91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов" - тема 2

  • 105 068
  • 773
  •   1
Отговори
# 75
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Да се похваля, имам си студент по Архитектура във Виена! Заради този Технически в този град отказа Аахен, Щутгард и Дармщад. Скъса ми нервите, както и австрийците, които онзи ден съобщават, че е приет, а срока за записване е до 5.09. Сега у нас тече купон.
Имам въпрос, трябва да продам учебниците му, дали ще важат през тази уч. година или са сменени?

# 76
  • София
  • Мнения: 18 241
Helli, честито! Успех на младежа Simple Smile Аз пък си имам гостенка за цял месец и малко. Simple Smile

За учебниците, всички ученици от  сегашен 9 клас (включително) и нагоре са си по старата програма, така че миналогодишните 11-класници в НЕГ ще ползват баш учебниците за 12 клас  на сина ти тази година. Онези, които няма да могат в целия гимназиален  курс да разчитат на втора употреба учебници заради новите програми, са сегашните осмокласници.

# 77
  • София
  • Мнения: 18 679
Дами, влитам в темата с молба за информация, ако някой разполага с такава☺ Записах днес сина ми в школа за подготовка за матурите след 7ми клас. Паднаха му се преподаватели от 91 НЕГ- Бонева по математика и Гюлеметова по БЕЛ. Ако някой има отзиви за тях, ще съм благодарна!

# 78
  • София
  • Мнения: 18 241
Добри попадения  Simple Smile Успех на момчето, школата е Милениум в 104-то, нали?

Скрит текст:
Г-жа  Валя Бонева преподаваше на голямата ми дъщеря по информатика в профил в 12 клас, но познавам деца, на които води математиката - доволни са. Simple Smile Аз също имам прекрасни впечатления - малките ми дъщери се явиха няколко пъти в Милениум в 7 клас  на пробен и един път тя им върна работите. На всяко външно  дете като тях( на  посещаващите курса сигурно разяснява грешките на следващо занимание) връчи размножен лист с пълните решения и обяснения на всяка една от 24-те задачи. Simple Smile

Г-жа Лилия Гюлеметова  преподаваше на малките ми дъщери в 8 клас, взискателна, пишеща доста трудно високи оценки, но наистина харесвана от децата заради интересното протичане на часовете.

# 79
  • София
  • Мнения: 18 679
Ооо, благодаря ти, камък ми падна!  Доста не на място се почувствах днес на записването, когато всички родители имаха претенции за конкретен учитал, пък аз не ги  бях проучила въобще, разчитайки на доброто име на школата и че всички са добри...И записващата го сложи в група по неин избор. А ето че имало късмет детето😊
Да, Милениум е школата.

# 80
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Русалче, да обгригваш гостенчето всячески, докато е само едно, че след още две години ще станат много! Heart
Благодаря за ориентира относно учебниците.

Живот и здраве за малкия смятам да използваме услугите на Милениум и дано все още работят тези преподаватели. Браво за късмета! Бонева е преподавала на големия в 11 и 12 клас по ИТ. Невероятна! За съжаление по литература нямаше късмет да му преподават тези от Милениум.

# 81
  • България
  • Мнения: 2 164
Честит студент! Много успехи!

# 82
  • Мнения: X
Исках да попитам какви документи са необходими да се представят в първите учебни дни? Медицински???

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Здравна профилактична карта.

# 84
  • София
  • Мнения: 18 241
Преди искаха май и снимка на ученика за училищно досие. Може вече да не е така,  но и да е, това не е никакъв проблем, понеже детето така или иначе ще се снима за бележник и лична карта.

# 85
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 587
Със сигурност го четох,но не можах да го намеря дали списъците с разпределените осмокласници ги публикуват и в сайта или само в училището?

# 86
  • София
  • Мнения: 18 241
Една година ги качиха и в  сайта на училището (но мисля, че не повториха), като ги имаше и на  входа на училището. Така че аз бих заложила на второто. Моите единадесетокласнички от мейла на класа разбраха от класната си, че са  пак в паралелка със същата буква както досега, тоест може и да не ходят да гледат списъците. Въпреки че вероятно ще ги подгони любопитството да видят кои деца допълват паралелката, понеже от стария им клас профил Математика и информатика бяха избрали към двадесетина души.

# 87
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 587
Русалке,благодаря! Както винаги си полезна и на линия. Хубава и слънчева последна седмица от ваканцията на дечицата и техните родители.

# 88
  • Мнения: X
Сайтът на училището е блокиран, отбелязах днес. Исках да проверя има ли някаква информация за откриването в петък. Ако някой знае, може ли да ми напише? Или да ми даде контакт към училището. Благодаря предварително!

# 89
  • София
  • Мнения: 18 241
На мен ми се зарежда. Не че това има особено значение, тъй като е публична тайна, че сайтът не се актуализира, освен този на немския отдел, но и там нещата стават със закъснение. Иначе ето телефони за контакт:
Директор: +359 (2) 987 53 05
Пом. директори: +359 (2) 987 24 89

Общи условия

Активация на акаунт