Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 774
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Еййй сърце нямате...масълце,език...тц тц тц....

И запечени гъбки с масло.  Heart Eyes
Аз това обядвах. Ама езика беше свински, на 7,50 килото, не на 18 лв. Mr. Green

# 241
  • Мнения: 8 929
От месеци дебна комплектите чаршафи че ми трябва още един... и ме изненадаха с цени тези за другата седмица. Имам спомен че бяха чувствително по-евтини, включително и долните и се чудя дали са същите  newsm78

Ако имаш Уайкики наблизо, виж там чаршафите им. Страхотно качество и цени.

# 242
  • Мнения: 68 583
Утре отивам на кратък воаяж,ама като се върна,ще взема език   Crossing Arms той в постоянния ли е,да не въздищам само около фризерите? Thinking

# 243
  • Мнения: 47 963
Е в кой Уайкики има чашрафи Open Mouth

# 244
  • Мнения: 8 929
Е в кой Уайкики има чашрафи Open Mouth

Аз само в Уайкики в Ринг Мол съм ходила и там има. Предполагам и в другите също има.
Цените и качеството им са много добри. Е, имат и скъпи де, но имат и на супер цени.

# 245
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
Е в кой Уайкики има чашрафи Open Mouth

Аз само в Уайкики в Ринг Мол съм ходила и там има. Предполагам и в другите също има.
Цените и качеството им са много добри. Е, имат и скъпи де, но имат и на супер цени.
Не във всички Lcwaikiki има Home секция, в повечето май няма Peace Иначе наистина много симпатични неща на добри цени имат  Wink

# 246
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Е в кой Уайкики има чашрафи Open Mouth

Аз само в Уайкики в Ринг Мол съм ходила и там има. Предполагам и в другите също има.
Цените и качеството им са много добри. Е, имат и скъпи де, но имат и на супер цени.
Тук има 2 Уайкики и не продават чаршафи изобщо. Да не говорим че напоследък и зареждането им не е като хората.  Close

# 247
  • Мнения: 13
Забелязахте ли, тези шишета BPA free че се слагат в сушилняnewsm78. Някакъв нов метод за почистване ли що ли? Laughing
Ашли

# 248
  • Мнения: 6 689
Утре отивам на кратък воаяж,ама като се върна,ще взема език   Crossing Arms той в постоянния ли е,да не въздищам само около фризерите? Thinking
Телешкия език е в брошурата от тази седмица. Peace

Някой питаше за цена: 18,99лв /кг.

# 249
  • Мнения: 19 687
Тете, мисля, че не е в постоянния асортимент.

# 250
  • Мнения: 68 583
Нищо..на следващото завъртане ще е тогава.. Simple Smile

# 251
  • Мнения: 1 379
Благодаря за рецептите за езика - много е хубав, ще вземем още един път тази седмица Simple Smile дрехите станаха на малкия - взех размер 86/92 и са му добре, като цяло досега май винаги съм доволна от бебешките им дрехи. Пак да похваля динята с малко семки - ако не сте я пробвали, пробвайте, много е сладка Simple Smile

# 252
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Утре и аз ще ходя до Лидл,че днеска не успях.

# 253
  • Мнения: 19 687
Аз чорапи исках да взема на бебока, ама нямаше никакви в 14.00 Mr. Green

# 254
  • Мнения: 8 929
Аз чорапи исках да взема на бебока, ама нямаше никакви в 14.00 Mr. Green

В Лидл на Каблешков вчера на обяд имаше пълен кош, ама препълнен с бебешки чорапи. Чак ми е странно да свършат толкоз бързо.

Общи условия

Активация на акаунт