Моля за съвети за бързо отслабване с 20-25 кг за 2 месеца

  • 36 198
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 710
Пробвай диетата на Петър Димков (в момента съм на нея и се чувствам добре), плодолечението на д-р Емилова или ВЧ за мен това са добри диети.Aз също искам да отслабна с 20 кг, но за една година.

# 46
  • Мнения: 774
Една ютубърка свали 20кг за 2 мес с 500ккал и 2 часа кардио на ден. Сутрин и вечер: 1ч зърнена закуска с мляко (подобно на корнфлейкс) и на обед салата от марули и пилеши гърди. 20кг за 2 мес и на третия беше минус 30кг, от 96 на 66, 166см, 19 год.

# 47
  • Мнения: 7 745
терияки,  може ли линк
Praynig
в инстаграм я дат нещо като овесена каша

# 48
  • Мнения: X
Една ютубърка свали 20кг за 2 мес с 500ккал и 2 часа кардио на ден. Сутрин и вечер: 1ч зърнена закуска с мляко (подобно на корнфлейкс) и на обед салата от марули и пилеши гърди. 20кг за 2 мес и на третия беше минус 30кг, от 96 на 66, 166см, 19 год.
Аз пак да питам...
Ясно, че няма как да живее цял живот на 500 калории-салата с пилешко.А и едва ли до живот всеки ден ще може да тренира така....
Та, какво се случва, като ограничи/спре тренировките и почне да яде нормални количества храна?

# 49
  • Мнения: 774
Ютубърката искаше бързо да отслабне, за да си сложи силиконови гърди. Беше качила около празниците, но пак ограничения и спорт започна. Към 3 год подържа тегло от около 58-63кг, 50кг каза, че и е трудно да подържа без усилия. Ето тази е:

# 50
  • Мнения: X
Ютубърката искаше бързо да отслабне, за да си сложи силиконови гърди. Беше качила около празниците, но пак ограничения и спорт започна. Към 3 год подържа тегло от около 58-63кг, 50кг каза, че и е трудно да подържа без усилия. Ето тази е:


Боже мили      Shocked   ЖДНБ....!   

# 51
  • Мнения: 17
Чета мненията и виждам колко грешки се правят. Бях писал в една тема, ама явно едни и същи грешки се правят винаги. 15 години се занимава с фитнес и виждам едни и същи грешки. Нужни са ви само няколко промени в начина на живот. Грешно е да сваляте 15 кг за един месец, защото това променя хормони и особено е опасно за жените. Просто правете тези неща:

1. Хранене 4 пъти на ден, по малко, дори ако може 5 пъти е още по-добре, като последното да бъде 20:00
2. Забравете за супер пържените храни, безалкохолно и тестените храни.
3. Приемайте повече вода и правете 3-4 пъти в седмицата кардио упражнение, дори и в домашни условия.
4. Приемайте повече бяло месо и зеленчук в основните ястия + добавяне на билкови чай, сутрин преди кафето.

Ето ви супер просто 4 правила, които ако ги спазвате, не само ще отслабнете, но ще подобрите здравето и имунната си система Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт