Моля за съвети за бързо отслабване с 20-25 кг за 2 месеца

  • 36 453
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Елементарна реклама

# 31
  • Мнения: 2 695
Нека каже човека каква му е програмата. Може да е нещо ново, което гарантира на 100 % успеваемост.

# 32
  • Мнения: 3 841
Толкова се е загрижил,  че се е регистрирал да предложи програма...

# 33
  • Мнения: 4
Кажи каква е тази програма, може да проявим интерес?


Това е програма, която разработих за всеки, който иска да отслабне, защото направих си труда да прочета някои от темите и оставам с впечатлението, че никой не говори за проблема и каква е реалната причина да напълнява един човек.  Ако желаете, мога да я постна като коментар, само не знам, дали е позволено. Ако е,
ще го направя с най-голямо удоволствие.

И защо така с рогИте напред, Viktor Simeonov !    Laughing
Ето че и ти се "измъкваш", като казваш, че не гарантираш искания резултат.  
Никой не обвинява момичето, че иска да отслабне.Беше й обяснено, че 25 кг за 2 месеца е почти невъзможно.А дори да е възможно тялото да изгаря по 10-12 кг на месец, то това няма да стане със стандартните диети.За такива резултати са необходими и доста по-драстични мерки.Които от своя страна, не гарантират пък запазването на резултата.Защото определено не може да се живее цял живот на глад и молитва.
Признавам, че не познавам всички видеве диети и режими, но масовите обещават средно по 3-4-5 кг/месец.Всичко друго влиза в категория "глад".
Мъжете имат различва мускулна маса и различен метаболизъм от жените.В този смисъл сте облагодетелствани откъв бързо сваляне на кг.Няма никаква гаранция, че и при нея ще има спад със същото темпо.
И последно, такива строго ограничителни диети е хубаво да се правят под лекарски контрол.


Ще ви кажа, че последно една клиентка, която пробва програмата, с нея тя успя да свали 3 кг. за една седмица. Разбира се на всеки един човек организма е различен и няма как да гарантирам подобни резултати поради причината, че няма да съм до този човек да го следя какво прави и какво не.

Не съм тръгнал с рогата напред. Просто се дразня като цяло на дезинформацията която тръгва и от нашите доктори. Дразня се, че хората не зная как да имат перфектна фигура и да са здрави, а това е толкова лесно и просто.



Факт, имам продукт за отслабване, но не съм го предлагал и няма да го направя. На момичето щях да и пратя безплатно ръководство,(PDF файл), което и давам напълно безплатно за сега и в сайта си.

Не съм дошъл тук да си рекламирам продукта, а да помогна. Така че как ще интерпретирате информацията, си е изцяло ваше решение и аз няма проблем с това.

Нека каже човека каква му е програмата. Може да е нещо ново, което гарантира на 100 % успеваемост.

Това, че програмата работи е вън от съмнение. Пак казвам, ако е позволено да я постна като коментар, нямам проблем да го направя.

# 34
  • Мнения: 4
Толкова се е загрижил,  че се е регистрирал да предложи програма...

Регистрирах се, за да мога да отговоря на момичето, защото разбирам притеснението й и мотивацията и.

# 35
  • Мнения: 245
искам и аз да знам...

# 36
  • Мнения: 4

Ок, поствам програмата и желая успех на всеки. Ако имате въпроси, ще се радвам да ги отговоря.
-------------------------------------


В това кратко ръководство ще научиш 3-те основни правила, които, ако ги приложиш, ще отслабнеш доста бързо и то здравословно и ако прекъснеш поради някаква причина хранителния режим, няма да си върнеш килограмите обратно.

Важно! Не съм доктор по медицина, нито пък какъвто и да е доктор или терапевт.

Съветите в тази програма са следствие на мои лични проучвания и резултати.

Ако имаш здравословни проблеми, моля, консултирай се с твоя доктор преди да приложиш програмата.

Аз, както и моя екип, не носим никаква отговорност за резултатите от програмата и твоето здравословно състояние в следствие от прилагане на програмата.

Важно: Не съм доктор и не мога да гарантирам на никого каквито и да са резултати, нито пък нося отговорност за постигнати резултати при прилагане на програмата.

