бъдещият ми съпруг "поддържа" друга жена

  • 29 153
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пързалката се заледи и предвиждам счупени глави след малко.
Или поне една солидно бушонирана. Mr. Green
Не разбирам. Трябва да се притесявам за сигурността ми ли?

О, нееееееееее. Ти пък! Подписвай всичко смело!

# 241
  • Мнения: 30 802
Ама сериозно ли не са адвентисти някакви или други видове евангелисти?

# 242
  • Мнения: 1 386
Едва ли....Тия са от някое новоизлюпено вероизповедание тип семейно-търговско дружество.

# 243
  • Мнения: 621
Ами не, не ми трябва през адвокат да се разбирам с бъдещият си съпруг. Ако не можем да се разберем кой какво иска и какво е готов да направи в семейството си без адвокати, без лели-нотариуски и без хрантутнички, които съветват от чужбина - значи проблемът не е у другите, проблемът е в това, че аз ще се женя за пионка, не за глава на семейство. За да разбера дали и той мисли в посока едно цяло, едно семейство, общо бъдеще .. адвокат не ми трябва. И най-обикновен разховор с него ще свърши работа. И не, часът при маникюристката няма да си го отменям заради някой.

Ама ти сериозно ли още не си разбрала?!  ooooh! Извинявам се, ама по-кьорав човек не бях виждала.  Tired
След всичко, което си чула и видяла, досега трябваше да си избягала с 200. А ти чакаш да чуеш "приказки", за които да се хванеш и с които да оправдаеш глупостта си да се омъжиш за този човек?
Ти не искаш съвети, нито гледни точки. Те не те интересуват. Защото ти показват голата истина, но тя също не те интересува, понеже нямаш никакво намерение да променяш плановете си, било то за сватба, било то за маникюр. Ако всичко това е реално, Господ да ти е на помощ...

Рядко пиша, ама тук останах така  Shocked


# 244
  • Мнения: 90
Не знам. На мен такава информация не ми се казва. Това, което ми е странно е, че той си колекционира икони, хрантътничката му също имала икони - цяла стена. И той ми каза и, че майка му също си имала такава колекция,  а пук имало и на всеки прозорец по икона .. да пази. Аз не съм забелязала у майка му такова нещо, но може и да е така, не знам.

# 245
  • Мнения: 161
Mandosiel, как така го манипулират от чужбина? Аз мислех, че другата жена е някъде наблизо.
И ти беше писала, че е новоизлюпен християнин, т.е. това се подразбира според мен 1-2 месеца, а после стана така, че я издържал години наред. Защо?
Нещо не ми се връзва ...
Иначе ако Mandosiel е съпруга в чужбина и той има работа, а тя не, е много по-лесно тя да се регистрира там и да взимат някакви добавки, вкл. и детски евентуално, доколкото съм чувала.
Имаш 2 седмици, нищо не ти пречи да идеш на една консултация с адвокат за 1 час. Пак има време за маникюри и прически. И да не подписваш никакви договори също.

# 246
  • Мнения: 2 375
Аз доколкото разбрах (или нищо не разбрах) той издьржа друга жена и ще продьлжава да я издьржа. Иска да подпишете, но с предбрачен договор в негова полза, а той няма никакви имоти, а ти имаш?

# 247
  • Мнения: X
Според мен поддържаната жена е попаднала на тази тема, защото както се чуваха всеки ден и изведнъж му била писала, че е най-добре да не се намесва между нас. Или е това, или са се светнали че аз няма така лесно да се съглася мъжът ми да носи заплатата си другаде, а аз да съм му в леглото.. ако иска да ми е мъж де.

Жалко, че другото момиче си е скрило / изтрило брачния договор. От това как е написан, можеше да се види дали сме попаднали в една и съща схема. Днес снимах лавицата с икони на моят бъдещ мъж... Ще се загуби в кофата при преместването в бъдещето ни жилище тая колекция.  Ако наистина има вяра - тя и в сърцето му ще си е добре.

И други са ме питали дали няма някакъв дълг - до колкото знам не.  Мъжът ми е православен християнин. Никакви течения, до колкото знам. Но ми е странно - и той си има цяла лавица икони, и майка му, и тази жена... неговата ще бъде изхвърляна и ако някой се появи на сватбата с икона - тая икона и до вкъщи няма да стигне.
Ооох, поредната, която наивно вярва, че може да препрограмира и превъзпита един дрЪт мъж.....     Joy
Да се смееш ли, да плачеш ли!

# 248
  • Мнения: 2 375
Като е толкова вярващ да прави дарения на цьрквата или на деца сираци или болни. Ама да спонсорира друга жена...

# 249
  • Мнения: X
Какво значи да уврат главите? Ами не, не ми трябва през адвокат да се разбирам с бъдещият си съпруг. Ако не можем да се разберем кой какво иска и какво е готов да направи в семейството си без адвокати, без лели-нотариуски и без хрантутнички, които съветват от чужбина - значи проблемът не е у другите, проблемът е в това, че аз ще се женя за пионка, не за глава на семейство. За да разбера дали и той мисли в посока едно цяло, едно семейство, общо бъдеще .. адвокат не ми трябва. И най-обикновен разховор с него ще свърши работа. И не, часът при маникюристката няма да си го отменям заради някой.
Той в тази чужбина ли отива, при хрантутничката?
Тя ли му е уредила новата работа?Да е по-близо до нея?

Иначе, си се уредила с една пионка.Мама му казала/тате го насочил/лелята дава акъл/хрантутничката му цоца парите, а сега и ти искаш да се наредиш в редичката манипулатори.
Той, че мъжът е пълен идиот, така е, ама вие всите около него съвсем да мезе сте го взели.    Joy

Апропо, той поне едно собствено и лично решение взел ли е през живота си?
Без някой друг да му го е прошепнал?

# 250
  • Мнения: 4 215
Мии, тя от къде да знае? На нея не и се казва. Други неща - до колкото знае или е чула или е предположила...  ooooh!
Ама и фризьора, козметика и маникюристката са и по-важни от адвоката. Не чува, не вижда.
Май очен и ушен лекар първо, а после и психотерапевт ще са нужни.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абе хрантутничката нали беше покрай Пловдив, кога отиде в чужбина 😮

# 252
  • Мнения: 36 154
авторката и бъдещият съпруг ще ходят в чужбина /за това се женят/
издържаната жена и семейството й остават тук
бъдещата свекърва - не е ясно къде

# 253
  • Мнения: 30 802
Абе хрантутничката нали беше покрай Пловдив, кога отиде в чужбина 😮
Беше в пловдивско село, изведнъж стана в чужбина. Не че е невъзможно де, ако чужбината е Италия и са берачи на портокали...

# 254
  • Мнения: 2 375
Кои тогава са хрантучничките, които сьветват от чужбина? Аз разбрах само, че е "пловдивска селянка" , но това не и пречи да е в чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт