Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 789
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 585
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Днес в мазнина на бул.Източен в Пловдив имаше останали големи размери от спалните комплекти в синьо.

# 586
  • София
  • Мнения: 14 663
От слушалките два пъти купуваме и двата пъти ги връщаме заради спрял звук, първо в едната, после и в другата слушалка. Втория път за единия чифт върнаха парите, а за втория ни дадоха нови с надписи само на немски на кутията. Реших, че ще са по-добри щом са за немския пазар, но не, след известно време едната слушалка спря. Но вече ми писна от тях и няма да се занимавам. Няма и да ги купувам повече.

# 587
  • София
  • Мнения: 3 166
Все още се намират от ленените потници. Преди два дни на Каблешков - София имаше доста. Днес в Ринг мол също имаше, но доста малък избор от цветове и размери.

# 588
  • Мнения: 3 819
Има ли все още пипер меланж на Каниа в мелничка?
Днес търсихме, но имаше само сол, черен пипер и чили.
Взехме си биволско сирене на Делукс 400гр. - 6лв. Просто е страхотно  Heart Eyes От години не съм яла по-хубаво сирене!

# 589
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
О, да, много го харесвам, страхотно сирене.

Изпуснах ви, не съм ходила в магазина от близо две седмици, сега отивам да разгледам новата брошура.

# 590
  • Мнения: 6 703
Гащи щяло да има в четвъртък.
А на мен всичко ми е голямо от дрехите в Лидл, не са помислили за дребоси като мен.Инак имат XXL за дрехи, ми да пуснат и умалена серия на ленените дрехи.

# 591
  • Мнения: 1 316
Момичета, доволни ли сте от течния сапун с помпичка, че отдавна не съм купувала от него. Харесах си прясната паста от брошурата за новата седмица, дали си заслужава  newsm78??

# 592
  • Мнения: 68 630
Изпуснах ви, не съм ходила в магазина от близо две седмици, сега отивам да разгледам новата брошура.
Няма профитероли.. Mr. Green има в Била тази седмица.
Лененият потник С и на мен ми е една идея по-голям. Под мишниците ми се вижда лидълския сютюен. Rolling Eyes

# 593
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мерсаж, натам ще се ориентирам. Mr. Green

Харесах някои неща от тематичната седмица, но забелязвам, че не само профитеролите ги няма.

# 594
  • Мнения: 6 707
Момичета, доволни ли сте от течния сапун с помпичка, че отдавна не съм купувала от него. Харесах си прясната паста от брошурата за новата седмица, дали си заслужава  newsm78??
Прясната паста е любима в къщи.  Peace
Италианската седмица ми е любима, всичко ми харесва и от всичко искам. Laughing

# 595
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Помощ! Взех си мултифункционално ренде (тип Бьорнер),
Скрит текст:
ама не ми се получава нищо с него. Предполагам, че нещо не правя, като хората, но от листчето с картинките нищо не мога да разбера.   Embarassed
Някоя може ли да ми подскаже, как се работи с това нещо? Зеленчуците трябва ли да се нарежат предварително (не знам, къде е смисъла тогава, но и с нарязаните не ми се получава)? А цялата примерно, краставица, или даже половина от нея  не разбирам, как да захвана с държача.
Ако слагам две ножчета (или как се казват тия), тогава става едно запъване, ако оставя една от дупките отворена, зеленчуците просто пропадат в нея.
Засега вместо салата си имам само няколко смачкани парчета от зеленчуци разхвърляни из цялата кухня, защото това ренде не иска да седи стабилно върху купата, където, предполагам, му е мястото.


Взех го намалено с 30% миналата година и го върнах още същия ден! Много нефункционално ренде, абсолютно нищо не излезе като на картинките, тотално нищо просто!

Ами да ти кажа,че си е за ядосване  Mr. Green Аз си купих бял и тъмно син.Белия съвсем лекичко прозира(да не кажа,че изобщо)...синия изобщо не прозира.Аз съм много доволна и си ги нося с най-голямо удоволствие  Simple Smile

Потвърждавам  Peace Имам само син, страхотен е!

# 596
  • Мнения: 2 786
В Лидъл Вардар Сф имаше профитероли Laughing

Тета, ти заради банския забрави да кажеш купи ли беконче, страхотен е Peace Днес взех 2, сметана за чийзкейк, бисквити петит /стрева ми се че ги нямаше известно време/, гербери за 2 лв, захар и други дреболии.

# 597
  • Мнения: 68 630
Да да...не прозират. Потвърждавам и аз.
Само белия леко,и то ако сложа розов сютюен...но е готско.
Имам син,зелен,жълт и бял...

# 598
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242

Ивам син,зелен,жълт и бял...

Уууу, тая па!  Crossing Arms

# 599
  • Мнения: 68 630
Ам фаля се... Mr. Green
Два са ми ланшни..

Общи условия

Активация на акаунт