бъдещият ми съпруг "поддържа" друга жена

  • 29 128
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 414
Вие откога сте заедно? Ти познаваш ли я тази жена, децата й? Как й дава тея пари, на ръка?
И какви са тея глупости да не плаща издръжка за децата ви, общите. Никак не звучи добре. Може и да нямат общи деца или връзка, но много силно да му влияе,  или да го държи с нещо друго. Например, тайна, която знае!

# 31
  • Мнения: 30 802
В Пловдивско има доста евангелисти, не се учудвам, те са обучени на всякакви техники. Аз по принцип бих бягала с 200, даже за познанство, не мога да понасям адвентисти и други. Гадни са ми, не мога да ги слушам дори. В тия църкви се случват невероятни гнусотии, пасторите си използват харизмата за сексуални връзки, сигурно и други връзки се случват...

Не знам на колко е години авторката, но не й е работа да разрешава такива драми. За мен те са недопустим дефект, изключващ брак. Да, всеки има дефекти, но това е голяма пречка. Има и други мъже- късаш с този и следващия.

# 32
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Сега аз съм в живота му и ме дразни някаква си с материален интерес към ММ да ми диктува какво ще се случва в семейството ми. ММ не е глупав мъж, каквото са го изманипулирали до сега - евала им, но от тук нататък той е вече с мен. Нямам никакво желание да разделям приятели, или да се меся в чужди приятелства, искам моят мъж да не е скръдзав, пресметлив, или нечестен спрямо мен и нашето семейство или да слага мнението на тая пред каквото и да е като разговор между нас си. Малко се чувствам като спасителка - някой трябва да го отскубне от това нездравословно ко-зависимо взаимоотошение, което има с тая и семейството й. Не искам да му помагам ултиматуми. Като цяло не харесвам алагаето над чуждата воля. Просто искам тази да не ми се меси в семейството. Има си нейно - да хване, да си седне на Дто и да почне да си го гледа не в ущърб на мен, ММ, нашето семейство, нашите бъдещи деца.
Стига глупости. Не само ти си в живота му и той ясно го показва. Какво още ти трябва? Явно не е скръндзав, ама към ОНАЯ, за сметка на това е нечестен, ама спрямо теб. И вместо да му дадеш един начален, се изживяваш като спасителка. ТАЯ ще се меси в семейството, докато той й позволява да се меси. Не знам защо някои толкова ви е страх да си хванете мъжлето за ушите, ами се чудите кого да обвинявате за глупостите, които той твори.

# 33
  • Мнения: 630
Сериозно се замислям да спра да влизам да чета някои теми - какви са тези извратени отношения бе, хора. Ужас Shocked

# 34
  • Мнения: 90
не мисля, че някое от децата й е негово. не я познавам лично. как й ги е давал тия пари - не ме интересува, това е било преди да се запознаем. ОБАЧЕ, ако тя не му ги върне тези пари, които той й е давал, когато те са имали трудности, то аз ще имам проблем с това, т.к. отглеждането на бъдещите ни деца не е по-малко важно на света от отглеждането на нейните.

идеите, които той получава след като е говорил с нея - ето това ми е проблемът. проблем ми е и, че според мен, и тя и мъжът й не могат да се справят с живота, не са такива, които ако трябва и 3 работи ще работят, за да имат достоен живот и да изхрават семейството си, а са от тия дето чакат от някъде да им паднат я имоти в наследство, я пари от някой. съвети от някой, който не се справя с живота, няма как да са полезни. и колкото и да е - аз имам 50% отговорност за бъдещото ни семейство да е успешно и не искам такава намеса.  

# 35
  • Мнения: 298
Сериозно се замислям да спра да влизам да чета някои теми - какви са тези извратени отношения бе, хора. Ужас Shocked
Страхът от самота води до такива отношение, а тя, самотата, може да е толкова приветлива и хубава..  Hug

# 36
  • Мнения: 3 626
не мисля, че някое от децата й е негово. не я познавам лично. как й ги е давал тия пари - не ме интересува, това е било преди да се запознаем. ОБАЧЕ, ако тя не му ги върне тези пари, които той й е давал, когато те са имали трудности, то аз ще имам проблем с това, т.к. отглеждането на бъдещите ни деца не е по-малко важно на света от отглеждането на нейните.

