Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 486

  • 39 774
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 001
Ехо 
Ми много е напухкал бутчетата Чачо, изнервям сА  Ако сега го бях загледала, нямаше да му стана фен. Crossing Arms

И Хазал ми боде очите с идиотското комбиниране на широкопрезрамчестия й сутиен с топ с тънки презрамки.  ooooh! Sick Аз и у дома така не бих стояла. Crossing Arms Иначе е кукличка  Heart Eyes и във фигурката е добре.

Гинчо всеки път ме кефи с фотките си в инстаграм, много са добри. Peace
И пак да си кажа тезата, че според мен Илкнур с Гинчо се разделиха заради анорексията й, а не слабеенето й да е в резултат на развода. Thinking

# 706
  • Мнения: 832

Гинчо всеки път ме кефи с фотките си в инстаграм, много са добри. Peace
И пак да си кажа тезата, че според мен Илкнур с Гинчо се разделиха заради анорексията й, а не слабеенето й да е в резултат на развода. Thinking

Профи   златна си ....какви хубави емотикони ми даде ...Като нищо Гинчо може  като всеки истински мъж още при първия здравословен проблем да зареже жена си .... Няма да забравя интервюто на Вахиде/Зехра , която каза ,че след като научил за болестта и , мъжът и веднага я зарязал .....

А след като хареса снимката на стилистката  ...сега и на мениджъра



....
Иве , може пък понеделник да ни изненадат с някоя новина ....





Има съобщение от  O3 Medya , че са горди , остава малко , да бъдем в очакване .....

Sadece Türkiye'de değil, globalde de olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. Çok az kaldı, takipte kalın! Simple Smile

https://twitter.com/O3Medya/status/896779151478317057

май е за проекта на Ча и  Netflix    Praynig Praynig Praynig



И падругите го написаха  Heart Eyes ...

Телевизионната компания  O3 Medya е готова официално да обяви  започването на  международен проект. Изявление ще последва в най-близко време . ...може би още понеделник ...както чака мениджъра на Чаатай Улусой   Енгин Айканат?



Последна редакция: нд, 13 авг 2017, 23:46 от diana72

# 707
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Мдам, явно проекта за спасителя на света, господар на времето вече е на ход, само такъв дебел главен актьор не знам как ще мине за красив и атлетичен секси мачо, както четох на руски някаква извадка с описанието на главния герой. 33uu
И да почагохулствам, че ми напира отвътре Rolling Eyes В моментта имам чувството че е с още едни 10 кг отгоре в сравнение с времето откак се гмуркаше с Киво, преди около месец и половина Thinking На лицето му вече не личат красивите му скули, ся ще си издължава лицето и очертава контурите с наличната козина ooooh!
Дано да се разминем с Коджато Praynig

А Хазал е предизвикала взрив в Т, цитирам изказването на една от рускините следящи събитията Peace
Цитат
Сегодня с утра в Твиттере, взрыв, бум,восторг,огромная любовь и преклонение перед Хазал. Латиносы переполнены эмоциями, на столько она их покорила . В сплошную, признания ей в любви....Королева, Богиня, красавица, зеленоглазка,так называют Хазал в каждом комментарии. И еще...передача с Хазал и Арасом заняла 1 место в рейтинге передач Аргентины.
Ще прескоча емоционалната част, но предаването с нейното интервю  и на Арас е на първо място по рейтинг сред предаванията в Аржентина Wink

Не знам дали това е целия репортаж или част от него, сега го намерих и го слагам Peace Хазал говори на английски, звук и картина се разминават малко, но това е нейният глас Peace Или дублира на английски сама себе си newsm78
https://twitter.com/ArasDamlaLatino/status/896902563714543616

Последна редакция: пн, 14 авг 2017, 08:58 от Беллора

# 708
  • Мнения: 832
Очаква се нещо за проекта ....ама да видим кога ...Ако ролята е на млад и красив , ще се наложи бързо , бързо да влезе във форма



чакат хората , както и ние новини за Нетфликс  Peace , но още нищо ..


