Раждане в Окръжна болница гр.Пловдив - 3

  • 71 085
  • 865
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 609
В окръжна специално не разрешават нормално след секцио. Иначе има лекари из града, които го практикуват. От моето първо секцио бяха минали 5г и питах неможе ли нормално... Не...

# 526
  • Мнения: 1 976
Изследванията от рода на Васерман, МБ и т.н. при постъпването предния ден ли ги правят, или трябва предварително да са готови?

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Трябва да са в срок до 6 месеца преди това правени от датата на постъпване в болницата.

# 528
  • Мнения: 788
Момичета, предвид ситуацията с коронавируса е ясно, че свижданията още са забранени, но може ли близките по някакъв начин да ти донесат храна, лекарства или нещо от което имаш нужда? На изписването пускат ли поне таткото?

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Момичета, предвид ситуацията с коронавируса е ясно, че свижданията още са забранени, но може ли близките по някакъв начин да ти донесат храна, лекарства или нещо от което имаш нужда? На изписването пускат ли поне таткото?
Носят,оставят на охраната и ти ги носи някоя сестра.Таткото се качва горе

# 530
  • Мнения: 788
Момичета, предвид ситуацията с коронавируса е ясно, че свижданията още са забранени, но може ли близките по някакъв начин да ти донесат храна, лекарства или нещо от което имаш нужда? На изписването пускат ли поне таткото?
Носят,оставят на охраната и ти ги носи някоя сестра.Таткото се качва горе
Таткото се качва горе имаш предвид само на изписването?

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Аз родих май месец.Само на изписването го пуснаха да ми вземе багажа

# 532
  • Мнения: 23
При мен веднъж се качи горе да ми остави храна но само един път го пуснаха за 5 дни

# 533
  • Мнения: 1 976
Здравейте, искат ли акта за граждански брак в болницата?
Също да попитам супозиториите кога ви накараха да си ги сложите (за тези, които са били планово секцио)?

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 1 357
Здравейте, искат ли акта за граждански брак в болницата?
Също да попитам супозиториите кога ви накараха да си ги сложите (за тези, които са били планово секцио)?
За акта за граждански брак не мога да коментирам. За супозиториите ми казаха, че няма нужда да си слагам. Аз лежах за преносване 5 дни, чакахме естествено, но минахме на секцио, та знаех кога ще е, а имах проблем с изхождането и само ги питах лекарите и сестрите кога да си я сложа, всички казаха, че няма нужда. Предната вечер успях да ида до тоалетната без проблем, но след това бях вечеряла и пак червата ми бяха пълни. Явно трябва да попитате.

# 535
  • Мнения: 1 976
Здравейте, мина и моето раждане. Доволна съм от болницата и от лекарите. Родих с планово секцио (второ подред) при д-р Халил. Тя беше един от лекарите, които ми следяха бременността, като към края следенето беше изключително стриктно, тъй като бях висикорискова. Безкрайно съм й благодарна за всичко, което направи за нас преди, по време и след раждането. Такъв лекар рядко се среща.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте, мина и моето раждане. Доволна съм от болницата и от лекарите. Родих с планово секцио (второ подред) при д-р Халил. Тя беше един от лекарите, които ми следяха бременността, като към края следенето беше изключително стриктно, тъй като бях висикорискова. Безкрайно съм й благодарна за всичко, което направи за нас преди, по време и след раждането. Такъв лекар рядко се среща.
Честито.Бързо възстановяване.

# 537
  • Мнения: 23
Здравейте. Има ли някой раждал в Окръжна с епидурална упойка?

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте. Има ли някой раждал в Окръжна с епидурална упойка?

Аз бях със спинална..

# 539
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Някой може ли да даде информация къде мога да звънна да питам дали ще има отворени врати?
И има ли някоя жена родила там естествено и да е отказала да й се постави окситоцин? Как беше прието от лекаря? Това, което разбрах е, че единствено ако не разпиша осведомителния документ в началото, ще си правят труда да ми обясняват и да се съобразят с желанието ми /по принцип,  не само в тази болница/.

Общи условия

Активация на акаунт