бъдещият ми съпруг "поддържа" друга жена

  • 29 142
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Обърка пързалката момичето 😂

# 256
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Какво значи да уврат главите? Ами не, не ми трябва през адвокат да се разбирам с бъдещият си съпруг. Ако не можем да се разберем кой какво иска и какво е готов да направи в семейството си без адвокати, без лели-нотариуски и без хрантутнички, които съветват от чужбина - значи проблемът не е у другите, проблемът е в това, че аз ще се женя за пионка, не за глава на семейство. За да разбера дали и той мисли в посока едно цяло, едно семейство, общо бъдеще .. адвокат не ми трябва. И най-обикновен разховор с него ще свърши работа. И не, часът при маникюристката няма да си го отменям заради някой.

Голям купон. /Вместо пуканки/

# 257
  • Мнения: 5 513
Mandosiel не ги слушай тия тука.Завиждат ти за мъжа.Жени се и не му мисли.Никакви адвокати.Къде си чула и видяла адвокатите да са нещо повече от фризьорка или маникюристка.Адвокатите само проблеми създават и ти мътят главата.
Момчето много те обича.Личи си от написаното.И в никакъв случай не тръгвай за чужбина без брак.
Успех и наздраве.
Сигурна съм,че те чака един вечен весел празник с тоя мъж.

# 258
  • Мнения: 32 273
Mandosiel не ги слушай тия тука.Завиждат ти за мъжа.Жени се и не му мисли.Никакви адвокати.Къде си чула и видяла адвокатите да са нещо повече от фризьорка или маникюристка.Адвокатите само проблеми създават и ти мътят главата.
Момчето много те обича.Личи си от написаното.И в никакъв случай не тръгвай за чужбина без брак.
Успех и наздраве.
Сигурна съм,че те чака един вечен весел празник с тоя мъж.

И аз съм на това мнение. Златен мъж. Авторката ще излезе голяма глупачка ако го изпусне.
Необходимо е да подпише каквото иска годеника. И да не се тревожи за нищо. Той е пич от класа. bowuu

# 259
  • Мнения: 30 802
Аз не разбрах обаче кой точно какви имоти има и кои бяха в Пловдив, кои в София и кой как ще се наследява.

# 260
  • Мнения: 14 972
На авторката темата и беше как да елиминира "оная".
Не , според мен не е пързалка. Пързалките имитират достоверност.
Но тук става дума за реални хора , които живеят около нас.
И ето какво ми хрумна след хаотичното писане за имотите , лелята нотариус и целта на брака-чужбина . Защото брачен договор може да се сключи и по време на брака , няма пречка. Хора , тук не става дума за секти. А за организирана престъпна група с цел изнудване и измами  . И от друг етнос , според мен. Авторката се е забъркала с апартаментската мафия. Богата имотно , емоционално лабилна и внушаема , нотариус -роднина и онаЯ с браковете с цел наследство.  Авторката е лесна плячка и лесна жертва. Не ми се мисли какво я чака в чужбина.
Направо съм потресена. И ми дожаля много.
Авторката, дори не мога да ти кажа да внимаваш и да се пазиш. Малко ще е . Ужас просто

# 261
  • Мнения: 161
Да, беше писано и че мъжа на оная щял да умира. Авторката да си прави изводи в какво се забърква. В чужбина като иде, кой ще й помогне там? Някакви близки освен кандидат съпругът и оная?

# 262
  • Мнения: 14 972
На мен ми настръхна косъмът.
Авторке , кажи му на ТОЯ, че ще подпишеш брачен договор по-късно , след като сключите брак. То...не че нещо , но  не дай си боже , ако стане най-лошото с теб, той ти става наследник и без брачен договор. Но ако подпишеш такъв, че в случай на развод , той придобива твои лични имоти , разводът може да те сполети много скоро.
Съжалявам , че съм толкова черногледа. Много , много смърди всичко. Confused

# 263
  • Мнения: 5 513
Не мисля че тя разбира и осъзнава нещата по този начин.Поне от написаното щеше да вдене нещо и да започне да задава въпроси и да се чуди дали не греши.Но не.Така ,че и последствията за нея няма да са ужаса ,който ние си мислим ,че може да я сполети.
След месец -два може да се сополеви тука и да търси квартира и дрехи ,защото мъжа и я е излъгал.Даже няма да се сети и за написаното от нас като съвети и изобщо за тази тема.Тя си живее в друг свят.Щастлива и нещастна по своему.

# 264
  • Мнения: 21 648
Божке, десет години съм в тоя форум такова чудо не бях чела. Разкошна история.

Обаче нищо не разбрах. Значи: Авторката и мъжът и са заедно от една година. Тя е имотна - той-на една заплата. Предлагат му работа в чужбина. И тя иска да се оженят, та да върви с нето. Обаче в последно време изскачат следните факти. От седем години той издържа тридетна особа, женена за дъртак който скоро ще се гътне. Като се гътне ще и остави апартамент - на особата, който са придобили с помощта на леля-нотариус. А засега не бачкат и се издържат от мъжа ва авторката. Същите държат авторката да сключи неизгоден- и вероятно незаконен предбрачен договор. Който включва и наследство върху нейни имоти. Дали не правят сметка да я пречукат в чужбина. Може да развием тази сюжетна линия.

Загубих си мисълта... А да - имат много икони. И какво от това, защо това е толкоз странно в очите на авторката. Че и аз имам, а дори не съм приела още Бог в сърцето си, или както там му викат. Авторката е малко глупавата, не ли? Струва ми се някак странно да мисли в таз комплицирана ситуация предимно за прическа и маникюр. Тъкмо жертва за някакви аферисти.

А кой живее на Съдебната палата, моля?


# 265
  • Мнения: 9 706
Ще стане страхотен сериал!!!
Холивуд дръж се! Или по-скоро - Телемундо, аз идвам, пази се! Joy
В най-лошия вариант, с тази сюжетна линия, ще направя оборотен клип за Пайнер. Sob

# 266
  • София
  • Мнения: 24 839
Нищо няма да стане- дори посредствен разказ за някой сайт, започващ с " Потресаващо" и " Ужас"!
Когато авторът прекали с..........нещо, трагедията става фарс и губи верните си адепти. Mr. Green
Че има много малоумен народ- вярно, но когато навлезеш в територията на тежките психични отклонения, става страшно за едни и смешно- за други..

# 267
  • Мнения: 5 513
Фактът ,че медузите живеят без мозък и се размножават вече 700 мил.години дава надежда и успокоение на много хора.

# 268
  • Мнения: 2 655
Аз пък не разбрах дали авторката има намерение да подпише договора, или не?
И какво ще стане със сватбата, ако реши да не го подписва?

# 269
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз пък не разбрах дали авторката има намерение да подпише договора, или не?
И какво ще стане със сватбата, ако реши да не го подписва?

Всичко ще подпише. Та тя има час за маникюр!

Общи условия

Активация на акаунт