много дълго време. Успех на всички, пробвайте я, хич не се чуете 😋👌

Общи условия

Активация на акаунт