Слънцето все по-силно грее, в коремчето на мама ОКТОМВРИйчето лудее! - Тема 6

  • 38 516
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 623
Аз да се похваля, че моето синче е 750гр вече. Мама има отлични изследвания и пие само магнерот при нужда.  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 325
 Браво ,голям юнак си имаш! Аз досега само веднъж съм правила изследвания,дали по често трябва. newsm78

# 692
# 693
  • Мнения: 627
Гери, на мен за втори път ми ги пускат, откакто съм записана на ЖК. Сега съм в 22+6, казаха ми, че не е необходимо всеки месец да се пускат. Май по-натам става по-често  newsm78

# 694
  • Мнения: 4 009
Веднъж на два месеца пускат изследвания.Ако излезе проблем,може и по-често.На мен два пъти са ми правили досега.Един път в 12г.с като се записах на жк и после в 20г.с.

Лизи,много готини реплики.Мен най-много ме дразни,когато някой,предимно по-възрастен човек ми каже"Яж еди какво си,защото иначе бебето ти ще се роди хилаво" Mr. Green Особено ако ми навират в лицето храна,която мразя и ме убеждават,че бременната жена трябва да яде всичко.Ех,тези стари хора. Laughing

# 695
  • Мнения: 1 102
Вчера майка ми ме обиди като ми каза, че корема ми бил прекалено голям.....Абе почти в средата на 6 месец съм, какъв да бъде да му се навиди....Втора бременност е това, с малко повече кг. от първата съм. Много тъпо ми стана. Та така, някои изобщо не се усещат.

# 696
  • Мнения: 35 165
Честно, и на мен ми писна това с: колко ти е голям корема, колко кг. си качила. Ей за това не казвам на приятелки, които са били бременни за състоянието ми. Дразня се. Аз си знам,че попринцип съм дебела, нямам нужда постоянно да ми повтарят колко по=дебела ще стана. За мен е важно детето ми да е добре. Че аз ще съм дебела-вече с епримирих. И след всичкия бълвоч, който ми мина през кръвта и организма не ми остава нищо друго освен да се моля детето да е добре!

# 697
  • Мнения: 1 716
Лизи, Пийкок Hug

Има ги всякакви. Гадно е от близки, но пък си имате бебчовци - слагате ръка на прекалено малкия/големия/незнамсикакъв корем и всичко минава bouquet

# 698
  • Мнения: 325
Мерси момичета ,на мен април ми пускаха ще видя сега кога.А за коремите не ми се коментира остави ,че е голям  ами и все нещо ме наболва.Вярно е ,че и аз започнах с повечко кг,и се замислям дали да не мина на разделно хранене.

# 699
  • Русе
  • Мнения: 52
Аз съм на гости в Испания и си пуснах изследванията за 20та седмица тук.
Излезе желязо много ниско, витамин Д много под нормата, глюкоза в кръвта много ниска...
Изписаха ми да пия желязо и витамин Д. Дали в БГ изследват толкова подробно.  Тук ми взеха 7 епруветки кръв и резултатите са 4 листа.... Даже и токсоплазмоза са изследвали. Казаха ми че другия път ще изследват и за гестационен диабет, но аз вече няма да съм тук.
В Бг прави ли се това изследване?

# 700
  • Мнения: 4 009
В бг ЖК не са чак толкова подробни в изследванията.
Чувала съм обаче да изследват за гест.диабет.Мен досега не са.

# 701
  • Мнения: 137
Здравейте! Вчера не остана време да пиша. Казаха, че бебенцето е добре, отговаря си точно на възрастта.  Ии притесненията ми за малкия корем може би малко поотпаднаха. Иии е момиченце  Grinning Въпреки супер силното ми усещане, че ще е момче. Направиха ни и една 3д снимка и ни изпратиха, прегледът не продължи много...  newsm78

# 702
  • Мнения: 1 102
Аз утре съм на ЖК и ще пускаме изследвания, ще ви пиша какво са ми пуснали. Ще бъда 23+2 г.с. Последните ми ги пускахав 12 г.с.

# 703
  • Мнения: 4 009
Браво Ели,видя ли че големият или малкият корем нищо не означават? Grinning И аз така се притеснявах отначало,че ми е малък и сега не ми е много голям.

Лизи,успех.  Hug Аз съм на ЖК другата седмица.Още съм болна,кашлям и от носа ми излизат кървави секрети.Две вечери съм с отвратителни киселини и като легна ми пари хранопровода.Дано да е добре бебчо,че много се притеснявам.

# 704
  • Мнения: 349
elitsa_st_st , радвам се, че всичко е наред. Видя ли, че не трябва да се притесняваш Simple Smile И честито момиченцеее  bouquet
Lizzy* и аз утре съм на ЖК, но следобяд чак, та ако си по-рано ще ми е интересно да видя какво са ти пуснали като изследвания и да видя и моите какви ще са.
*Steffie*, и аз съм така всяка вечер... през деня нямам никакви киселини и като си легна се започва... ама наистина содата много ми помага в случая  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт