МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 414
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 293
Няма ли някоя моно диета, при която да се ядът само вафли и да се отслабва?!

# 61
  • Русе
  • Мнения: 2 153
За шоколад съм чувала, ама да вафли??? Аз я спрях за седмица, че ще ходя на изследвания за щитовидна и искам да видя реални резултати(не че ще се отрази диетата, но искам да съм яла всичко каквото ям обикновено) и после вероятно пак ще започна пак. Но мисля да не се придържам точно към тези на пълва страница, а да си направя своя - пак моно, но по мой вкус.

# 62
  • Мнения: 7 151
Привет от мен, аз вчера бях на 1 кг. варени картофи без сол и вечерта бях много гладна, но издържах. Изхвърлих доста задържана вода.
Днес все пак ми е втори ден и съм на 3 кисели млека, засега съм изяла едното. Лошото е, че тези дни имам много стрес, който при мен е причината за повишен апетит. Надявам се и с ваша помощ да се справя Hug

# 63
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Да ви кажа всичко е въпрос на внушение. Аз работя в офис, в който по цял ден се яде Laughingколегите се тъпчат с всевъзможни вафли и техните производни, на няколко места има масички с кутии бисквити, амаретки, купи с бонбони, линдори и т.н,. и вече две седмици не съм припарвала до тях. Възприемам ги като кламери или нещо такова hahaha А преди си внушавах, че ако не хапна сладко ми става лошо и ми пада кръвното Rolling Eyes сега даже и тренирам, вечер плувам и ми е ОК.
Не е толкова непосилно да се откажеш от определена храна. Имам алергия към ягоди и вече 30 години не съм яла. Днес една колежка пристигна на работа с кутия ягоди и като се замисля, аз дори не си спомням вкуса им, за да ми се дояде.

# 64
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Да, съгласна съм, аз си казвам, че ми е забранено и не се изкушавах, но ми се дояждаха неща, които щях да ям на другия ден.

1 седмица вече не съм на диета и се мерих, не съм качила, на същите кг съм , на които завърших.

# 65
  • Мнения: 7 151
Tiffany Aching, ти колко кг. свали общо и как се храниш сега?

# 66
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Свалих 7, в първите дни повечето, което говори , че задържам вода. Но се мерих на 2 различни кантара и според близки съм свалила 5,6, но не и 7. Смъкнах от корема и бедрата. През ден правя упражнения за корем и крака. Сега се храня нормално, но аз рядко ям по принцип хляб и сладко, за 1 седмица съм изяла 1 филия само пълнозърнест. Просто не ми се яде. Гледам да ям по 3 пъти на ден, да има плод някакъв, зеленчуци и да ям по-бавно, така се засищам постепенно. Гледам да пия много вода също. И избягвам да ям картофи с месо  Peace Успех! Simple Smile

# 67
  • Мнения: 7 151
Благодаря! bouquet
Много хубав резултат.

# 68
  • Мнения: 629
Аз умирам за домати и свежо сирене

# 69
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Мерси, даже е повече от една седмица. Ограничила съм и сиренето, много обичам и всякакви сини, брита, които са си тежки и мазни. И реших за себе си всеки месец да си правя по два дни я на картофи, я на кис.мляко.

# 70
  • Мнения: 629
Пие ми се много вода. Вчера 3.5л! И вие ли бяхте така?
Успях да устоя на сиренето. Да видим утре как ще е с пилешкото. Идеята за разтоварващи дни с картофи или кисело мляко след края на диетата е много добра. Познавам хора, които правят такива, но с чай и плодове.

# 71
  • Мнения: 5 133
Здравейте, подходящо ли е комбинирането на млечни продукти в един ден като някаква форма на диета - сирене, кисело и прясно мляко, кашкавал? Или трябва да се консумира само по един вид през целия ден?

# 72
  • Мнения: 52
Само по един вид през целия ден Simple Smile

# 73
  • Мнения: 5 133
Само по един вид през целия ден Simple Smile

Все някак ще издържа /като увелича количеството примерно и после ще се чудя защо нямам резултат  ooooh!/. Благодаря  bouquet

# 74
  • Мнения: 52
И да увеличиш количеството не е страшно 😜 успех! 

Общи условия

Активация на акаунт