Лидл- 103- Гергьовско- първоюнска /02.05 - 31.05/

  • 163 091
  • 1 258
  •   1
Отговори
# 90
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 287
Някой взе ли от червените скаридити - дайте идея как да ги направя, почисват ли се или направо мога  да ги сложа с масло на тигана?
http://www.hera.bg/s.php?n=935 - Аз ползвам тази рецепта за скариди Simple Smile
От Лидл си купих едни касероли с дръжка три броя - много удобни защото се побират в шкафа лесно и ми станаха незаменими обаче вчера като готвих в средната ми се появиха две дупки - бъркам само с дървена лъжица и мия само с гъба на ръка и с малко веро и днес се сетих защо имам дупки в съда - просто сложих замразени зеленчуци в загрял съд и много ми е мъчно че си съсипах най-удобната касерола.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 864
Ох, с тези кремове ме запалихте сега!... И без друго си купих от бишкотите за тирамису+маскарпоне, докато бяха на промоция и още не съм ги направила... Simple Smile

# 92
  • Мнения: 18 014
Ох, с тези кремове ме запалихте сега!... И без друго си купих от бишкотите за тирамису+маскарпоне, докато бяха на промоция и още не съм ги направила... Simple Smile

Хайде, пробвай, ще кажеш после  Wink
Аз ще пробвам новите бисквити на Победа за торта  Peace

# 93
  • Мнения: 224
Купих блендера. На първо четене и 1 проба съм довоооолна. Някой да е видял вече някакви плакати за другата седмица, че ютията май трябва да сменям Simple Smile

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Забравих да попитам Тета как са ягодите, да ги включвам ли в списъка за утре? Thinking

В харесваните продукти предлагам да добавим памперсите и мокрите кърпички Тужурс.  Peace

# 95
  • Мнения: 69 089
Купи,купи...арни са.

# 96
  • Мнения: 43
Някой да има отзиви за машината за вакуумиране?

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 4 669

Турих ги в списъка  Peace Благодаря!

# 98
  • София
  • Мнения: 853
........ Има едни маслини в прозрачни кутии - ей това не мога да го ям. ......
Хм. Какво не им е наред? У нас много се харесват и зелените, и черните маслини.
Сьомгова пъстърва купувам, малкия и е голям фен, доволна съм.
Откакто прочетох тук за пиниза с рязането на таблетки, започнах да слагам по половинка в съдомиялната (моята е за 6 комплекта). Работи, съдовете са си измити. Пробвала съм и двата вида All in One.  Вършат работа. Май по - често  вземам от по-скъпите.

# 99
  • русе
  • Мнения: 1 317
Много са точни ,обадих им се да ми потърсят изостанала ръчна парочистачка
До седмица ще пристигне,намерили са  ми😊браво ,организирана компания

# 100
  • София
  • Мнения: 16 120
Много са точни ,обадих им се да ми потърсят изостанала ръчна парочистачка
До седмица ще пристигне,намерили са  ми😊браво ,организирана компания

А, дано! Пиши да се похвалиш после.
Радват ме, не отбиват номера.
Сега сериозен въпрос, подобен на анкетата.
Купих на Скъпия от прословутите тениски. И мин. година сме купували - без забележки.
Сегашните след изпиране и преди обличане  се разшириха като торби. Няма как да се носят.
Пазя касовата бележка, но изхвърлих опаковките. Дали ще уважат рекламацията ми?

# 101
  • софия
  • Мнения: 25 675
Много са точни ,обадих им се да ми потърсят изостанала ръчна парочистачка
До седмица ще пристигне,намерили са  ми😊браво ,организирана компания
Един от броящите се на пръстите на 2-те ръце, доволен от обслужването на "горещия" телефон  Mr. Green

# 102
  • София
  • Мнения: 853
Дано не досаждам ... Сега се сетих.
За детско парти ще ми трябват някои неща, та да питам:
- сламките (пластмасови) стават ли?
- пастет за мазане можете ли да препоръчате?
Мерси Simple Smile

# 103
  • Мнения: 7 177
Какви са ви впечатленията от прясната сьомгова пъстърва?
Благодаря за мненията! Аз днес я пробвах, много ми допадна. Повече ми хареса от класическата. Гарнирах я с пюре от спанак, който също ми допадна.

# 104
  • Мнения: 7 303
Дано не досаждам ... Сега се сетих.
За детско парти ще ми трябват някои неща, та да питам:
- сламките (пластмасови) стават ли?
- пастет за мазане можете ли да препоръчате?
Мерси Simple Smile
Според мен сламките са си нормални,ползвам ги за летни колтейли и питиета разни...
Пастет у нас се харесва само едро смления на Дулано-опаковка като саламче,фолиото е тъмно червено.

Общи условия

Активация на акаунт