Синдром на родителското отчуждение

  • 29 070
  • 337
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 15 766
Все едно. Като види, че масово в средата му живеят самостоятелно, дали ще иска до 23 да живее с тати? Не ми се вярва, все пак говорим за интелигентен млад човек. Има шанс и дано стане, а и дотогава може таткото да се е обзавела с ново дете и не се знае палачинката накъде ще се обърне.

Ето тук е ключа от бараката в този случай. Появи ли се бебето нито бащата ще си помисли да заминава при баткото, нито пък жена му ще я интересува какво се случва с неговия син и т.н. Много бързо ще се реши, че детето вече е голямо и трябва само да се оправя, и до там. Виждала съм толкова много такива случаи, че мога роман да напиша.

# 271
  • София
  • Мнения: 17 374
Тя явно обаче новата жена не ще да си разваля рахата с бебета ... щом толкова време са се вкопчили в момчето и не си правят дете...

# 272
  • Мнения: 15 766
Тя явно обаче новата жена не ще да си разваля рахата с бебета ... щом толкова време са се вкопчили в момчето и не си правят дете...

А аз не разбрах тази дама всъщност има ли нейни деца от предишен брак или не?

# 273
  • Мнения: 18 877
Бърди, историята не е обичайна при нас. През повечето време БНД е с родителите си, тя - също (??). не са се събрали официално и се говорят едни истории как са си приятели....На почивките, на които БНД води децата с родителите си на море, тя е "под прикритие" и се прави, че я няма. Отсяда наблизо и БНД спи при нея, но лъже децата, че е сред природата нощем.. не знам. Имат общ ресторант, който е нейно име, въртят си го двамата уж приятели, абеее крайно ми неясно положението.

Не, тя няма свои деца, беше малка, като се намериха.

# 274
  • София
  • Мнения: 17 374
Божкеее,  с какво чудо си се забъркала без да искаш, лелее ...

# 275
  • Мнения: 18 877
Питаш ли ме мен, като я видях на живо и ми заговори за кармата на дечицата ми.....затичах се на момента да се разведа.

# 276
  • София
  • Мнения: 17 374
*повръщащ емотикон*

# 277
  • Мнения: 18 877
От една година поизлязоха на светло и се снимат заедно по снимки Simple Smile Иначе в техния кръг всичко се знае от 7 години, аз ги знам на 100%, не знам пред кого се крият, освен пред 16 годишния ми син още да минава номера, знам ли...?

# 278
  • Мнения: 15 766
Питаш ли ме мен, като я видях на живо и ми заговори за кармата на дечицата ми.....затичах се на момента да се разведа.

Ти добре, че не си се затичала за пушка #2gunfire

Била малка - ами вече не е. И рано или късно ще ревне за деца. Е тогава ще е веселба, защото миличката тя си няма и идея какво е да гледаш бебе. Ще забрави и за баткото, и за кармата.

# 279
  • Мнения: 18 877
Дано не убедят детето, че е непорочно зачатие. Всичко очаквам след духовната им връзка от минал живот.

# 280
  • Мнения: 15 766
От една година поизлязоха на светло и се снимат заедно по снимки Simple Smile Иначе в техния кръг всичко се знае от 7 години, аз ги знам на 100%, не знам пред кого се крият, освен пред 16 годишния ми син още да минава номера, знам ли...?

Е, другия път, като я видиш може да й обясниш, че една връзка, която за 7 години не се е развила в семейство с деца няма бъдеще и че най-вероятно е само временен заместител, докато се появи истинската. Защото вие двамата на втората година вече сте говорели за брак /не знам точно как е било при вас - дано не те обидя/. Така лекичко може да посееш зрънцето на съмнението и да си доставиш едно мааалко, душевно удоволствие  Whistling АЗ съм го правила и при мен подейства  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 18 877
Мани я, да прави каквото иска. Ако не беше проблема със сина ми, слабо ме интересуват техните неща, честно. Simple Smile

# 282
  • Мнения: 30 802
Имайки предвид, че се занимават с духовност- може да НЕ искат стандартна връзка нарочно. Има един голям дял от духовната литература, който се занимава точно с необвързването и отричането на нормалните романтични връзки.

А на малкия ще му дойде акълът, рано или късно. И ще е научил доста ценни уроци, особено ако разбере каква е била връзката.

# 283
  • Мнения: 18 877
Не знам с каква духовност точно смятат, че се занимават Simple Smile След като нашето семейство се разпадна, но още не бяхме разведени, двамата организираха семинар: "Аюрведичното семейство и неговите ценности". Демек, нашето с БНД като неаюрведично не се е броило, може би? Най- обичам аз такива "духовни" хора. А и колко точно си духовна да се хванеш с женен мъж с деца, абе не на мене тия Simple Smile

# 284
  • Мнения: 5 274
Абсурд , няма шанс да се съберат като нормално семейство тези ненормалници .

Общи условия

Активация на акаунт