Великденска на мамите от ИБ

  • 37 824
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Благодаря за темата Поспаланче   Hug

Влади н става нощем , пробвала съм да го вдигам в моментите , когато се е изпускал,но не иска да пикае.

Честит празник на всички днес, със здраве да си носите името!

# 16
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Честит празник на всички именници днес.Да са живи и здрави.
Арвенче,ооф,това някой хора не мислят с главите си.Ама като се разболее детето те няма да го гледат.
Маги,стискай още малко.
Прахче,в Джъмбо и аз съм виждала такива конструктори с Маша,но Дени така и не ги хареса,че за него били момичешки.
Бени,да и минава скоро на Ема.
Аз преди го вдигах през нощта,че се опикаваше,но сега вече стиска по цяла нощ и не се опикава.
При нас сутринта валя,а сега се изясни и е тихо.След малко мисля да се поразходим до църквата и после ще видим къде да поиграе малко Дени,а след като се наспи след обяд сме пред блока.

# 17
  • Мнения: 1 496
Честит празник  bouquet

# 18
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Поспаланчо, благодарско  bouquet
Честит празник на всички! Нека ви е цветно и прекрасно  bouquet

# 19
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Минавам да ви пожелая са сте здрави, моя именик легна да поспи, че големи емоции днес .. вече е голям, усеща, че е център на внимание ииии е голямо маймунче Mr. Green

# 20
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Меци,да ти е жив и здрав именника.Дано получи много подаръци днеска.
Ние ходихме на църква,с една позната,с детенце,колкото Дени,но едва издържахме.Голяма навалица беше и едва влязохме да запалим свещи и да си вземем върбичка.
Аз сега се чудя какви сандали да му взема за лятото,че миналата година му купувах най-обикновени от 20 лева,но за цяло лято купихме 4 или 5 чифта,че за нула време ги късаше или изкривяваше.

# 21
  • Мнения: 11 477
Честит празник и от мен на всички празнуващи, здраве, здраве и пак здраве!
Как сглупих само днес, в момента си трия сол на главата, но след дъжд качулка.... Баткото още не е оздравял напълно, аз го оставих днес 3 часа навън на студения вятър, пък и беше пълно с кашлящи деца на площадката. ММ също още е болен, а свеки снощи беше вкъщи да помага, но от нес и тя болна. Та очаквам вирус върху вирус да станат нещата  Tired Как ще го спасявам от Т, не знам!
Арвенче, ако на мен ми спретнат такъв номер, повече детето самИ няма да гледат.

# 22
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Моме,не се ядосвай.Дано не се разболее повече Марти.
При нас пък днеска вятър няма и напече и слънчице.Сега заспа и го чакам да се наспи и дори мисля да излезем след обяд до магазина и да покара тротинетката или мотора,че иначе у дома откача.

# 23
  • Мнения: 1 490
Честит имен ден на празнуващите.
Поспаланче  bouquet

# 24
  • NE
  • Мнения: 10 999
Не на последно място честит имен ден на Здравко! Много,много,много здраве му желая. bouquet
Днес ту става, ту не ставя времето. Постияхме в градината малко с бебето, а Вилито беше на дълга разходка с баща си. Заспа от раз на обяд.

# 25
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Моменце дано пък не познаеш в очакванията! И аз след днешното посещение в църквата съм на полусъединител ..

# 26
  • Мнения: 2 022
Честит празник на именниците! Да са здрави и усмихнати!!!
Ние пък не ходихме до църквата. Трябва да чакаме с часове, а няма как да стане. Надявам се някой да ни донесе.

# 27
  • Мнения: 520
Поспаланче, bouquet
Арвен, просто нямам думи. Остави, че ще настине, ами ако прочетох правилно е имало вероятност да падне от дооста високо и тогава........ Просто нямам думи ( още си спомням как го бяха изгорили съд сол и настръхвам ). То па бива бива, ама чак пък толкова.......
Честит празник на всички именици Simple Smile
За пишкането - Сиянка не става сама през нощта, а аз я вдигам по веднъж. Откато сме махнали памперса да е ставала сама 2-3 пъти. В началото сме имали и инциденти, но е било по моя вина, защото изпускам момента да я вдигна ( ми спи ми се пък Simple Smile ).

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Честит празник!

Арвен, ................Просто нямам думи ( още си спомням как го бяха изгорили съд сол и настръхвам ). То па бива бива, ама чак пък толкова.......
Тоя момент съм го изтървала Shocked Shocked Shocked
На същото мнение съм, да го бяха оставили само гол и бос с мед да ги намажеш, но необезопасен на 3 метра височина... тези ще си видят внучето през крив макарон, ако съм на твое място.

# 29
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
тези ще си видят внучето през крив макарон, ако съм на твое място.
аз мога и един бой да им хвърля ..

Общи условия

Активация на акаунт