@ Zorlu Center AVM !
Çağatay Ulusoy💋
💥 2014 🆚 2017 💥






Не знам дали това е целия репортаж или част от него, сега го намерих и го слагам Peace Хазал говори на английски, звук и картина се разминават малко, но това е нейният глас Peace Или дублира на английски сама себе си newsm78
https://twitter.com/ArasDamlaLatino/status/896902563714543616

Да , гласът е нейният , но записът е ужасен , говор върху говор ....Тук отново има части от интервюто ...

https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_256251

Последна редакция: пн, 14 авг 2017, 11:47 от diana72

# 709
  • Мнения: 21 201
 wavey
Мдааааа, спомням си периода когато мъжът на Вахиде я заряза щом разбра, че е раково болна(да ни пази Господ Praynig всички нас и с-вата ни, и всички знайни, и незнайни хора) но когато той след нея се разболя от рак на кожата(по спомен) тя бе неотлъчно до него.
Продължението на мисълта ми е..............ноу комент за да запазя благоприличие по негов адрес.
Джейда.

# 710
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410

И Енгин там в кадър Grinning

Наде и аз се сетих за същото- как мъжът и я изостави когато тя имаше най-голяма нужда от подкрепата му, а после тя вече в ремисия се завърна да го подкрепя в неговата битка с рака. Грозно ще прозвучи, но според мен такъв човек не заслужава и да го наплюе, камо ли друго ooooh!

Диде, какво да кажа, дебелее с всеки изминал ден. На пристанището, там с Киво и баща му изглеждаше просто здравеняк, канара от мускули изпънат и стегнат, преди 2 седмици с бялата ризка в мола беше много добре, не знам оттогава само за толкова кратък преиод как успя да се освини така Rolling Eyes
То е ясно че в един момент ще мине на диета за новото дизи и ще влезе във форма, но на третия месец по стар обичай пак ще изпусне положението че и отгоре ще качи ooooh!

# 711
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 001
Я  Grinning, Джейда отново прилича на себе си. Heart Eyes

Гледам Чачко на двете снимки от Зорлу център - паралел 2014-2017 и мога да кажа, че и на двете не ми е таман. Rolling Eyes На тази от времето на ПО е изгърбен и огънат като крив кол за домати  Sick, а на прясната вместо като плюшено мече е същински Дядо Мецан  ooooh!.
То и мойте килца са ми в пойче, ма не ме показват по телевизията и не ме снимат пред моловете. Mr. Green
Да не казвам, че всеки мъж с тлъсто дупе и заоблени бутове напомня на педерунгел  ooooh!

# 712
  • Мнения: 21 201
Олееееее, разкостихте го Ча.

# 713
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Ето я бомбата, ще има сериал, няма тоя казал или онзи- лично от устата на Ча Laughing Проекта ще е на екрам през 2018 г. Алелуя Laughing

https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_256554


Я  Grinning, Джейда отново прилича на себе си. Heart Eyes

Гледам Чачко на двете снимки от Зорлу център - паралел 2014-2017 и мога да кажа, че и на двете не ми е таман. Rolling Eyes На тази от времето на ПО е изгърбен и огънат като крив кол за домати  Sick, а на прясната вместо като плюшено мече е същински Дядо Мецан  ooooh!.

Крив кол за домати Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo

И на мен не ми е таман, смятах да си премълча, ама след тоя коментар просто не мога Joy Joy Joy
Толкова изсулен и изкривен ми беше в онзи период, стойка с прегънати колене, раменете му висяха сякаш носеше голям товар....  Но в момента наистина е в много тежка категория, лошото е че ако вземат да го питат все за растящото му тегло, има опасност проблема да се задълбочи Rolling Eyes
Като ми попаднат снимки от онзи период на които ми харесва, ще ги сложа- 2-3 са от 1-2 фотосесии, 1-2 от случайни засечки навън, но най най, от септември 2013 началото на Прилива, някакво заведение извън или в покрайнините на Истанбул, не помня вече- Ча на излизане от въпросното с Илкнур и 1-2 в колата, която тя шофираше Peace
От 2014 нощни снимки в Бодрум с Гинчо и коч къмпани. На Фема любимите, ама не ми се търсят, беше облечен целия в черно Peace

Хазал като я питат какво знае за Аржентина, си спомни сериал който е гледала, помни от него Наталия Орейро и малко трудно се сети за името на Факундо Арана.
Интрото, може да сте го гледали, хебава песен Heart Eyes

Последна редакция: пн, 14 авг 2017, 14:34 от Беллора

# 714
  • Мнения: 21 201
Дължината на косата му в момента е идеааааална.
Значи, ще го гледаме като Коджата, newsm78 така ли? Thinking

# 715
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410
Наде, в момента е с прическата с която най-много го харесваш Wink

Енгин и Ча влизат в пътя, имаме официална новина Laughing

# 716
  • Мнения: 832
Е , потвърдиха новина , която всички знаеха ....проекта ще се случи 2018 , а дотогава Ча трябва да стане страхотен красавец както описваха героя му Явуз мисля , в откъса , който преди ви преведох ......