идеите, които той получава след като е говорил с нея - ето това ми е проблемът. проблем ми е и, че според мен, и тя и мъжът й не могат да се справят с живота, не са такива, които ако трябва и 3 работи ще работят, за да имат достоен живот и да изхрават семейството си, а са от тия дето чакат от някъде да им паднат я имоти в наследство, я пари от някой. съвети от някой, който не се справя с живота, няма как да са полезни. и колкото и да е - аз имам 50% отговорност за бъдещото ни семейство да е успешно и не искам такава намеса.  
Яко са ти промили мозъка. Пък ти си мисли, че не могат да се справят с живота.

# 37
  • Мнения: 30 802
Ама авторката да не чака да види и един лев върнат?

В момента жертвата е тя. Гарантирам, че невероятният й бъдещ мъж и ОНАЯ са яка комбина и ще й изпият и сили, и финанси. Ако са от "вярващите", да се готви мъжът да ходи на мисии и да раздава библии, да дава десятък, а на нея да й направи поне 3 деца, за имидж, не че толкова иска деца, ама нали са християни...

Евангелисти ли са? В коя църква са?

# 38
  • Мнения: 46 534
Mandosiel, човек може да получава какви ли не идеи, но решенията взима сам.
Време е да осъзнаеш, че той иска тези неща, не друг.

# 39
  • Мнения: 298
Скрит текст:
не мисля, че някое от децата й е негово. не я познавам лично. как й ги е давал тия пари - не ме интересува, това е било преди да се запознаем. ОБАЧЕ, ако тя не му ги върне тези пари, които той й е давал, когато те са имали трудности, то аз ще имам проблем с това, т.к. отглеждането на бъдещите ни деца не е по-малко важно на света от отглеждането на нейните.

идеите, които той получава след като е говорил с нея - ето това ми е проблемът. проблем ми е и, че според мен, и тя и мъжът й не могат да се справят с живота, не са такива, които ако трябва и 3 работи ще работят, за да имат достоен живот и да изхрават семейството си, а са от тия дето чакат от някъде да им паднат я имоти в наследство, я пари от някой. съвети от някой, който не се справя с живота, няма как да са полезни. и колкото и да е - аз имам 50% отговорност за бъдещото ни семейство да е успешно и не искам такава намеса.  
Избягваш доста важни въпроси и предположения и определено не искаш да видиш, че 99% от коментиращите са ти казали да бягаш..
Мисля, че ако са в секта, и авторката е в кюпа и няма да отговори на тези догадки..

# 40
  • Мнения: 414
Защо не се запознаете? Нали му е приятелка, дава си парите за семейството й, пък вие не се познавате. Според мен трябва. А тоя нейният мъж, с него също.
Виж ги какви са им отношенията, недей само да разчиташ на разкази.
Дръж враговете си възможно най-близо.
Така ще съставиш и план, как да се справиш с нея.

# 41
  • Мнения: 90
...православи християни, но не мога да гарантирам дали някой от родителите й не й е показал как се справят с живота евагелистите ..

# 42
  • Мнения: 30 802
Ама защо изобщо трябва да си отваря работа и да се справя? Бракът трябва или да е лесен, или за какво ти е. Животът е труден, защо да си поставяш повече задачи? Я си намери нормален мъж, да знаеш, че нещата ще са леки и приятни. Нали така се жених първия път, за мъж с разни багажи и бухали в главата...няма промяна, той си има негов свят и си живее там, само ти ще се мъчиш.

Православните не говорят така, сто процента има някаква църква замесена.

# 43
  • София
  • Мнения: 163
Не трябва "ОНАЯ" да я гониш от него,а трябва ти със скоростта на светлината да се изгониш от него.

# 44
  • Мнения: 615
Ти ме хвърли в оркестъра! Как така външен човек за семейството ви ще дава заръки относно финанси и имоти.. #2gunfire

Бих се замислила на твое място дали да ми стане съпруг..

Връщам се да чета.  Peace

П.П Хич не ми се вярва само от еднана християнска доброта да я е издържал.. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт