Точни ли сте?

  • 16 531
  • 239
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 228
Преди време толкова бях ядосана на една приятелка, че си мислех да пусна точно същата тема! Много съм точна, мразя да закъснявам и най-вече мразя да ми закъсняват като сме се уговорили. Сигурно съм една от малкото да ценя точността. Имах много добра приятелка с която прекратих да се срещам само заради това. И най-вече много мразех, като закъснява с 45-50 Мин и оправданието и е, "нали си ме знаеш" Еми писна ми в един момент, тя не цени моето време, аз на такива хора не мога да разчитам. За мен те са безотговорни!

# 136
  • Мнения: 25 847
Аз направо се чудя, как някои хора ходят на работа...и как не са ги изгонили. Имам приятелка, която единствено за фризьор и маникюр е на време. За срещи закъснява, винаги.

# 137
  • Мнения: 349
Toчна съм, но и зависи от ситуацията.

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
И аз се чудя на хората, които се ядосват на всичко как се справят.  33uu

# 139
  • Варна
  • Мнения: 2 276
Аз служебно не закъснявам, но и не подранявам.Извън това, обаче почти винаги закъснявам с едни 5 до 15 мин..Карък съм, все нещо ми се случва, от това да ми се скъса сандал или да заседна в асансьор, като тръгна нанякъде  Crazy Приятелите ми отдавна са претръпнали и искрено се забавляват с моите неволи  Laughing Като се уговаряме за нещо вече са свикнали на мен да казват прим. за 14ч., а да се има предвид за тях 14.10ч..Не го правя нарочно, излизам по-рано, но някак все нещо не ми се получава Rolling Eyes

Не съм безотговорна и ненадеждна, даже напротив, на мен за абсолютно всичко може да се разчита поема ли ангажимент и хората около мен ценят и хвалят това ми качество.Затова и вероятно не преживяват тежко моите закъснения.Иначе си ползвам телефона и се обаждам.

# 140
  • София
  • Мнения: 17 595

Редовно поемам повече ангажименти отколкото е физически възможно да се вместят в денонощието... в резултат постоянно закъснявам за някъде или за нещо. Tired

# 141
  • Мнения: 54 852

Редовно поемам повече ангажименти отколкото е физически възможно да се вместят в денонощието... в резултат постоянно закъснявам за някъде или за нещо. Tired


Моята братовчедка е така.
Не може изобщо да си разпредели времето, захваща 100 неща наведнъж и нито едно не довършва.
Закъснява винаги с оправданието "Нали си ме знаете". Crazy И най-лошото е, че според нея това не е никакъв проблем за отсрещните.

# 142
  • Down south
  • Мнения: 7 788
@ So Lucky*,
Aз съм от твоят отбор- точна до +/-минута-две.
Обичам точните хора и ненавиждам останалите, които мислят, че времето е тяхно и всички светове се въръят около тях.

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
За първи път оценям какви приятели имам.  Laughing Heart Eyes

# 144
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Да.

# 145
  • София
  • Мнения: 12 374
Аз направо се чудя, как някои хора ходят на работа...и как не са ги изгонили. Имам приятелка, която единствено за фризьор и маникюр е на време. За срещи закъснява, винаги.
Аз за работа не закъснявам, там за всичко съм изрядно точна. В личния си живот обаче съм разсеяна и разпиляна, постоянно закъснявм. Гледам лежерно на нещата. Не мога и не искам да си причинявам излишен стрес във време, което ми е за почивка.

Като чета, че някои изпитват ужас да не би да закъснеят, пък ходят по-рано..тръпки ме побиват. За мен това е патология.

# 146
  • Down south
  • Мнения: 7 788
За мен е обратното - патология е системното закъснение и незачитането на време, графици и ангажименти на останалите.
Имах приятелка, която винаги закъсняваше, за нея времето на околните не беше особенно важно. Ако някой искал да я види,  щял да чака.
След години остана разведена и със силно оредял социален кръг.

Уважавам точните хора, с останалите намирам начин да разредя контактите.

# 147
  • Мнения: 54 852
И за мен второто.
За щастие нямам такива приятели.

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Да, и сега сигурно живее с 18 котки, и всичко това защото закъснява.  Joy

# 149
  • София
  • Мнения: 12 374
За мен е обратното - патология е системното закъснение и незачитането на време, графици и ангажименти на останалите.
Имах приятелка, която винаги закъсняваше, за нея времето на околните не беше особенно важно. Ако някой искал да я види,  щял да чака.
След години остана разведена и със силно оредял социален кръг.

Уважавам точните хора, с останалите намирам начин да разредя контактите.
Моите приятели държат на мен, и просто приемат факта, че съм разсеяна и неточна. Нито ми е оредял списъкът с приятели, нито някой някога ми е правил проблем. Явно не на всички ''точни'' им е мания и околните да са такива.

Общи условия

Активация на акаунт