Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Oтново за АБКМ - 4 тема

• 26 825
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • София
Моят съвет е да посетите детски гастроентеролог.

# 286
При нас акото беше зелено и рядко, през 3-4 дни от 2ри ди 4ия месец. Можело да е от храната, от претопляне, от омнибиотика... така и не разбрах. И в лаборатория носих ако 3 пъти нямаше нищо нередно.
АБКМ  ни сложиха диагноза след малко кръв в акото.
Млякото ни е аптамил АДК, хип не е ок при АБКМ. Най- добре е наистина при детски гастроентеролог.
Пъпките може да са бебешко акне, при нас минаха сами ама и те седяха доста след 40 ден

# 287
Благодаря ви. Аз също съм се насочила към гастроентеролог, но все още не знам при кого. Една от мамите беше хвалила доктор Мастицка, но все още събирам мнения, тъй като сме от провинцията и пътуването ни е проблем с малчо в това време.

# 288
  • София
Благодаря ви. Аз също съм се насочила към гастроентеролог, но все още не знам при кого. Една от мамите беше хвалила доктор Мастицка, но все още събирам мнения, тъй като сме от провинцията и пътуването ни е проблем с малчо в това време.
Ние бяхме при нея и детето също беше на Аптамил АДЦ.

# 289
Ние бяхме при нея и детето също беше на Аптамил АДЦ.

И ние сме при нея и все още сме на Аптамила, ще го караме до 1вата годинка.

Общи условия

Активация на акаунт