Препоръчайте ми агенция за недвижими имоти във Варна

  • 2 555
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 493
Здравейте.
Не намирам тема с препоръки за агенции във Варна, които да ползвам в търсене на имот за покупка. Моля да споделите мнения и препоръки. Търся апартамент в кв. Младост 2, една от агенциите, към която мисля да се обърна е Адрес. С други нямам опит.

Ако някой продава апартамент с две спални в района, или познава някой продавач, нека да ми пише на ЛС.
Благодаря Ви  Hug

Скрит текст:
Снимката е от свалена от страницата на агенция Мирела - изглед е към стадиона в Младост. Надявам се да нямат нищо против, че съм я качила тук Peace

# 1
  • Мнения: 11 747
Следи обявите и ако харесаш нещо се обаждаш, на който го предлага, за оглед. Защо ти е само една агенция?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 493
Следи обявите и ако харесаш нещо се обаждаш, на който го предлага, за оглед. Защо ти е само една агенция?

Защото има и такива, които са некоректни. До колкото разбирам има възможност брокер да търси от свои колеги в други агенции имоти, които при тях не се предлагат. На практика аз работя с избраната от мен агенция и по условията, по които съм се споразумяла със нея. За мен това би било улеснение, а и е някаква сигурност, че брокерът няма да ми вземе комисионната само за това, че ми е предложил продавача, без никаква допълнителна проверка на имота преди това.

Разбира се, че мога да се обаждам на различни агенции, но исках да разбера кои са онези, за които отзивите са предимно отрицателни и кои на кои мога да се доверя.

# 3
  • Мнения: 109
Здравейте !

Някой да има отзиви за Имоти Перфект Варна ?  newsm78

# 4
  • Мнения: X
Следи обявите и ако харесаш нещо се обаждаш, на който го предлага, за оглед. 
Не знам при продажбите как е, но специално при наемите, специално за Варна е пълно с фалшиви обяви...

# 5
  • Мнения: 587
Ако още проявявате интерес , пишете ми на лични

Общи условия

Активация на акаунт