Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 816
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 681
Абе колкото и да е удобно да се пазарува в Лидл, на пазара плодовете са 2 пъти по-евтини и хубави -

На пазара не мога аз да избирам. Слага ми продавача в черна торбичка и ми я подава след като е взел парите. В къщи все намирам нещо изгнило или с лош търговски вид. Като изхвърля 300 гр. и идва на лидълска цена. Затова предпочитам да си избирам сама, едно по едно.
Тета, тази сутрин имаше череши при нас.

# 166
  • Мнения: 21 275
И аз замислям да взема каната Брита.

# 167
  • София
  • Мнения: 64
А в кой Лидл има останали повече бройки от ленените панталони? Аз ги изпуснах, но точно зеления съм си набелязала Sunglasses

# 168
  • Мнения: 68 644
Няма, няма....зелени панталони. Всичко изкупихме, че ги и подносихме вече Laughing

Шегувам се..

Еми, мерси за черешките. Може и при нас да са заредили Peace

За плодовете и пазара да се изкажа, по-точно за ягодките. Та такова безумие е да ми пълнят ягоди в найлоново сакче ooooh! Това нийде по света го няма. Та те прокисват докато ги отнеса до службата, от там пък до вкъщи са вече на чорба. В чужбинско, гръцко например, ги слагат в тарелки, да не се мачкат и прокисват. Ама наш Ганьо буха ли, буха в торбички...зер за сладко стават, ама за похапване-тц Naughty

# 169
  • София
  • Мнения: 227
Здравейте. Някой знае ли дали могат да се намерят все още в Лидл колекционерските селекции на бира от миналата седмица?
Не знам от къде си,но в Лидл Люлин имаше вчера доста количества

# 170
  • Мнения: 1 805

За плодовете и пазара да се изкажа, по-точно за ягодките. Та такова безумие е да ми пълнят ягоди в найлоново сакче ooooh! Това нийде по света го няма. Та те прокисват докато ги отнеса до службата, от там пък до вкъщи са вече на чорба. В чужбинско, гръцко например, ги слагат в тарелки, да не се мачкат и прокисват. Ама наш Ганьо буха ли, буха в торбички...зер за сладко стават, ама за похапване-тц Naughty
Да оставим това, че им нямам вяра за кантарите, ама Ич! Naughty Naughty (причина 1)
Като сложа и ходенето до пазара с връщането (причина 2) и това, че не мога да избирам (причина 3)- си остава Лидл или друг магазин наблизо (ако цените в Лидл не ме удовлетворяват)

# 171
  • Мнения: 6 710
Днес купихме Цвински жолан в буркан на Пикок. Тета, ти това ли хвалеше? Хапнахме го за обяд, че нямахме нищо друго, ами мноу вкусно бре , но с мононатривв глутамат  ooooh! , ама много вкусно.  Peace Нищо, от един път няма да се затрием.  Mr. Green

Купихме език от младо теле, сложих го да ври, да видим колко е младо. Laughing И от любимия Гларус (последните пет бутилки) и френски саламчета, френско козе сирене, също много любимо и ударихме петдесетака.

Днес отворих кутията с испански зехтин, чуден, ние такъв го харесваме, горчиво - парлив. А на чуросите още не им е дошъл реда, отлежават във фризера. ooooh!

# 172
  • Мнения: 68 644
Жолана в буркана го хвалехме всички  Laughing Га беше на промоция го коментирахме. Кат не щеш мононатриев,си вземи пушен беконец. Той няма.

# 173
  • Мнения: 192
Имам същата кана Брита като тази в Лидл, но си я бях поръчала от Англия. Целия капак се маха, за да се напълни, но не се чака да се филтрира водата докрай. Сипва се спокойно  Peace

# 174
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Кой е този джолан?

# 175
  • Мнения: 68 644
В стъклен буркан е. При нас стои над фризерите с пиците и сладоледите, отгоре има наредени консерви Peace

# 176
  • София
  • Мнения: 1 832
В Гърция не съм виждала вода в големи бутилки, по 1,5 л. е.
Плодове и зеленчуци купувам главно от пазара, много рядко от веригите. Има по-голям избор. Обикновено си харесвам от коя сергия да пазарувам, дават ми да си избирам /домати и краставици/, лук купувам  "от бабите", както и боб,  корени за супа /целина глава, морков, пащърнак, магданоз/. От Лидл купувам гъби, банани, от хлебчетата с маслини и с пармезан, масло, замразен грах. Преди купувах и месо, но откакто купих едно филе ХХL и при печене не остана и половината не купувам вече месо. Едни пликчета за боклук 35л., сини за един петдесет и девет май. Течна сметана и кондензирано мляко. И понякога дрехи. Купувах последно сутиени, единия се разши презрамката още при първото слагане. Купих и на детето от банските.

Последна редакция: ср, 07 юни 2017, 16:52 от verabel

# 177
  • Мнения: 2 820
Туристическите сандали пускани ли са друг път? Имам нужда от такива, но се чудя за тези или да ходя към Декатлон  newsm78

# 178
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Туристическите сандали пускани ли са друг път? Имам нужда от такива, но се чудя за тези или да ходя към Декатлон  newsm78
Пускат всяка година, миналата бяха по различни.Взех много ми допаднаха и бяха много удобни, но в рамките на 30то дни едната каишка излезе от подметката.Нямаше проблем с връщането, но пък нямаха налични за замяна.Сега на тези и аз им се чудя, но ще преценя на място.
От качеството на сандали и туристически обувки от Декатлон не съм доволна / подменят сцепените но не ми е опция да тичам за подмяна/.
РР: Това си е модел за града не за туризъм между впрочем.

# 179
  • Мнения: 2 820
Туристическите сандали пускани ли са друг път? Имам нужда от такива, но се чудя за тези или да ходя към Декатлон  newsm78
Пускат всяка година, миналата бяха по различни.Взех много ми допаднаха и бяха много удобни, но в рамките на 30то дни едната каишка излезе от подметката.Нямаше проблем с връщането, но пък нямаха налични за замяна.Сега на тези и аз им се чудя, но ще преценя на място.
От качеството на сандали и туристически обувки от Декатлон не съм доволна / подменят сцепените но не ми е опция да тичам за подмяна/.
Благодаря  bouquet Ще мина утре да ги погледна.

Крем карамела и той ли е в купички като брюлето?

Общи условия

Активация на акаунт