НПМГ - 2

  • 101 879
  • 785
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 292
Получих отговор на запитването за часовете по латински а също и линк с анкета:
https://goo.gl/forms/vjS1fEHqW4X39ran2
Мога да препратя отговора на лични, на който се интересува.

# 61
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
Някой знае ли кога се провежда школата по астрономия? И има ли такава школа по физика?

 Моята дъщеря твърди, че ще има, ама тя е малко неориентирана още осмокласничка, та не мога да дам повече инфо. Тя е в паралелката с физика, така че има интерес към тези школи. Като знам повече ще напиша.

Според моята информация школата по физика за 8 и 9 клас е в събота от 9 часа. За по-големите - събота, от 11:30. След родителската среща ще разбера дали е вярна Simple Smile

# 62
  • Мнения: 292
Jd, благодаря за инфото. За съжаление този час съвпада с школата по математика. А знаеш ли кога се провежда школата по астрономия?

# 63
  • София
  • Мнения: 13 200
Някой знае ли кога се провежда школата по астрономия? И има ли такава школа по физика?

 Моята дъщеря твърди, че ще има, ама тя е малко неориентирана още осмокласничка, та не мога да дам повече инфо. Тя е в паралелката с физика, така че има интерес към тези школи. Като знам повече ще напиша.

Според моята информация школата по физика за 8 и 9 клас е в събота от 9 часа. За по-големите - събота, от 11:30. След родителската среща ще разбера дали е вярна Simple Smile

Оххх, аз вчера подписвах някакви неща (анкети) за астрономия... Още не се знаело кога ще е школата по астрономия. Явно на РС ще разбера всичко

# 64
  • Мнения: 292
Здравей Vache,
има ли линк към анкетата по астрономия или ти си я попълвала на хартия? Кой ви я даде на вас. Тя щерката попълни и даде в училището някаква декларация ама анкета не е получавала.

# 65
  • Мнения: 834
Не съм Vache, но смятам, че става въпрос за една мисля, че беше декларация във връзка с програмата Твоя час.

# 66
  • Мнения: 292
Здравей naniika,
моята дъщеря е попълнила декларация за записване на сип по астрономия, но не и анкета.
Когато дъщеря ми се записа за сипа по латински попълни както декларация така и анкета - анкетата я получихме и попълнихме онлайн. Предполагам, че и за сипа по астрономия трябва да попълним анкета.

# 67
  • София
  • Мнения: 13 200
Според мен анкетата е една, няма нужда от анкета за всяко занимание Simple Smile В нея можеше да се подредят различни занимания по предпочитания. Т.е. е могло да се пише астрономия, латински и т.н. Точно по  "Твоят час" е. И се попълва непременно от родител.

# 68
  • Мнения: 292
Здрасти Vache,
разбрах за какво говориш - за анкетната карта. Това което попълнихме по латински си беше онлайн анкета за това кога е удобно на учениците да посещават сипа. Неясно защо си мислех, че подобни анкети ще попълваме и за др. сипове. Ето виж за какво говоря:
https://goo.gl/forms/vjS1fEHqW4X39ran2

# 69
  • София
  • Мнения: 13 200
Zori80, сега разбрах и аз Blush

# 70
  • София
  • Мнения: 3 471
Искам да попитам има ли деца посещаващи ученическата академия на Телерик и как се процедира с лекциите в учебно време?

# 71
  • Мнения: 292
Здравей Валя,
преди една година синът ми, който беше тогава 6 клас посещаваше академията - беше в група за game programming.
Имаха занимания всяка неделя от 16 часа до 20:00 часа. Имаше 4 групи - по една събота сутрин и следобед и по една неделя сутрин и следобед. След като получихме резутатите от изпита и стана ясно, че е приет, получихме мейл с форма за избор на една от четирите групи. Това си спомням...
Общо взето заниманията , в които участваше синът ми бяха събота и неделя. Имаше някакви занимания и през седмицата, но за тяхното провеждане нямам информация...

# 72
  • Мнения: 64
... ученическата академия на Телерик и как се процедира с лекциите в учебно време?
Ако се случи детето Ви да има проблем с отсъствията заради лекции в "Телерик", обаждате се на колежката Н. Георгиева и тя "ще оправи нещата". За всеки случай е по-добре да я потърсите предварително, а не post factum.

# 73
  • София
  • Мнения: 3 471
Много благодаря.

# 74
  • Мнения: 6 578
Тъй като нашата класна не знае по кой предмет от коя година влизат оценките в дипломата за средно образование, къде може да се намери образец? Тъй като НПМГ е по-особено училище, заради профилиращият предмет, който се изучава още от 8 клас, не знам дали образците на дипломи в интернет са валидни за училището.

Общи условия

Активация на акаунт