Синдром на родителското отчуждение

  • 29 012
  • 337
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 18 530
Ще излезем от темата, за което се извинявам. Ами най-общо почна да липсва - сутрин го няма - посрещал с йогите изгрева, вечер залеза май изпращаха. Обаче аз съм патка заспала и нищо не вдявах. В този момент откриха на бебето много тежка анемия, оказа се с хемоглобин 57, аз не знаех на кой свят съм и се побърках да чета диагнози. Един ден го накарах директно да ходим в Исул в София и там като го изследваха, ни увериха, че ще се оправи детето, но трябва да му следя хемоглобина всяка седмица в следващите месеци да го качим трайно над 100. Тъкмо си поотдъхнах, и човека същия ден обяви, че отива на гръцки остров, че се женела сестрата на негов приятел...!!?? Викам, какво ти става, детето не е добре? Отговор: "Нали казаха, че ще се оправи, нищо му няма" И си отиде в Гърция за две седмици. През това време ни дойдоха разпечатките на телефоните, на фирмата ни бяха. Мернах някакъв номер, загледах се - 100 обаждания и към 200 смс-а бяха навъртяли хората. И така се почна кошмара... Бяха ходили заедно в Гърция, за което разбрах, понеже булката си беше напускала публично сватбения албум.. Още не знам как оживях, цели дни седмици от този период ми се губят. Много се е грижил за големите ни деца като бебета и това ми дойде като гръм от ясно небе.

# 301
  • Мнения: 444
И моя така..като чукна 40-така и откачи.. Confused

# 302
  • Мнения: 18 530
Бе да се спасяват, насила хубост не става, камо ли семейство все пак Simple Smile

# 303
  • Мнения: 15 592
Божеее, като ви чета и направо ми идва да ги удуша тези вашите БНД-та. Ама явно моя е от друга планета. Той така и не ме излъга - директно на 30-я ми РД дойде и ми разказа за връзката си със сервитьорката му, която била 1 г и 6 м., за връзката му след това с една съседка, която продължавала от 3 месеца. Аз изобщо не съм и подозирала дори. Знаех, че сервитьорката му е влюбена до уши в него - тя беше на 19 години миличката и от самолет й се виждаха сърчицата в очичките. Освен това беше с нас на всеки празник - Великден, Св. Валентин, 8-ми март. Ама за мен си беше ОК - тя от провинцията на квартира и реших, че я взима, за да не си стоя сама  ooooh!
За съседката, обаче ми мина през ума, когато ме вкараха със сина ни в болница, а тя го докара, за да ми приберат колата, понеже точно, когато му звъннах той беше с нея. Но покрай тичането по болници и всички притеснения мина и замина тази мисъл

п.п. Сега се сетих - като ми каза го попитах "Съседката не се ли притеснява, че ме познава, че си женен, че имаме дете", а той ми вика "Ами попита ме какво ще стане, ако разбереш за нас, но аз й казах, че няма проблем - ти си готина"  Joy

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 19:30 от Lady Cassiopeia Duval

# 304
  • Мнения: 444
Късметлийка си ти Lady C D..честен се извъди твоя бнд и си е признал всичко. Това исках и аз от моя - да бъде честен и да каже, че не иска да ме наранява повече и всеки да си поеме по своя път, но не..То не бяха лъжи, криеници, театри, драми, циркове, рев, побоища, чак не вярвам, че всичко това ми се е случвало някога!  Confused

# 305
  • Мнения: 18 530
И при мен лъжите бяха невероятни, и аз не знам защо постъпи така този човек, но важното е, че е минало, момичета  Simple Smile

Lady, 19 годишна викаш с вас, да не скучае  Outta Joint бОжеееее

# 306
  • Мнения: 444
Дай-Боже, Бианка да е минало...но мен ме е страх, че дълго още ще е настояще... Sad
Най-вече защото бнд сега е сам и се е фокусирал върху мен и другия мъж в живота ми, беснее, всичко го дразни, крещи на децата, псува и не знам какво да очаквам от него... Confused

