Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 151
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 69 275
И ние ползваме техните сламки. Детето де..аз не се лигавя с такива работи,и без това пия само вода и айрян..от чаша,щот от сламките стават бръчки.. Mr. Green

# 106
  • Мнения: 373
Може ли снимка на харесваната от вас течна сметана / в червена опаковка / и нали става за добавяне към кафето?

# 107
  • Мнения: 69 275
Става за кафето.  Малка кутийка е..стои до сметанките ..

# 108
  • In transit
  • Мнения: 12 029
Дали се води карамелизирано не съм сигурна, но е подсладено. Единствено то е в кръгла метална кутийка. Етикета беше в червено - Пилос. Другите са редки и са в тетрапак опаковки.

Имах предвид, че вероятно го ползваш директно, без да вариш кутийката, за да се карамелизира млякото  Peace
да, не се вари, директно се ползва.

Goldie, идеално се допълват двата вкуса, и цвета става съвсем леко кремав. За бисквитена торта също е много добър този крем.

# 109
  • русе
  • Мнения: 1 317
Имат ли бисквити -тяхна марка ,подобни на Belvita?

# 110
  • София
  • Мнения: 856
Може ли снимка на харесваната от вас течна сметана / в червена опаковка / и нали става за добавяне към кафето?

# 111
  • shumen
  • Мнения: 18 251
Аз днеска ще ходя за пижами.

# 112
  • Мнения: 1 813
Имат ли бисквити -тяхна марка ,подобни на Belvita?
 Имат, по-евтини са и нямат палмово масло. Ей ги
Скрит текст:
Само ДЕто тез дет сложих баш ги няма като модел...При нас всичко идва със закъснение...Или Ич

Новата брошура http://broshura.lidl.bg/733b4fd3-3e2c-452d-b0ce-9cf78c6b967b/html5.html#/2
Ще зареждам брашно, за хляб- ще бъде намалено, на 0, 50 ст.

Мнение за този зехтин. Екстра върджин, по 9 лв/л  
Скрит текст:

Защо ми се струва, че мушкатото- репелент на последната страница е просто едно цъфнало индрише?

Опитах кремовете за мазане от гръцката седмица, с патладжан, с чушка и т.н.- не съм очарована. На пилос крема и този
Скрит текст:
са къде къде ..

Последна редакция: чт, 04 май 2017, 08:07 от Nil desperandum!

# 113
  • Мнения: 14 979
Да кажа за зехтина / португалския /.
Хареса ми , не е много горчив , на цвят не е тъмнозелен , а златист .Не е и много гъст.
За моя вкус е малко слабичък. Аз обичам например зехтина "ДЕ ЧЕЧО"-любим ми  е. И от Лидълския , в стъклената бутилка съм доволна. Та е въпрос на вкус .
Няма да купувам още от същия .
Някой взе ли си от гръцкия , или испанския / от сегашната промоция/ ?

# 114
  • Мнения: 373
Моля за мнение за сабления трион, достатъчна ли е мощността, искам да го ползвам за рязане на клони? http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=60028

# 115
  • Мнения: 212
Здравейте.
Сигурно е обсъждана козметиката на Лидл , но да попитам за отзиви за ВВ крема и за пилинга за лице?
Месото за грил е скъпо, а не се отличава с особено качество, чак ме е яд като им гледам цените.  Stop

# 116
  • Мнения: 7 849
Здравейте.
Сигурно е обсъждана козметиката на Лидл , но да попитам за отзиви за ВВ крема и за пилинга за лице?
Месото за грил е скъпо, а не се отличава с особено качество, чак ме е яд като им гледам цените.  Stop

ББ крема е боклук, поне за мен.  Относно козметиката е много индивидуално. И за кремовете и за шампоаните. На Сиен купувам вече само течен сапун. Не че е нещо особено, но като за измиване на ръце - става.

# 117
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 888
Здравейте.
Сигурно е обсъждана козметиката на Лидл , но да попитам за отзиви за ВВ крема и за пилинга за лице?

Имаше положителни отзиви за ВВ крема, ама за моята кожа установих, че хич не става. Сух ми е твърде и стои един такъв ..абе не ме кефи, ама то си е до кожа.

# 118
  • Перник
  • Мнения: 4 869
И за мен ББ кремът е боклук. Скоро го обсъждахме, в първите страници на темата. От кремовете за лице харесвам този с Q10, шампоан и балсам - с кератин.

Зехтин предпочитам този в стъклената бутилка.
Сламките са си ОК - нормални сламки, пъстри, голямо количество. С един пакет изкарваме мнооого време.
С брашно точно от Лидл не бих се запасила. Купувам от време на време, но не винаги е хубаво. Понякога с него хлябът ми става ронлив.

# 119
  • Мнения: 126
Някой да има отзиви за машината за вакуумиране?

И аз се интересувам от машината за вакуумиране. Мисля я пускат вече поне за трети път.

Общи условия

Активация на акаунт