Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 775
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 47 963
Силиконовите спортни бутилки са много сполучливи и мисля е стават и за деца

# 211
  • Асеновград
  • Мнения: 3 048
Силиконовите спортни бутилки са много сполучливи и мисля е стават и за деца
Сполучливи са но не за деца.Имаме такава и я разхождаме с нас в парка.Докато го свикна да не стиска бутилката и да се олива / силиконовата като я стиснеш излиза вода през сламката/. Днес му взех от новите за да сменим шишето в детската градина, дано я одобри. От миналогодишния модел съм много доволна но му идва голяма за рафта в гардероба в детската градина иначе пластмасата не е мръднала .

# 212
  • Мнения: 47 963
Моите са големи и може би не мога да преценя добре

# 213
  • София
  • Мнения: 6 012
Ние пък имаме от тези с големия отвор, отначало трудно свикнаха, но сега са ОК и си ги ползват много.  Peace

# 214
  • Асеновград
  • Мнения: 3 048
Ние пък имаме от тези с големия отвор, отначало трудно свикнаха, но сега са ОК и си ги ползват много.  Peace
И ние , тази година взех още 2 от Кауфланд.За път в тях замразявам вода във фризера.Не са мръднали а и са по голямо количество което за мен е +.
Взех от черните сандали, удобни са дано са и здрави.Обзаведох малкия с очила за плуване и още един чифт за слънце от 30%.

# 215
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Аз да похваля Наденички с парченца месо - купих да разнообразя малко колбасите. Нищо друго не си харесах за сандвичи. Шунките купувам, ама омръзват. И едни сурови Наденички - тънки, за барбекю са супер.
Дргата седмица, ако съм късметлия ще има за мен коралов бански. Късите панталони също изглеждат добре.
Гледам разтегателния сушилник и се чудя удобен ли е?! Сгъва ли компактно, ако не се ползва? Който има да сподели, моля. Демонтирах стария таванен и сега съм с единичка разпъваем, ама малък ми идва на моменти. Таванен търсих с ролки - няма. С един друг пиклив механизъм намерих, ама нещо не ми вдъхна доверие.

# 216
  • София
  • Мнения: 1 832
Ние пък имаме от тези с големия отвор, отначало трудно свикнаха, но сега са ОК и си ги ползват много.  Peace
И ние , тази година взех още 2 от Кауфланд.За път в тях замразявам вода във фризера.Не са мръднали а и са по голямо количество което за мен е +.
Взех от черните сандали, удобни са дано са и здрави.Обзаведох малкия с очила за плуване и още един чифт за слънце от 30%.
На колко време сменявате филтрите, може би зависи колко е варовита водата? Четох, че ако не се използва май две седмици трябва да се пълни с вода и да се изчака и да се излее /поне до колкото си спомням/. Аз също взех от К за вилата. Понеже ходим уикендите и то не всеки, винаги ли трябва да повтарям тази операция с чакането?

# 217
  • Мнения: 12 624
От месеци дебна комплектите чаршафи че ми трябва още един... и ме изненадаха с цени тези за другата седмица. Имам спомен че бяха чувствително по-евтини, включително и долните и се чудя дали са същите  newsm78

# 218
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
И аз взех сандали въпреки че освен че тук прочетох че им се вадят каишките по пътя срещнах колежка която ги е взела миналата година и също каза че са и се скъсали но не ги е връщала ама си рекох че за 22 лева не е кой знае каква загуба и обух ги горе долу са удобни ще станат за едно лято Simple Smile Взех си сусамов тахан и крекери от лимец - при нас са оформили такъв щанд с био храни и съм много доволна от този факт Simple Smile
 

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Някой пазарува ли днес бебешки дрешки. Хубави ли са материите на тази партида да пращам ММ, че в каталога много ми хареса всичко. Тъкмо навреме за морето....


 Хубави са дрешките. Ама доста уголемени. Купих размер 74/80  блузка и къси гащи за дете на година и четири месеца.


За чаршафите и аз първоначално се възмутих, че бяха по-евтини преди, но после загледах, че тези са от по-луксозната серия. Другите сигурно по-нататък ще пуснат.

От новата брошура тъкмо се зарадвах, че бекона са намалили, пък то били гърди  Sad Ама тъй е, като бързам да гледам брошурата преди да си изпия кафето  Mr. Green

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
По евтини са им чаршафите,но тези са с "копринен блясък". Laughing
И защо са изтипосали овесените ядки,като не са намалени,а са си на редовна цена. Crossing Arms

# 221
  • Мнения: 1 802
По евтини са им чаршафите,но тези са с "копринен блясък". Laughing
И защо са изтипосали овесените ядки,като не са намалени,а са си на редовна цена. Crossing Arms
[/b]  Ми ей тъй, за да си мислим, че са.  Confused Confused

А това при спалните комплекти- възглавница ли имат предвид или калъфка newsm78 и този какъв цвят е според вас? Светло лилаво и съответно- тъмно лилаво от другата страна?

Последна редакция: чт, 08 юни 2017, 14:13 от Nil desperandum!

# 222
  • Мнения: 68 584
Цвят патладжан  newsm78
Това не са ли шалтета някакви?
Аз харесах долен в подобен цвят иначе.

Нилчо...пише възглавница че е,и завивка..

# 223
  • София
  • Мнения: 3 836
В сайта им пише възглавница и завивка, а не чаршафи.
Тъкмо се ядосвах, че си купих една лятна олекотена завивка на Роксима дрийм за почти 50 лв, а тези са по 30 лв, памучен сатен, че и с възглавница.

А, Тета ме е изпреварила.

# 224
  • Мнения: 12 624
По евтини са им чаршафите,но тези са с "копринен блясък". Laughing
Благодаря, сега се загледах че пише че са памучен сатен, явно наистина не са тези другите им. И верно май не съм се била разсънила за да го чета като чаршафи, то верно пише завивка и възглавница... явно си гледам каквото ми се иска да видя  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт