Идва денят на детето, а мамите от ИБ вече стягат багажа за морето.

  • 38 420
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Моите спомени са някъде от 5-6 год. възраст. Тогава почнах да ходя на село при баба и се сприятелих със съседчетата-момиче и момче. Ваканциите изкарвахме заедно. Много дивотии направихме заедно. После през тийн годините пак бяхме много близки. Момичето се ожени на 18, момчето пък беше по-малко от нас и тогава го друсаха хормоните и тръгна да гони други мацки. Ние му бяхме като сестри все пак Joy После аз дойдох тук и много време не се бяхме виждали. Тя ме намери във ФБ. За кратко за съжаление. Все още ми е адски мъчно за нея.
Бени ще се сприятели с друго дете. Трябва и време да се впише  Whistling

# 61
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
аз си спомням за първото ми по-постоянно приятелство около първи клас, но и в ДГ имах деца, които предпочитах да играя с тях по една или друга причина ..

# 62
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз имах една приятелка от Ловеч, която беше всяка ваканция (майка и беше учителка) беше в съседната къща (къща близнаци сме) и към 4-5 г. вече държахме една на друга. Вече 3 г. не сме виждали защото живее в Лондон.
Вилизар е много послушен. Пази ръчичката и мрънка само да му помогна да се качи на дивана или леглото. Саботаж си направи.

# 63
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Вилизар е много послушен. Пази ръчичката и мрънка само да му помогна да се качи на дивана или леглото. Саботаж си направи.
направо автогол в последната минута си вкара той, завалията Mr. Green Mr. Green

# 64
  • Мнения: 11 479
ДОживях да видя в едно изречение "Вилизар" и "послушен"  Mr. Green
Дани, защо направо на му кажеш на ТМ - "Ще правим операция, трябват ми еди колко си пари, за да си поделим разходите".
Аз се оказах права - след като и вчера следобед, взимайки баткото от ясла, пред мен извадиха едно дете със сополи и темп. да го дават на баба му, вечерта се чу и при нас хъркащият нос, изкашля се 2-3 пъти и днес решихме да не го пускаме. Секретът май се позасилва, наобед измерих и 37,1. Та - 2 дни ясла и честито на печелившите  ooooh!

# 65
  • shumen
  • Мнения: 18 105
Цвете,ти да не си се объркала да е послушен Вили.Това не е твоето дете.
Бени,аз си спомням,че първото ми приятелство беше към 4-5 годишна възраст.Тогава имаше едно момиченце от ДГ,а после и в училище бяхме заедно,с което много си играехме.Тя се ожени на 20,замина в друг град и тогава си загубихме координатите.Веднъж правих опити да я намеря в ФБ,но не успях и се отказах.
Моме,той много добре знае,че ще правим операция,но се прави на ощипан.За него тези 150 лева дето дава за издръжка стигат и не дава и стотинка повече.

# 66
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Моменце сериозно се замисли за някво каляване ли и аз не знам какво .. вирусите от този тип по принцип им трябват 3-5 дни да се проявят, а при вас за ден .. ужас!!! ooooh! ooooh!

# 67
  • София
  • Мнения: 23 169
то не е за ден, явно са срещнали вируса заедо с другото дете, което е било със сополи вече, просто днес се е развихрил и при тях  Rolling Eyes

# 68
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
дам ясно, значи в почивните дни са се ударили челно в гада ..

# 69
  • Мнения: 11 479
На практика, освен нас с ММ, няма кой друг да разбере,  че нещо не му е наред. Няма външен сопол, не кашля, само куха от време на време и сега докато спи диша тежко. А и в яслата кой ще му мери Т, та да види, че е 37,1. Днес вилня 2 часа навън с колелото. Но ние виждаме,  че е тръгнал да се разболява и предпочитам да го подхвана ударно с хомеопатията, вместо да чакам пикови стойности на болестта. А през уикенда беше при баба си, нямам поглед с какви деца е играл.

# 70
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Моме - ти си знаеш детето, ама знаеш и че 1 десета е в рамките на допустимата грешка при всеки термометър. Освен това е нормално като е бил активен да е по-топъл. Ако беше с 36.9 щеше ли да смяташ, че има Т? Не, предполагам. Знам, че ви е писнало от болести и правиш най-доброто за детето си, не те критикувам, вероятно и аз бих постъпила като теб, но ми се струва, че в случая си се презастраховала излишно и вероятно на Марти му няма абсолютно нищо. Ако не знаеше за другото дете, предполагам, че днес щеше да го пуснеш на ясла, права ли съм?

# 71
  • Мнения: 11 479
Не, мило, не грешим - носът му вече е задръстен, дави се в съня си  Hug А и при него винаги нормалната Т е 36,6 - даже 36,9 стане ли, е съпътствана с друг признак на вирус Simple Smile Така съм се сраснала с термометъра, че много добре го познавам.

# 72
  • shumen
  • Мнения: 18 105
Моме,и аз съм като теб.Чуя ли,че кашля и му е запушен носа косата ми се изправя.Сега се моля само да е здрав до 23-ти и да мине всичко успешно.
Да се оправя скоро Марти и повече без болести.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Моме, 1:1 сме с вас. Видя ли 36,9 на термометъра и ми е ясно вече ... Никога не съм сгрешила, разпознавам вече Атанас само като ме погледне 😕

# 74
  • shumen
  • Мнения: 18 105
Арвенче,и аз само по погледа го познавам като се разболява.

Общи условия

Активация на акаунт