Shedd - купувай и продавай

  • 17 530
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Защо си се концентрирала толкова върху тази продажба?
На всяка цена да продадеш?
Стига го мисли, чака и да броиш харесвания.
Ако се продаде, продаде, ако не, здраве да е.

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
Е, човек, като се занимава да качва обяви / да прави снимки, все очаква някаква парична възвращаемост за усилията си. Laughing

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Разбира се!
Аз също качвам обяви, но не съм се вманиачила кога ще продам нещо и да се сърдя на платформата щото нищо не съм продала.
То и в магазин да ги продаваш може и една година да мине и никой да не ги купи.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
Така е, съгласна съм. Peace

# 34
  • Мнения: 4 943
Мисс, какво ти става бе? Нещо не си на кеф? Нито съм се вманиачила, нито нищо. Просто споделям.

# 35
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Пробвай в многобройните фб групи.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Аз също съм с приложението ,имам обяви ,нищо не съм продала още ,но като цяло има яко неща . По-добре е от олх -там е фраш с боклучави неща

# 37
  • Мнения: 1 407
От няколко месеца ползвам приложението и половината от нещата, който качих съм ги продала, някои от тях много бавно. Имам неща, които булвално 3 - 4 месеца си седяха. Аз не си играя да качвам постоянно, както други потребители, нещата си седят там и, ако някой прояви интерес пише. До сега един път имах забавяне, но все пак си взеха дрехата. Относно купуването съм си поръчвала няколко неща, но вече не го правя. Имах една издънка с рокля, която нямаше нищо общо със снимката и я върнах, но платих доставката.

# 38
  • Мнения: 154
Много е важно каква е заглавната снимка. Моите наблюдения са, че колкото по добро качество и по светла, толкова повече хората де заинтересуват. Също дрехата трябва да изглежда в добро състояние, а не намачкана. Виждам че и съчетаните по някакъв начин дрехи също обират вниманието. Това са само идеи какво можем да подобри всяка от нас. Аз на месец си докарвам около 130 лв оттам при положение, че нешата ги продавам по макс 13 лв.

# 39
  • Мнения: 4 943
Супер, браво на теб!😉

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 916
Най-важна е цената  Mr. Green Ако ще и супер снимки да има - евтинкото си е евтинко и българинът го търси. Ако може да прилича на скъпо, а да струва 5лв ще е идеално. Whistling

# 41
  • Мнения: 14 759
Да,бе!Няма как да сложа запазен UGG например за 5-10лв.Не съм продавала в нета,но се замислих за някои неща.Като чета как върви ми се отщява.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
Да,бе!Няма как да сложа запазен UGG например за 5-10лв.Не съм продавала в нета,но се замислих за някои неща.Като чета как върви ми се отщява.

Според мен пък, ако предложиш нещо качествено / марково, дори и да сложиш висока цена, ще намериш купувач рано или късно. Simple Smile Поне това говори моят опит.

# 43
  • Мнения: 154
Да,бе!Няма как да сложа запазен UGG например за 5-10лв.Не съм продавала в нета,но се замислих за някои неща.Като чета как върви ми се отщява.

Според мен пък, ако предложиш нещо качествено / марково, дори и да сложиш висока цена, ще намериш купувач рано или късно. Simple Smile Поне това говори моят опит.

Така е. Аз съм продавала чанта на Мошино за 130 лв, чисто нова, заколкото я бях купила.
Ако твоите UGG са ползвани ест и това трябва да имаш напредвид. Но се продават и по скъпи неща в Shedd

# 44
  • Мнения: 84
Имам приложението, от самото му създаване почти. Първоначално само купувах. От около година и половина, купувам и продавам активно. Тоест, буквално купувам, продавам и пак купувам  Joy май ще излезе, че съм на загуба.
Моите наблюдения са същите, като Вашите, най-важното нещо са снимките, най-добре на бял фон, аранжирани с нещо(цветя, други аксесоари), или пък на подвижна закачалка отново на светъл фон. Резолюцията е много важна. Аз качвам обяви и в олх, двете платформи просто нямат нищо общо, в олх ми пишат само за коментари на цената и други пазарлъци. Да не говорим, че с тези ограничения на "до 2 обяви в подкатегория", ще си останат само с гадните китайски онлайн магазини.
В Shedd е много важно да хванеш и сезонноста, примерно юли и август, много вървят банските, къси топове и шорти. Качвала съм горнища на бански и буквално съм ги продавала за минути.
Сега примерно имам две нови парки, но ги пазя за да ги пусна октомври да кажем, когато всеки търси изгодна връхна дреха.

Общи условия

Активация на акаунт