бъдещият ми съпруг "поддържа" друга жена

  • 29 133
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 962
Авторката, как така не те интересува как се е стигнало до тук, защо и как ги е давал тия пари???? Касае те пряко все пак.

Как изобщо разбра за тази жена? Кога? Той какво точно ти е казал? От колко време си с този човек?
До тук историята звучи меко казано "абсурдно". ooooh!

# 46
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Ако някой има нахалството да ми предложи подобен предбрачен договор,то аз веднага ще му покажа вратата и сватба няма да има.Въобще няма да се интересувам кой му влияе.
Хем нагъл,хем прост.
Бягай момиче...

# 47
  • София
  • Мнения: 23 029
Авторката, как така не те интересува как се е стигнало до тук, защо и как ги е давал тия пари???? Касае те пряко все пак.

Как изобщо разбра за тази жена? Кога? Той какво точно ти е казал? От колко време си с този човек?
До тук историята звучи меко казано "абсурдно". ooooh!

И аз това се чудя...

# 48
  • Мнения: 36 036
мислила ли си за живот в комуна?
ти, тя, те /мъжете/ и децата общо и заедно с едни пари и споделени грижи?
ако не - изчезвай насекундически
ако да - намерила си идеалната среда - отдавна създадена, просто те чака да се потопиш и ти

# 49
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Аз не вярвам, че тази тема е истинска.
Пълен абсурд е и поведението на муньо, и поведението на "ОНАЯ" и най-вече твоето.
Не знам как може да си толкова заблудена овца, че и да си тръгнала да се омъжваш за човек, който издържа цяло друго семейство.
Абсурд!

# 50
  • Мнения: 30 802
Що, много луди има днес. А и ако е попревтасала мома, на 36+, като нищо може да иска на всяка цена да се омъжи.

# 51
  • Мнения: 90
разказал ми е. да тази жена съдбата й е "тежка"  - ражда на 18, семействотой не иска да й помогне след като на 1вата година на детето й тя се развежда с мъжа си, намира си мъж с добра работа и наследства в София, обаче семейстовото на мъжът не иска да им помага, и от начало е било невинно - малко тук малко там, после е започнало по повече, но пак казвам - това не ми е проблемът. проблемът ми е ,че тази жена се явява оркестратор на страховете и на примерите му за бъдещи проблеми.

# 52
  • Мнения: 18 717
Щом  помага на нея, и занапред ще се раздава на други хора извън вашето бъдещо семейство. Вземеш ли си го, сама си си виновна, поне знаеш какъв е, не е тайна.

# 53
  • Мнения: 3 659
разказал ми е. да тази жена съдбата й е "тежка"  - ражда на 18, семействотой не иска да й помогне след като на 1вата година на детето й тя се развежда с мъжа си, намира си мъж с добра работа и наследства в София, обаче семейстовото на мъжът не иска да им помага, и от начало е било невинно - малко тук малко там, после е започнало по повече, но пак казвам - това не ми е проблемът. проблемът ми е ,че тази жена се явява оркестратор на страховете и на примерите му за бъдещи проблеми.
Popcorn Продължавай, пък току виж сама си се усетила.

# 54
  • Испания
  • Мнения: 37 503
разказал ми е. да тази жена съдбата й е "тежка"  - ражда на 18, семействотой не иска да й помогне след като на 1вата година на детето й тя се развежда с мъжа си, намира си мъж с добра работа и наследства в София, обаче семейстовото на мъжът не иска да им помага, и от начало е било невинно - малко тук малко там, после е започнало по повече, но пак казвам - това не ми е проблемът. проблемът ми е ,че тази жена се явява оркестратор на страховете и на примерите му за бъдещи проблеми.

И един мармот завива шоколада в станиол.

# 55
  • Мнения: 36 036
изглежда, че тази жена му е по-важна от теб - защо се буташ да бъдеш уж титулярка, но на практика втора цигулка?

# 56
  • Мнения: 90
не искам да се бутам ама какво да правя ... чувства Embarassed

# 57
  • Мнения: 36 036
от-чувствай се сега докато е време, защото и това ще се случи, но ситуацията вече може да е доста по-сложна за теб, влючваща и твои деца ...

# 58
  • София
  • Мнения: 11 505
Прочетох само първия пост, след малко ще се върна да прочета и другите.
Този твой бъдещ съпруг се е забъркал в някаква секта може би. Какво имаш предвид - станал е вярващ, и тя била станала по същото време? Бягай надалеч час по скоро.

# 59
  • Мнения: 18 717
Чувства, чувства, подписвай тогава предбрачния договор! И ако имаш нещо на свое име, прехвърли го на бъдещия си съпруг! Каква обич е това без доказателства, хихи

Общи условия

Активация на акаунт