Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 800
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 820
Аз също от тези съм доволна-втора година е на външната врата на вилата, зимата я отлепям и прибирам, а на пролет я слагам.
Лепенката не се ли разваля при отлепяне и залепяне? Аз се чудя дали такава мрежа няма да стане и за голям прозорец  newsm78

ПП Значи затова всеки си мълчеше за Панагюрската луканка, защото сте я изкупили  Naughty В петък нямаше нищо.

# 346
  • Мнения: 1 804
Аз също от тези съм доволна-втора година е на външната врата на вилата, зимата я отлепям и прибирам, а на пролет я слагам.

Да, и аз говоря за тях.
За тези мрежи ли говорим

# 347
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Да за тези мрежи, имам на двете тераси и на вратата на спалнята към коридора за да не влизат комари.За прозорец има други слагат се с една пластмасова лента на бодли / ама и аз го обясних/.Лепи се лентата, а самата мрежа се закача на бодлите и се сваля лесно.Такива съм сложила от вътрешната страна на прозорците които лятото не затварям като втора осигуровка след стандартните комарници.Зимата свалям и пера.При нас последните години не пръскат градинките за комари и при много дъжд става ужас.Разните там лампи против комари изобщо не вършат работа.

# 348
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Взех ютията и токущо я пробвах, не знам аз ли съм случила на кофти бройка, на като пуснеш парата и тече вода яко. Ще ходя да я върна дано да няма проблем и да ми върнат парите.
За Pfaff си спомням, че не миналата, а по-миналата година имаше лоши отзиви точно за това, че текат Peace

И нашата котка на село, като реши да влиза вътре, магнитите на мрежата не я спират. Добре, че е възпитана и рядко влиза Laughing

# 349
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Цената на водката в Лидл...някой помни ли я? имаше някаква тяхна марка или бъркам  newsm78

# 350
  • Мнения: 7 847
Цитат
За Pfaff си спомням, че не миналата, а по-миналата година имаше лоши отзиви точно за това, че текат Peace
Ами значи съм късметлийка! Моята не тече...

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Аз също взех ютията и тъкмо това идвах да попитам. Моята тече на най-ниската степен. А на най-високата съска.  newsm78 Това не е нормално, нали? Иначе глади добре. Ще я тествам още ден, два и ако продължава така ще я заменя.

# 352
  • Мнения: 68 642
На високи градуси е нормално да съска при излизане на парата си мисля..
Абе указания няма ли. Прочетете там.
Моята е на силвър крест и си вади пара.

Чаршафите как са...някой видя ли ги? За долните иде реч...

# 353
  • Мнения: 2 285
Аз също взех ютията и тъкмо това идвах да попитам. Моята тече на най-ниската степен. А на най-високата съска.  newsm78 Това не е нормално, нали? Иначе глади добре. Ще я тествам още ден, два и ако продължава така ще я заменя.
По принцип на най-ниската степен не се използва пара. Трябва да има копче за изключване на парата. При изключена пара ли тече ютията? Ако - да, то явно има проблем. А "съскането" ми се струва в реда на нещата.

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Тета, не го обясних правилно. Тя пак пръска, но от високата температура не тече, а при допира на капките с дъното се чува съскане. Успях ли да го обясня?  ooooh! hahaha
Да, изключена е парата. Peace

# 355
  • Мнения: 1 804
Искам и моята да съска, пък!!!😭😭😠😠Да си правим компания

# 356
  • Мнения: 68 642
Ами включи я бе,моме...парата.. Grinning
Да се отворят шлюзите там..
Сега ще ме карате да ходя да гладя,че да видя кво беше без пара, дали съска...ама ме мързи.

# 357
  • Мнения: 68 642
Антикапкова система има Силвър креста. Сега гледах продуктовото й видео.
Тази има ли? Да не би за това да прокапва Thinking

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Има, има антинезнамсикаквото ooooh! '
Аз на Алисса отговорих за парата на ниската степен, че на изключено тече.
Ох, ще я пускам пак да я тествам. Нещо не мога да ви обясня к'во ѝ е  #2gunfire Пък може и нищо да ѝ няма. Или подсъзнателно да ѝ влияя, щото мразя да гладя Joy  Mr. Green

# 359
  • Мнения: 68 642
Абе ако не те кефи,не пречи да я подмениш примерно..

Общи условия

Активация на акаунт