Като му гледам външния вид ,сега трябва да снима филма с бореца , но ..и за него ще се чуе .

А иначе ...обичайните харесвания в Инстаграма от всички колеги и приятели ...Хазал го е ретуитнала , Умут му е писал .....и така нататък .

Медиа 03 е горда ...те все едно света превзеха  Joy Joy Joy Явно за Турция е голяма крачка . Но като цяло е нищо особено . Просто те разпространяват по кабелната в повече страни . Сюжета на филма с ризата е странен , не мога да кажа дали световния зрител би го разбрал , но Чаатай ще има преднина САМО ако е КРАСИВ....така ,че трябва да се стяга  Peace

Аз и друг път съм писала колко харесвам Джейми Дорнан ...и след 10 му филм разпространен от Нетфликс нищо не се е променило в неговата кариера ....За ролята си на сериен убиец в The Fall , и то само защото е обявен за НАЙ-СЕКСАПИЛНИЯ сериен убиец на телевизионния екран , беше номиниран за Emmy Awards...ходи на жив чат с почитатели в Лос Анджелис  ....и дотам ...Най-известен актьора може да стане с филм , стойностен ,високобюджетен / има и малки изключения/ и предназначени за киносалоните , света става в краката ти само за 2 часа...

Честито на Ча , а и на нас , ще му се наложи отново  да стане млад и красив  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Последна редакция: пн, 14 авг 2017, 16:12 от diana72

# 717
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 410

Честито на Ча , а и на нас , ще му се наложи отново  да стане млад и красив  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Вижда се края на голямото плюскане  newsm62

Лайка



Сякаш 100 години са минали откак го видях последно с коса. Сладък бузльо е тука Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 21 201
Ще ме уморите, Laughing веднъж е медун, шибек и прочие(перифразирам, но смисълът е този) а друг път сладък бузло. Mr. Green
На мен пък ми е ОК, Heart Eyes  даже както писах и вчера не ми бодат очите повечкото му килца, а и той си е природно красив Peace както не веднъж съм писала.
Попаднал е в турския тренд за деня.

# 719
  • Мнения: 832


Сякаш 100 години са минали откак го видях последно с коса. Сладък бузльо е тука Heart Eyes


Къв бузльо .....чичка и половина ...Добре ,че феновете  му го обичат, та го търпят и такъв  ooooh!


Гледам Чачко на двете снимки от Зорлу център - паралел 2014-2017 и мога да кажа, че и на двете не ми е таман. Rolling Eyes На тази от времето на ПО е изгърбен и огънат като крив кол за домати  Sick, а на прясната вместо като плюшено мече е същински Дядо Мецан  ooooh!.
То и мойте килца са ми в пойче, ма не ме показват по телевизията и не ме снимат пред моловете. Mr. Green
Да не казвам, че всеки мъж с тлъсто дупе и заоблени бутове напомня на педерунгел  ooooh!

Профи  Hug за твоя пост се връщам ....винаги Емир ме е дразнел като застанеше прегърбен .., а сега е неузнаваем ....и аз не съм перфектна , но ако имах 1/3 от неговите почитатели щях да правя всичко възможно да изглеждам добре ...все пак е момче на 26 , но явно е забравил ... Не знам дали съм ви казвала, но аз съм 180 см висока ,и знам колко лесно се качват килограми , и колко са , за да изглежда Чаатай такъв. Има минимум 20 килограма за сваляне  Peace Пожелавам му успех ...ще му е нужен ...

Профи лупата взех да ти прочета избелялото малко шрифтче  rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly Ужасно ми е дебел мъж с бутове ..., а вече врат и бузи като на булдог ме отвращават ....  Peace Познавам доволно борци ....не прилича на тях . Да се стяга, да тренира, да не яде ...та на борците преди състезание понякога им се налага да свалят категории , и трябва  да отслабват по 10 кила...никъде го няма без усилие ....

Още харесали  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 14 авг 2017, 16:41 от diana72

Общи условия

Активация на акаунт