Ок, след като изчистихме този проблем, ето я и програмата:
1.    Приемай всеки един ден хранителни добавки - 90-те за дълъг живот

Кои са тези 90?
•   60 минерала
•   16 витамина
•   12 аминокиселини
•   2-3 омега 3-6-9 мазнини
Ето как да ги приемаш. Давам ти няколко опции. От най-евтината до най-скъпата.


Вариант 1 – Най-достъпен
•   Multivitamins for women Biotech USA
•   Haya Labs Omega 3-6-9 100 caps
•   GNC Cinnamon Plus Chromium 60 Vcaps.

Вариант 2 – За бързи резултати
•   UNIVERSAL ANIMAL Pak 30 Packs
•   Haya Labs Omega 3-6-9 100 caps.
•   HAYA LABS Calcium Magnesium & Zinc with Vitamin D / 90 Tabs.
•   GNC Cinnamon Plus Chromium 60 Vcaps.

Вариант 3 – За най-бързи резултати
•   UNIVERSAL ANIMAL Pak Powder / 342g
•   Haya Labs Omega 3-6-9 100 caps.
•   HAYA LABS Calcium Magnesium & Zinc with Vitamin D / 90 Tabs
•   HAYA LABS Selenium /Chelated -yeast free/ 100mcg. / 120 caps.+
•   GNC Cinnamon Plus Chromium 60 Vcaps.

Имаш 3 опции и те са създадени избирайки най-добрите продукти спрямо цена и качество.

Избираш една от трите опции и купуваш продуктите.

На всяка една от опаковките на продуктите е описано какъв е дневния прием. Трябва само да го приложиш.
2-3. Периодично гладуване + правилен хранителен режим

Тествай за един месец и виж колко килограма ще отслабнеш. Прави измерване на теглото си всеки понеделник сутрин на гладно и го записвай. Води си бележник. Така ще следиш прогреса си.
Ето я и самата програма:

Понеделник – Сряда(16/8)

Закуска: Никаква храна, само течности

•   Вода с лимон – 2 литра с един лимон
•   С водата с лимон изпиваш витамините си за деня
•   Кафе без захар(по желание)

Обяд: Първо хранене през деня – 13:00 часа

•   Зелена салата с дресинг лимон
•   3-4 яйца / 200г месо по избор / 200г риба / 200г сирене / 200г кашкавал на скара или на тиган
•   

Следобеден снак (само ако се чувствате гладни) – 17-18:00 часа

•   Сурови ядки (кашу/орех/бадем/пекан/макадемия/ тиквено семе или слънчоглед)
•   20-30 г или колкото ви се ядат
•   Предпочитан избор – комбинирани сурови ядки


Вечеря: Последно ядене за деня - 21:00 часа

Избираш една от следните опции:

1)   200г. кашкавал на плоча/ сирене на плоча с голяма зелена салата
2)   Омлет от 3-4 яйца с 50-100г. кашкавал/сирене и много краве масло със зелена салата
3)   200г. месо по избор с гарнитура салата или задушени зеленчуци
4)   Зелена салата с киноа/леща или боб – опция за вегани


Четвъртък – Събота(18/6)

Закуска: Никаква храна, само течности

•   Вода с лимон – 2 литра с един лимон
•   С водата с лимон изпиваш витамините си за деня
•   Кафе без захар(по желание)

Обяд: Първо хранене през деня – 15:00 часа

•   Зелена салата с дресинг лимон
•   3-4 яйца / 200г месо по избор / 200г риба / 200г сирене / 200г кашкавал на скара или на тиган
•   

Следобеден снак (само ако се чувствате гладни) – 18:00 часа

•   Сурови ядки (кашуорех/бадем/пекан/макадемия/ тиквено семе или слънчоглед)
•   20-30 г или колкото ви се ядат
•   Предпочитан избор – комбинирани сурови ядки


Вечеря: Последно ядене за деня - 21:00 часа

Избираш една от следните опции:

1)   200г. кашкавал на плоча/ сирене на плоча с голяма зелена салата
2)   Омлет от 3-4 яйца с 50-100г. кашкавал/сирене и много краве масло със зелена салата
3)   200г. месо по избор с гарнитура салата или задушени зеленчуци
4)   Зелена салата с киноа/леща или боб – опция за вегани

ВАЖНО! САМО СЪБОТА ВЕЧЕРТА
20:00 – 21:00 часа:

•   Имаш опцията да избереш да вечеряш нормално спазвайки програмата или да хапнеш нещо, което ти се е искало цяла седмица. Което и да избереш, никакви пържени храни. Храни като пица, баничка и други тестени изделия както и сладки неща са позволени.

