МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 313
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз вчера уж бях на плодове, но вечерта изядох три скариди, три хапки октопод и към 50гр. Бяло вино пих. И днес ужас - не само не съм свалила нищо, ами съм наддала 400гр. Това ми се случва за първи път от началото на диетата. До сега бях стриктна и всеки ден отслабвах. Явно при мен и малко отклонение влияе негативно. #Cussing out

# 46
  • Мнения: 7
1ви пилешки ден- мина.  Цял ден се тъпча с едни пилешки пържили от бут...направо ми се стъжни живота.

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Добре де, аз имам въпрос към тези, които сменят всеки ден храните и ядат и ориз, кашкавал и т.н.- по тази схема отслабвате ли наистина?

# 48
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Започвам трети ден - зеленчуци. Определено с по един ден ми е по-лесно и спокойно, без да си натоварвам психиката и да ми се повръща. Един кг. надолу - отчитам, че това е вода,а не мазнини, но и момента с мазнините ще дойде - надявам се другата седмица. Мисля, че този режим има повече възпитаващо действие, а именно не ми се яде толкова много и не се тъпча постоянно с нещо, което ми се е прияло, т.к. трябва да ям едно и също, а вече след обяда не ми се яде това нещо.

# 49
  • Мнения: 52
И аз съм на зеленчуци днес - 3 ти ден Wink

# 50
  • Мнения: 221
Stanislava_,аз лично ориз не съм яла,но кашкавален ден съм правила преди и се отслабва.Имаше преди години момичета си правеха шоколадов моноден и отчитаха минус.
На мен също ми е по лесно по един ден да правя.
Аз малко се отклоних от диетата,че бях болна и що хапчета изпих и изсмуках- не е истина,но от днес пак започвам -зелвнчуков ден на краставички и домати.Утре мисля да е плодов.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 2 153
И аз снощи омотах нещата с две бисквити, но днес продължавам. Чудя се, ако направя един тестен ден(така да го нарека) какво ще стане - само на тестени неща - хляб, палачинки, мекички? мисля си, че не трябва да има проблем, без яйца и мляко неща и без сирене.
В кашкаваления ден може ли и сирене, но по съставки е същото и млякото също - кисело и прясно.  newsm78 newsm78 newsm78

# 52
  • Мнения: 221
Аз лично само сирене не съм яла ,защото е солено,а обезсолено не ми харесва.
Иначе в една от монодиетите ,която беше преди на първа страница имаше един ден на спагети (не си спомням със сос или без).

# 53
  • Мнения: 628
1 ден, картофен. Ще се движа по режима на Ваня Червенкова. Башар Рахал също се похвали, че е отслабнал с този режим, та да видим, дали и при мен ще проработи  newsm17

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
1 ден, картофен. Ще се движа по режима на Ваня Червенкова. Башар Рахал също се похвали, че е отслабнал с този режим, та да видим, дали и при мен ще проработи  newsm17
Работи режима, няма как да не работи. Ще видиш. Но трябва да го спазваш стриктно. Т.е. да не си хапваш „тайно” една солетка, бисквитка и т.н. Също така е добре и да не си в калориен излишък, защото ако ядеш по 3кг. Картофи на ден пак няма да отслабнеш. Но това трудно се получава, тъй като еднообразната храна омръзва бързо.
На мен диетата много ми помага да не ям вечер късно, което ми беше проблем. Преди вечерях в 18.30 и в 23.00часа пак. Сега толкова ми писва от пилета, плодове и т.н. че до вечерта не ми се яде нищо.
И на мен пак ми е първи картофен. Ще се движим заедно. Grinning

# 55
  • Мнения: 7 106
Аз днес започнах с режима на Петър Димков и като първи ден съм на 1 кг. варени картофи.
Утре ще е по-трудно - кисело мляко.

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
При мен най-леко мина денят с кисело мляко  Grinning

# 57
  • Мнения: 7 106
Tiffany Aching, благодаря за надеждата  bouquet
Като те чете човек излиза, че всичко ти е лесно Simple Smile

# 58
  • Вестерос
  • Мнения: 38 247
Де да беше  Laughing

# 59
  • Мнения: 628
Скрит текст:
1 ден, картофен. Ще се движа по режима на Ваня Червенкова. Башар Рахал също се похвали, че е отслабнал с този режим, та да видим, дали и при мен ще проработи  newsm17
Работи режима, няма как да не работи. Ще видиш. Но трябва да го спазваш стриктно. Т.е. да не си хапваш „тайно” една солетка, бисквитка и т.н. Също така е добре и да не си в калориен излишък, защото ако ядеш по 3кг. Картофи на ден пак няма да отслабнеш. Но това трудно се получава, тъй като еднообразната храна омръзва бързо.
На мен диетата много ми помага да не ям вечер късно, което ми беше проблем. Преди вечерях в 18.30 и в 23.00часа пак. Сега толкова ми писва от пилета, плодове и т.н. че до вечерта не ми се яде нищо.
И на мен пак ми е първи картофен. Ще се движим заедно. Grinning
Stanislava, 3 кг. не, но 1 съм докарала. На закуска изядох 1 голям сварен картоф, на обяд пак. За вечеря си купих 650 гр печени картофи с копър и чесън и си ги изядох всичките, макар че на края ми ставаше тежко. И още ми е тежко, но пък не съм гладна. А всичко ми се ядеше. Купих си вафли... И ги скрих  Laughing  Важното е, че не им посегнах.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт