Имена за ДВЕ момичета

  • 11 377
  • 130
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Серафина, Амелия, Октавия, Тереза, Алина, Беатрис

Теодора е също хубаво, така се казва сестра ми, но 20 години и трябваха, за да си го хареса, много грубо и се струваше като дете.

Никога не съм се замисляла за двойни имена, но Мария - Антоанета е прекрасно и ако и другите ти две дъщери са с Мария отпред, лично за мен ще звучи страхотно.



# 31
  • Мнения: 832
Маргарита и Невена  Heart Eyes
Марги/Гита и Вени
Имена на цветя и двете ще празнуват на Цветница.. Peace Peace Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 966
Според мен ще е хубаво всичките деца да са с двойни имена. Предлагам - Маргарита Александра, Анна Маргарита, София Елизабет

Последна редакция: нд, 18 юни 2017, 20:25 от zverino

# 33
  • Мнения: 18 576
Според мен ще е хубаво всичките деца да са с двойни имена. Предлагам - Маргарита Александра и София Елизабет
И аз щях да кажа това.Също и,че не бих избрала имена с М и на др.две момиченца.😊Щом едното е с две,малко не върви и др.да не са.Все ще питат"а защо ние не сме с две имена" Не зная доколко ви звучи разумен довод,но все пак.
А и с две имена може да се направи компромис-да се включат имена,които и двамата родители харесват,или ако не може да се реши между две имена.

# 34
  • Мнения: 14
Хиляди благодарности, че отделяте време. bouquet

Тереза ми харесва, но само ако е в комбинация с Мария.
Тук, където живея (малко ни е градчето) - някои имена се приемат така като ''твърде модерни'' или нещо такова, и аз не знам как да го кажа. И се притеснявам, че ако сложа такова име като Беатрис няма да бъде прието добре. Колкото и да не ме интересува много мнението на околните, все пак го имам предвид, защото доста се познаваме с повечето и тръгне ли някакъв слух е мн.кофти. Същото важи и за двойните имена - трябва някое доста добре звучащо, но не до такава степен, че да звучи чуждо като Амалия-Грейс. Иначе самото име е чудесно. Аз също си мислех иначе и бебетата да са с двойни имена, започващи с Мария. Харесва ми идеята, че и някой тук го беше предложил, но мъжа ми не иска така.
Иначе Маргарита с галено Грета е одобрено от мъжа ми и от каката,даже.си.реши, че ще е кръстена на нея.  Laughing Аз се чудя, защото пък не искам да я наричаме Грета.
Голяма съм претенция. И знам, че по този начин не помагам.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 413
Хм, aз като се замисля, добре ми звучи да са и двете бебки с двойни имена, включващи Мария.
Мария-Тереза и Мария-Магдалина например. Така трите сестрички сякаш ще останат свързани помежду си и чрез имената, когато някой ден са далеч една от друга. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 760
Нека каката да й казва на галено Грета, а на вас щом не ви харесва този вариант може да й казвате Маги или Марги.

# 37
  • Мнения: 18 576
Аз много добре те разбирам,за какво говориш,относно възприеммането на името в малко населено място.😊Обаче това са някакви закостенели разбирания на хората от една страна,обаче от друга ми е ясно,защо се притесняваш.
Амелия-Грейс го четох някъде на мен много ми хареса.На Маргарита може да се казва Мери.😊
Щом не ти харесва Грета или Маргарита,откажи се от него,не прави компромис с име,което не ти харесва.
Аз друго си мисля,името на каката е също по-нестандартно и не върви да сложиш някое съвсем обикновено име.Пак казвам,бих избрала кралско.
Предлагам Сесилия(моя мъж дори го беше одобрил,а на галено Сиси),Лорена,Августина,Клавдия\Клаудия,Аврора,Федерика,Луиза,Елиза,Джована,Анджелина,\Анджела,Анджелика.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 153
До Мария-Антоанета ми седят симпатично Летисия, Луиза, Елиза, Елеонора, Габриела, Каролина, Рената/Ренета, Магдалина.

# 39
  • Мнения: 12 429
Предлагам за двойни имена
Ана-Мария и Тереза - Мария/ София
Ана-Мария и Розмари

# 40
  • Мнения: 18 576
Предлагам за двойни имена
Ана-Мария и Тереза - Мария/ София
Ана-Мария и Розмари
Тя не иска имена,съдържащи Ана(защото така наричат на галено каката).Иначе Ана е благодатно за двойни,също като Мария.Анна София,Анна Лорена,Анна Луиза,Анна Елизабет,Мария-Магдалина,Мария-Софи,Мария-Изабела и т.н.

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 10:22 от Мис Каролин Бингли

# 41
  • Мнения: 12 429
ОК! Грешката е моя, явно съм забравила за това условие. Но все пак се предлага да включи Мария и в имената на близначките, но ако им харесва на бебето могат да му викат и Мария.

# 42
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
Маргарита и Елеонора
Маргарита и Вероника
Маргарита и Далия
Маргарита Даниела
Маргарита и Кристина
Маргарита и Емилия
Маргарита и Елисавета
Маргарита и Силвия
Маргарита и Розалия, Розалина
Маргарита и Лидия
Маргарита и Каролина
Маргарита и Камелия

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 10:50 от -veni-

# 43
  • Мнения: 493
Може би Мария-Елена с галено Мели, или просто Мелина,или Малвина напр. Друго не се сещам.
Някоя мама ми предлагаше на мен Клер-Мари, или Мари-Клер, може да се побългари малко, но не зная дали ще звучи добре - Мария-Клара, или Клара-Мария.

# 44
  • Мнения: 832
Маргарита и Виолета - пак ще празнуват на Цветница и двете ... Peace bouquet

Общи условия

Активация на акаунт