Имена за ДВЕ момичета

  • 11 380
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 819
Грета и Габриела

# 16
  • Мнения: 4 049
Елеонора и Магдалена.

# 17
  • Мнения: 3 145
Михаела  Heart Eyes

Марина, Стела , Дориана , Валерия  Peace

# 18
  • Мнения: 832
Мария -София и Мария- Магдалена
На галено ,,Софи,, и ,,Маги,,  Peace Peace

# 19
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Теодора има същото значение като Доротея, ако ти допада  Heart Eyes
Иначе според мен също не е добра идея да се римуват или да са почти еднакви имената.
Освен Теодора предлагам и Бояна, Камелия, Лилия, Катерина, Елеонора

# 20
  • Мнения: 18 576
Привет!  bouquet
Значи, първо да те поздравя за името на първата ти дъщеря. Още с него ме спечели. А като каза, че харесваш и двойните, вече разбирам, че си мой човек  Wink Голяма слабост са ми двойните имена, но не избрах такова за детето,нещо се разколебах.
Та така, аз да си кажа, че ако съм на твое място задължително ще избера и за другите две бебки имена на кралиции! Heart Eyes Може би и те трябва да са двойни, но както прецените.
Иначе мога да ти предложа много имена. Аз харесвам дълги, кралски, аристократични.
Щом не ти харесва Грета, защо не Маргарет или Маргарита?Грета идва от това име, и може да е галено, малката така ще я нарича. Wink

На първо четене предлагам.

Елеонора и Анастасия
Луиза и Екатерина/Катрин
Елизабет и Даяна  Heart Eyes  Wink прекрасна закачка, на двете кралици
Изабела и Вероника Heart Eyes
( според мен много си подхождат тези две имена), също
Ема и Изабела, обаче ти каза, че не харесваш трибуквени.
Моята дъщеря е Изабела  Simple Smile

 Интересен вариант са Александрина и Виктория(това са двете имена на кралица Виктория).

За двойни трябва малко да си помисля, защото там трябва много добре да се съчетават.
Много малко от тях звучат добре като Мария-Антоанета и Ана Мария.


Последна редакция: сб, 17 юни 2017, 11:32 от Мис Каролин Бингли

# 21
  • Мнения: 14
Страхотни сте. Съвсем нямах очаквания толкова мн хора да.се.включат и с толкова добри.идеи.

Имената на кралици мн ги разглеждах наскоро и все нещо не си харесвам. Идеята за Маргарита ми допадна супер мн, благодаря. Не знаех, че Грета идва от него.
А ако ще има двойно име ми се ще да няма Мария в него, заради първото ми дете и това много ме затруднява да измисля. Иначе има много хубави с Мария.
Виктория, Александра, Александрина, Валерия, Теодора са чудесни имена, но галените им се използват и за момчешки и отпадат. 

# 22
  • София
  • Мнения: 1 413
+1 за Маргарита. Simple Smile

Какво ще кажеш за Тереза? На мен напоследък много е започнало да ми харесва. Беатрис също.. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 18 576
+1 за Маргарита. Simple Smile

Какво ще кажеш за Тереза? На мен напоследък много е започнало да ми харесва. Беатрис също.. Simple Smile

 Маргарита означава перла.Тереза щях и аз да го предложа, нали Мария-Тереза, майката на Мария-Антоанета  Wink
А Беатрис напоследък ми е супер сладко  Heart Eyes С галено Бети  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 182
Маргарита е страхотно име. На мен много ми харесва как се комбинира с Елисавета. На галено Ма(р)ги и Ели.
А и ако не се лъжа и двете са имена на кралици.

# 25
  • Германия
  • Мнения: 3 445
Валентина
Клементина
Ана-София
Каролина
Катерина

# 26
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 421
Още след първите постове исках да предложа Маргарита, ама вече са ме изпреварили!  Laughing Нищо! Още един глас за това име.  Peace
Беатрис е от малкото чужди имена, които са ми приемливи за кръщаване, но в случая не ми стои добре с Маргарита и с името на каката!

Маргарита и Катерина ми звучат добре заедно!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 18 576
Какво ще кажеш за Амелия-Грейс❤

# 28
  • Мнения: 493
Вместо Калина предлагам Катина.
Маргарита не ми е ок.
И аз мисля, че не е добре да се римуват и да са Ани, или производни.
Катина, Славея, Марина/ Мартина, Климентина, пак ще предложа Калия/Далия. Една моя позната ме изненада с името на дъщеря си Йохана.
Успех при избора.

Последна редакция: нд, 18 юни 2017, 14:13 от TODICHKA11

# 29
  • Мнения: 12 432
Маргарита и Магдалена
Милена и Елена
Екатерина и Елисавета/Елизабета
Елизабет и Виктория
Диана/ Даяна и Анастасия
Анастасия и Александра
Аз бих търсила комбинация с отделни именни дни /макар, че пишеш, че не държиш/, за да си имат личен празник.

Редакция: Не обърнах внимание, че си Елена. В такъв случай предлагам и
Милена и Михаела
Милена и Мадлена

Последна редакция: нд, 18 юни 2017, 18:41 от Mama Ru

Общи условия

Активация на акаунт