BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 872
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Мнения: 2 022
Ако някой не е разбрал - има специална тема за бутона „Полезно“, в нея се обяснява за какво е всъщност.

Да, видях. И сега много внимавам с този бутон. На няколко пъти ми се искаше да изпозлвам бутон "Харесва ми" за някои мнения, но такъв вече липсва. При това положение има два варианта: 1. Не реагирам по никакъв начин, но така не мога да изразя отношението си; 2. Пиша специален пост отдолу от типа "Подкрепям", "Браво" и т.н., което обаче си е чист спам. 
Хубаво е да има начин да се разграничават полезните мнения (макар че това е доста субективно), но е добре да има и начин да изразиш отношение, без да пълниш темата със спам. Смея ли да се надявам, че бутонът "Харесва ми" ще се завърне?

# 2 026
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Натиснах... а ти виждаш ли, че е отбелязан с палец постът ти, или това си е за мен само?
Получих известие, че потребител .... е оценил моето мнение за полезно. 😀

# 2 027
  • България
  • Мнения: 6 243
После ще ви бъде много по-трудно.
Не ми е трудно  Grinning.
Нищо направено под windows за масова употреба не ми е трудно.
Даже и на телефона си предпочитам тази ОС.
Обаче не ми е красиво  bouquet

# 2 028
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Това че има списък с моите полезни мнения, който мога да видя, сега го разбрах. Специално минах на пълната версия да проверя, така си е! Peace
Предполагам е трябвало интуитивно да го намерим!

Собствениците на сайта да помислят за хонорар на Лалето!

# 2 029
  • Мнения: 54 682
Това че има списък с моите полезни мнения, който мога да видя, сега го разбрах. Специално минах на пълната версия да проверя, така си е! Peace
Предполагам е трябвало интуитивно да го намерим!

Собствениците на сайта да помислят за хонорар на Лалето!

Къде е този списък, elleni? Аз не можах да го намеря? (:хващам се за главата:)

# 2 030
  • София
  • Мнения: 7 945
...
Къде е този списък, elleni? Аз не можах да го намеря? (:хващам се за главата:)
Това ще е в бъдеще време. Списъка още го няма.

# 2 031
  • Мнения: 36 053
Къде е този списък, elleni? Аз не можах да го намеря? (:хващам се за главата:)

http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=283021;sa=showPosts;a=thanked

Профил - Публикации - Полезни мнения

# 2 032
  • София
  • Мнения: 7 945
Къде е този списък, elleni? Аз не можах да го намеря? (:хващам се за главата:)

http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=283021;sa=showPosts;a=thanked

Профил - Публикации - Полезни мнения
Това са полезни мнения на даден потребител.
Въпроса е къде са полезните мнения по теми или по групи.
Иначе да се ходи потребител по потребител е жива загуба на време.

# 2 033
  • Мнения: 10 874
Мисля, че и преди стана дума за този списък (когато обсъждахме, че ще е хубаво всеки да вижда мненията, които е оценил като полезни), но може и да е било в друга тема. А може и да греша .. Thinking
Тръгнах да правя скрийншот, но Бубанка вече е отговорила.
Вашите мили думи са най-големият хонорар за мен (а в случая дори не съм направила кой знае какво). Hug Flowers Hibiscus

дядо хаджия, надявам се, че след като повечето казахме, че ще се радваме на такава опция, да могат да я направят.

# 2 034
  • Мнения: 2 122
Изобщо не разбирам на кого му е нужно да има списък с полезни мнения. Полезни за кого? Ако нещо е полезно за мен, може изобщо да е без стойност за някой друг. За трупане на рейтинг ли става въпрос?
Това не е професионален форум, повечето хора влизат за удоволствие, но вие явно имате амбицията да го направите експертен и поставен на състезателна основа. Кофти подход, според мен.

# 2 035
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Това, което Бубанка показа, Девче! Лалето в по-преден пост спомена за него, та го намерих. На мен по-полезен би ми бил списък с мнения, които АЗ съм намерила за полезни. Във всички други случаи за мен бутонът е безполезен. Peace

# 2 036
  • Мнения: 54 682
Благодаря, Бубанка!

# 2 037
  • Мнения: 1 945
Искам да питам има ли опция да забраниш всякакви лични съобщения .
Също искам да знам кога ще спрат да пишат такива индивиди които си размятат атрибутите
сред женски форум .... Същия индивид ме притеснява на лични и искам да знам как да блокирам напълно
някой да ми пише .  

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 18:34 от Не се сърди, човече

# 2 038
  • Мнения: X
Искам да питам има ли опция да забраниш всякакви лични съобщения .
Също искам да знам кога ще спрат да пишат такива индивиди които си размятат атрибутите
сред женски форум .... Същия индивид ме притеснява на лични и искам да знам как да блокирам напълно
някой да ми пише . 



пост 12 238
http://www.bg-mamma.com/?topic=951793.12225;topicrefid=20

Това направо го докладвай в тази тема
http://www.bg-mamma.com/?topic=840351

# 2 039
  • София
  • Мнения: 28 804
Можеш да кликнеш върху бутона "информирай модератор" – триъгълник с удивителен знак в него, макар че от жени съм виждала много повече "размятане" в този форум.
Личните съобщения могат да се блокират от години: профил – настройки – лични съобщения – отмяташ "Блокиране получаването на лични съобщения". А ако искаш да блокираш определен потребител: пак там, но вместо да отмяташ последното, добавяш ника на потребителя, който искаш да блокираш.

Последна редакция: ср, 26 юли 2017, 13:30 от milenaka

Общи условия

Активация на акаунт