# 307
  • Мнения: 15 592
Дай-Боже, Бианка да е минало...но мен ме е страх, че дълго още ще е настояще... Sad
Най-вече защото бнд сега е сам и се е фокусирал върху мен и другия мъж в живота ми, беснее, всичко го дразни, крещи на децата, псува и не знам какво да очаквам от него... Confused

Колко време е сам? Моят БНД се сдоби с първата любима още на 3-я месец, след като го пратих да си ходи вкъщи. Даже заведе сина ни с нея на море. После се появи още една, после трета - разведена с дете, с която тъкмо решиха да живеят заедно и тя се покри и спря да му вдига телефона /той лично ми се оплака/ и сега е последната от цели 3 години. Младо девойче /беше на 18, като се запознаха/. Не я познавам, но познавам майка й. Тя е малко по-голяма от мен  Joy Не е глупав той - все на агнешко налита  Mr. Green

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 20:24 от Lady Cassiopeia Duval

# 308
  • Мнения: 444
Lady, твоя много оборотен!  bowuu
Моя явно откакто се разделиха с любимата и не намира друга. Поне пред децата не се е показвал с никоя още. Дъщеря ми ми каза радостна наскоро, че бил получил съобщение на телефона си от женско име..Тя много иска тати да си има някой и да не етъжен повече..И аз мисля, че това ще оправи нещата... newsm78

# 309
  • Мнения: 5 248
всеки ден ще се моля да се ожени бащата на моето дете отново и да си направи 3-4 деца , ако знам ,че това ще го успокои и ще спре да ми праща социални и а ми прави мръсотии

# 310
  • Мнения: 444
Не да се ожени, но поне да си има някой, с който да споделя и да не се чувства сам...а и секса успокоява нервите все пак!  Blush

# 311
  • Мнения: 15 592
Не да се ожени, но поне да си има някой, с който да споделя и да не се чувства сам...а и секса успокоява нервите все пак!  Blush

Номера е не само да има половинка. Номера е да има деца - 1 - 2 - 3 от новата съпруга. Тогава няма да има никакво време да твори живота на бившата си жена - главата му ще пуши от всякъде  Grinning

# 312
  • Мнения: 444
Ха дано тогава! Истински го пожелавам и на моя бивш-да бъде щастлив!  Praynig

# 313
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Happy, това със самоубийството е някаква класика. И аз игнорирах, като ми дрънкаше за самоубийство.
Но пък веднъж ни върна с детето от тренировка, защото получил аритмия от стреса и мъката и викнал линейка. Такъв цирк направи пред докторите и те го успокояваха пред мен как щял да си намери друга и не си заслужавам...  ooooh! Rolling Eyes Ако очите ми пускаха лазери тогава, щяха да му прогорят главата.
ХИХИХИХИ : ) Знаете ли защо на мен никога не ми дрънкат за самоубийство? Много съм състрадателна хора и има голям шанс сама да избавя човека от мъките му  hahaha Дет се вика способна съм да го самоубия  Joy

Нито тровя живота на БНДто, нито той моя. Сигурно се сещаме един за друг, когато иде реч за Ванката.
Нито мислим за бившата на ММ, нито нищо. Понякога отбелязваме нещо и до там. Бившите са бивши при нас, с огромни точки зад имената. Помага много. Пък животите им, докато си седят в разумни граници са си тяхна работа  Peace

Моята работа е да тровя живота на съпруга си, не на някоя друго....ааааа!

Последна редакция: чт, 06 юли 2017, 10:06 от MeMyselfI

# 314
  • Мнения: 30 802
За самоубийството има едно ключово въпросче: има ли план как да го направи. Това питат психиатрите- ако има план, вече е тревожно. Иначе само говори.

Но примерно ако става въпрос за мъж-бабаит, по принцип агресивен, който носи оръжие- от там до събитието "убийство-самоубийство" има по-малко крачки, отколкото за обикновения човек. То и затова не съветвам никоя жена да се омъжва за полицай, те най-често правят такива изпълнения. На около 200 метра от мен в едно блокче изоставен мъж уби детето, жената и себе си. Як бабанка и мутроид, не може да понесе идеята за развод.

Но честно казано- и аз донякъде се притеснявам на бившия ми да не му щракне нещо. Защото детето расте, почва вече да не слуша толкова и това го ядосва.

Общи условия

Активация на акаунт