Неделя(24)

Закуска: Никаква храна, само течности

•   Вода с лимон – 2 литра с един лимон
•   С водата с лимон изпиваш витамините си за деня
•   Кафе без захар(по желание)




Вечеря: Последно ядене за деня - 21:00 часа


•   Препоръчителна вечеря – една голяма салата и супа по избор – зеленчукова или пилешка с лимон.

4. Бонус тренировка

Ако искаш да добавиш и спорта към програмата, което е препоръчително, но не е задължително, добави спринтове към тренировката си.

Защо спринтове?

Когато направите един спринт на маскимално натоварване, вкарвате тялото в един невероятен стрес. Така тялото отделя адреналин, хормон на растежа и това води до горене на мазнини. След 3-4 спринта, тялото ти ще гори мазнини 1-2 часа след спринта, докато се нормализира състоянието му.
Бягайки по 1 час нормално кардио, така не постигане почти никакъв ефект. Вместо това силно натоварващи спринтове ще ви вкарат доста бързо във форма.

Ето как:
Загрявка:   3-5 минути кардио   25 % натоварване   1 минута ходите преди спринта
Спринт:   3-4 спинта по 30-40 метра   100 % натоварване    Ходите по 1 минута между спринтовете

Приложи тези 4 стратегии и след като отслабнеш, моля, не ми пиши яростни имейли, че съм виновен за това, че сега трябва да си купуваш изцяло нов гардероб, че вече старите дрехи са ти широки Simple Smile

# 37
  • Мнения: X
Скрит текст:
Кажи каква е тази програма, може да проявим интерес?


Това е програма, която разработих за всеки, който иска да отслабне, защото направих си труда да прочета някои от темите и оставам с впечатлението, че никой не говори за проблема и каква е реалната причина да напълнява един човек.  Ако желаете, мога да я постна като коментар, само не знам, дали е позволено. Ако е,
ще го направя с най-голямо удоволствие.

И защо така с рогИте напред, Viktor Simeonov !    Laughing
Ето че и ти се "измъкваш", като казваш, че не гарантираш искания резултат. 
Никой не обвинява момичето, че иска да отслабне.Беше й обяснено, че 25 кг за 2 месеца е почти невъзможно.А дори да е възможно тялото да изгаря по 10-12 кг на месец, то това няма да стане със стандартните диети.За такива резултати са необходими и доста по-драстични мерки.Които от своя страна, не гарантират пък запазването на резултата.Защото определено не може да се живее цял живот на глад и молитва.
Признавам, че не познавам всички видеве диети и режими, но масовите обещават средно по 3-4-5 кг/месец.Всичко друго влиза в категория "глад".
Мъжете имат различва мускулна маса и различен метаболизъм от жените.В този смисъл сте облагодетелствани откъв бързо сваляне на кг.Няма никаква гаранция, че и при нея ще има спад със същото темпо.
И последно, такива строго ограничителни диети е хубаво да се правят под лекарски контрол.


Ще ви кажа, че последно една клиентка, която пробва програмата, с нея тя успя да свали 3 кг. за една седмица.
Скрит текст:
Разбира се на всеки един човек организма е различен и няма как да гарантирам подобни резултати поради причината, че няма да съм до този човек да го следя какво прави и какво не.

Не съм тръгнал с рогата напред. Просто се дразня като цяло на дезинформацията която тръгва и от нашите доктори.
Дразня се, че хората не зная как да имат перфектна фигура и да са здрави, а това е толкова лесно и просто.


Скрит текст:

Факт, имам продукт за отслабване, но не съм го предлагал и няма да го направя. На момичето щях да и пратя безплатно ръководство,(PDF файл), което и давам напълно безплатно за сега и в сайта си.

Не съм дошъл тук да си рекламирам продукта, а да помогна. Така че как ще интерпретирате информацията, си е изцяло ваше решение и аз няма проблем с това.

Нека каже човека каква му е програмата. Може да е нещо ново, което гарантира на 100 % успеваемост.

Това, че програмата работи е вън от съмнение. Пак казвам, ако е позволено да я постна като коментар, нямам проблем да го направя.

