Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 826
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 711
И аз ориз отдавна не чистя. Освен на Родна стряха, харесвам и на Традел, обикновен, в XXL седмиците го пускат в пакети по 2кг.

Днес купих всичко запланувано без стъклената форма с вълнообразния ръб. Купих и филе от сьомгова пъстърва, добре мирише и изглежда, довечера ще го пекнем.  Peace

# 271
  • Русе
  • Мнения: 7 058
И аз ориз отдавна не чистя. Освен на Родна стряха, харесвам и на Традел, обикновен, в XXL седмиците го пускат в пакети по 2кг.
При последното пускане ориза нямаше нищо общо с предишни партиди. Малко по-дребен е и след като се сготви вкуса и консистенцията са му други. От години го ползвам.

# 272
  • In transit
  • Мнения: 11 811
Да питам някъде из варненските лидъли да сте виждали останали от крафт бирите със сливи?
Скрит текст:

Да похваля тези сладоледи, много ни харесаха!

# 273
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Вчера се разорих! При нас пуснаха ето тези хубавини-
Скрит текст:
  Купих сладолед и поничка, че и помпа. Детски бански имаше, на двете по един. За мен- постелка за плажа с изправен гръб
Скрит текст:
И нормалните ежедневни неща и оставих 60 евро на касата. Днес обаче им върнах надуваемия сладолед и помпата! Помпата е крачна, а надуваемите неща са огромни и нямат надуване с нея! Убедих децата, че е безсмислено да имаме две такива неща. Никак не го виждам упражнението- не мога да ги товаря надути в колата, а на плажа часове наред не мога да надувам! Сега поничката се търкаля по терасата  Joy и ще си я ползват на басейна.

# 274
  • Мнения: 729
Е в кой Уайкики има чашрафи Open Mouth

Аз само в Уайкики в Ринг Мол съм ходила и там има. Предполагам и в другите също има.
Цените и качеството им са много добри. Е, имат и скъпи де, но имат и на супер цени.
Не във всички Lcwaikiki има Home секция, в повечето май няма Peace Иначе наистина много симпатични неща на добри цени имат  Wink
И аз не съм виждала...

# 275
  • Мнения: 3 119
Вчера се разорих! При нас пуснаха ето тези хубавини-
Скрит текст:
  Купих сладолед и поничка, че и помпа. Детски бански имаше, на двете по един. За мен- постелка за плажа с изправен гръб
Скрит текст:
И нормалните ежедневни неща и оставих 60 евро на касата. Днес обаче им върнах надуваемия сладолед и помпата! Помпата е крачна, а надуваемите неща са огромни и нямат надуване с нея! Убедих децата, че е безсмислено да имаме две такива неща. Никак не го виждам упражнението- не мога да ги товаря надути в колата, а на плажа часове наред не мога да надувам! Сега поничката се търкаля по терасата  Joy и ще си я ползват на басейна.

Ехааа, искам и аз такива плажни артикули!
И аз бих купила поничката и постелката.

# 276
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
А другата седмица има големи намаления на детски дрехи  Whistling  ooooh! Ще ме изгонят от нас с този Лидл!

# 277
  • Мнения: 35 110
В брошурата си е завивка и възглавница. Laughing
В мобилното приложение пише Спален комплект- възглавница и завивка.

# 278
  • Мнения: 1 805
В брошурата си е завивка и възглавница. Laughing
В мобилното приложение пише Спален комплект- възглавница и завивка.
вече е променено на калъфка и на двете места. И, да приключваме с тази тема, че другите ги Фана оФтиката Laughing

Последна редакция: пт, 09 юни 2017, 19:31 от Nil desperandum!

# 279
  • Мнения: 47 981
Ааа на аз сега получих брошура на хартия и пише възглавница Wink

# 280
  • Мнения: 1 805
Koe е мястото, на което е Плачков?
Редакция:..Абе защо пиша тук и се учудвам, че в онази тема продължават да питат кое мястото, след като вече е отговорено? Joy Joy
На всичкото отгоре като си зададох въпроса, се ядосвах, че толкова се бавят да ми отговорят  ooooh!

Последна редакция: пт, 09 юни 2017, 21:01 от Nil desperandum!

# 281
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Етнографски комплекс Дамасцена, Скобелево. Близо е до Казанлък.
http://www.damascena.net/

# 282
  • Мнения: 1 805
Етнографски комплекс Дамасцена, Скобелево. Близо е до Казанлък.
http://www.damascena.net/
Mерси!

Колкото до Алекс- не успях да напиша, че снощи се изморих и изтощих  само докато я гледах и слушах как говори. Много бързо говори и ми дойде в повече екзалтацията и нахилеността.

# 283
  • Мнения: 35 110
Етнографски комплекс Дамасцена, Скобелево. Близо е до Казанлък.
http://www.damascena.net/
Mерси!

Колкото до Алекс- не успях да напиша, че снощи се изморих и изтощих  само докато я гледах и слушах как говори. Много бързо говори и ми дойде в повече екзалтацията и нахилеността.

Само сменете темата Simple Smile

# 284
  • Мнения: 1 805
Етнографски комплекс Дамасцена, Скобелево. Близо е до Казанлък.
http://www.damascena.net/
Mерси!

Колкото до Алекс- не успях да напиша, че снощи се изморих и изтощих  само докато я гледах и слушах как говори. Много бързо говори и ми дойде в повече екзалтацията и нахилеността.

Само сменете темата Simple Smile
Joy Joy Joy Извинявам се... Време е да си почина от форума, явно

Общи условия

Активация на акаунт