Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 771
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 855
  • Sofia
  • Мнения: 580
Напоследък позарязах темата и самия Лидл.... Но си имам няколко неща,които са си в редовния месечен пазар,та чат -пат минавам през него. Та,въпроса ми е -какво се случва със сметаната за готвене, тази в кутийките ,по 200 мл ? Вече втори път не я намирам на щанда дето си е била винаги. Само в нашия магазин ли е или нещо по-трагично се е случило Simple Smile ?

# 856
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Това е другият проблем с панталоните - от тъмно сини станаха лилави; тази година взех други цветове (бежов и светлосин - на мен ми харесва, на близките ми им прилича на пижама...) Simple Smile Те станаха толкова големи, че падат свободно (а не съм ги носила чак толкова много) - дори след прането, няма как да си върнат първоначалния размер.
Явно говорим за различни панталони Rolling Eyes Не си спомням да е имало бежови или светло сини от ленените newsm78

# 857
  • Мнения: 19 687
Bakerita, няма я вече. Поне така ми казаха на Черни връх.

# 858
  • shumen
  • Мнения: 17 994
Аз пуканки правя на котлона в една тенджерка.

# 859
  • Мнения: 130
Здравейте Simple Smile Имате ли отзиви за препарата за миене на съдове от следващата XXL седмица - 4литра, 2,79лв?

# 860
  • София
  • Мнения: 6 009
Искам да нааправя сладолед с кондензирано мляко и сметана, моля препоръчайте ми сметана от Лидл, ако може и със снимка.  bouquet

# 861
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Дидка, тя е една течната сметана, до кондензираното мляко се намира, на Пилос, 30%, пише whipping cream и е в картонени кутийки по 200мл. Има картинка на тарталета с боровинки Crazy Мисля, че я описах доста детайлно, ама ако се наложи, ще си надвия мързела и ще снимам Sunglasses
Май има и някаква по-нискомаслена, но не съм сигурна. Така или иначе за сладолед ти трябва сметана с висока масленост.
Някой сподели ли дали са читави кюфтетата и кебапчетата ХХЛ Thinking Планираме утре едно барбекю на село и мисля да им дам шанс. Ако не се лъжа, веднъж бях взимала подобни, пак ХХЛ и бяха ок.
Успяхме да докопаме две дълги рокли за дребната. Явно са уголемени, защото тениски купувам 146/152, а роклите 134/140 са ѝ идеални.

# 862
  • Мнения: 5 081
Дидка, тя е една течната сметана, до кондензираното мляко се намира, на Пилос, 30%, пише whipping cream и е в картонени кутийки по 200мл. Има картинка на тарталета с боровинки Crazy Мисля, че я описах доста детайлно, ама ако се наложи, ще си надвия мързела и ще снимам Sunglasses
Май има и някаква по-нискомаслена, но не съм сигурна. Така или иначе за сладолед ти трябва сметана с висока масленост.
Някой сподели ли дали са читави кюфтетата и кебапчетата ХХЛ Thinking Планираме утре едно барбекю на село и мисля да им дам шанс. Ако не се лъжа, веднъж бях взимала подобни, пак ХХЛ и бяха ок.
Успяхме да докопаме две дълги рокли за дребната. Явно са уголемени, защото тениски купувам 146/152, а роклите 134/140 са ѝ идеални.

От кюфтетата взех и днес ги изпържих, много ни харесаха  chef chef

# 863
  • Пловдив
  • Мнения: 1 094
Дидка, тя е една течната сметана, до кондензираното мляко се намира, на Пилос, 30%, пише whipping cream и е в картонени кутийки по 200мл. Има картинка на тарталета с боровинки Crazy Мисля, че я описах доста детайлно, ама ако се наложи, ще си надвия мързела и ще снимам Sunglasses
Май има и някаква по-нискомаслена, но не съм сигурна. Така или иначе за сладолед ти трябва сметана с висока масленост.
Някой сподели ли дали са читави кюфтетата и кебапчетата ХХЛ Thinking Планираме утре едно барбекю на село и мисля да им дам шанс. Ако не се лъжа, веднъж бях взимала подобни, пак ХХЛ и бяха ок.
Успяхме да докопаме две дълги рокли за дребната. Явно са уголемени, защото тениски купувам 146/152, а роклите 134/140 са ѝ идеални.
Здравей Goldie, вчера си купих кюфтетата XXL и днес на барбекюто ги пекнахме за обяд ,станаха страхотни.

# 864
  • София
  • Мнения: 6 009
Благодаря за подробното описание на сметаната, мисля, че ще я намеря.  bouquet

# 865
  • София
  • Мнения: 848
Някой от доволните собственици на пасатора може ли да ме ориентира за размерите на купата му за рязане - диаметър, височина?
Имам кухненски робот, който ми подариха за сватбата, но не го ползвам активно. Вадя го когато имаме гости или ще правя зимнина, т.е. обработвам големи количества зеленчуци. Търся подходящ уред за рязане и пласиране (на 1 глава лук и 2 моркова примерно),  който е компактен и лесен за поддържане.  Та, този комбиниран пасатор ми изглежда подходящ.... Де да знам Rolling EyesThinking

# 866
  • Мнения: 68 583
И ние взехме кюфтаци. Половината пекнахме снощи, половината ги навъртях на супа топчета.

# 867
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
а пък на мен ми се ядат кюфтаци! И кебапчета, и карначета, и прясна наденичка  Crossing Arms Ама тука нЕмаааа.

# 868
  • Мнения: 68 583
Ами муай чоризо...таквоз поне нали има..

# 869
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Не е същото, разбирам Тарталета.

Общи условия

Активация на акаунт