Всеки човек, ако до момента не е спазвал някаква диета, започне каквато и да е, първата седмица ще свали повечко кг.    Laughing   Което е обикновена вода.
Така че, примерът ти не е адекватен.

Относно второто, че е сравнително лесно да се отслабне и да се поддържа добро тегло, си прав.
Аз също недоумявам защо масово народа гладува, скача от диета на диета, брои хапки, тегли с кантарчето, мери, но факт....самозаблудата, че може да се отслабва само и единствено с глад е повсеместна.

Аз отслабнах с добро хранене, поне три пъти дневно.    Laughing
Писала съм за това доста, на който му се чете, има го.
Е, не е 20 кг за 2 месеца.    Mr. Green  А за почти година....но пък и ден не съм била гладна, храненето е едно от удоволствията ми за деня, ям вкусна и съблазняваща храна, а кг се топят.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 047
Момичето е младо и е напълняло от безразборно ядене на нездравословна храна, а не от болест и др. нарушения. Просто трябва да забрави за всякаква преработена храна (захар, брашно, безалкохолни, тестени, сладкиши, чипсове и храни в пакетче) и да си състави меню от месо, риба, яйца, зеленчуци, малко млечни, малко ядки за разкош, авокадо, маслини и по 1 пресен плод максимум на ден  Hug

# 39
  • Мнения: 7
Момичето е младо и е напълняло от безразборно ядене на нездравословна храна, а не от болест и др. нарушения. Просто трябва да забрави за всякаква преработена храна (захар, брашно, безалкохолни, тестени, сладкиши, чипсове и храни в пакетче) и да си състави меню от месо, риба, яйца, зеленчуци, малко млечни, малко ядки за разкош, авокадо, маслини и по 1 пресен плод максимум на ден  Hug
благодаря един да ме разбере  Hug Hug Hug Hug Hug

# 40
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 426
Момичето е младо и е напълняло от безразборно ядене на нездравословна храна, а не от болест и др. нарушения. Просто трябва да забрави за всякаква преработена храна (захар, брашно, безалкохолни, тестени, сладкиши, чипсове и храни в пакетче) и да си състави меню от месо, риба, яйца, зеленчуци, малко млечни, малко ядки за разкош, авокадо, маслини и по 1 пресен плод максимум на ден  Hug
благодаря един да ме разбере  Hug Hug Hug Hug Hug
Повечето те разбрахме всъщност. И точно това беше основната идея. Да си направиш план за отслабване, преди всичко елиминирайки причините за напълняването (като си дадеш сметка за грешки в ежедневието). Така отслабването ще бъде трайно и ще отнеме само малко повече време, отколкото самото качване на кг.  Peace

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 16:11 от Мяуче

# 41
  • София
  • Мнения: 1 047
Момичето е младо и е напълняло от безразборно ядене на нездравословна храна, а не от болест и др. нарушения. Просто трябва да забрави за всякаква преработена храна (захар, брашно, безалкохолни, тестени, сладкиши, чипсове и храни в пакетче) и да си състави меню от месо, риба, яйца, зеленчуци, малко млечни, малко ядки за разкош, авокадо, маслини и по 1 пресен плод максимум на ден  Hug
благодаря един да ме разбере  Hug Hug Hug Hug Hug
  bouquet И малко за мотивация https://www.ketovangelist.com/stop-making-bad-choices/

# 42
  • Мнения: 4
За толкова кратко време бих ти препоръчала да пиеш гел от алое вера чисто то много чисти организма като в началото е добре да се вземат 2 опаковки, трябва да се състави добър хранителен режим и да пиеш в комбинация с това едни добавки Гарциния плюс се казват. Гарантирано действа при мен се получи Simple Smile Ако съчетаваш това и с малко физическа дейност през деня може и за по-кратко време да имаш желаните резултати.

# 43
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Любопитно ми е - девойчето свали ли килата?
За увиснала кожа не знам, ама спиране на цикъла при такива рестрикции е почти 100% сигурно. А от там каква беля си взимаш... Бедна ти е фантазията.

# 44
  • Мнения: 74
Всичко е балансирано хранене и спорт за мен. Опитвала съм какво ли не и до хапчета съм прибягвала. Но когато започнах да се храня с подбрани храни, без такива торти , пасти , хамбургери и т.н , започнах да спортувам редовно. Мога да кажа че се чувствам супер и изглеждам добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт