Флирт с колега?

  • 26 168
  • 314
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 619
Не е задължително нещо да куца ,а дори на против ,според мен просто иска разнообразие от това ,което вече има ,кой иска да яде само боб всеки ден .На мен честно казано флиртовете сами доста приятни ,но не съм се усмилявала да прекрача границите ,след секса вече интереса няма да е същия ,а дори напротив вероятността всичко да приключи до секса веднъж в много голяма
Нищо като не куца в една връзка, изградена върху секс, доверие и общи планове за бъдещето, не лъжеш партньора си, пардон боба и зад гърба му да мухаш леща. Laughing

# 31
  • Мнения: 1 565
Последния пост подкрепям с две ръце ,и на мен не ми се струва да е кой знае какъв любовник

# 32
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте! Дори не съм сигурна защо отварям темата. Може би за да чуя мнението ви, може би просто, за да споделя някъде.
На 25г. съм и имам сериозна връзка вече 9 години. Заедно сме от гимназията, първият ми сериозен приятел. Той е с три години по-голям. Живеем заедно, дори се замисляме за следващата стъпка. Но напоследък има повече работа и вечерно време е уморен, иска да си почива, не ми обръща толкова внимание. В същото време имаме редовен сексуален живот, средно около 3 пъти седмично правим секс. Това е като цяло за отношенията с приятеля ми.
Успоредно с това... преди няколко месеца започнах работа в неголяма фирма. В работата ми повече време сме заедно с единия колега. На 32, със сериозна връзка и малко дете. От началото се разбираме много добре, разговорите ни вървят. В последния месец-два ми обръща повече внимание. Започна се с комплименти, случайно докосване по ръката, по гърба. В началото не знаех как да реагирам. Чувствах се едновременно харесвана, но и леко стресната- да се дръпна ли, да му кажа ли да не ме пипа? Веднъж-два пъти го попитах какво прави и той ми отговори, че просто му е приятно да ме докосва. Е, на мен също ми харесваше. Постепенно нещата се задълбочиха - опитваше се да ме целуне по гърба, по врата - все набързо, когато се засечем сами без други колеги. Последните дни се опитва да ме целуне по устните, но все го избутвам. Въпреки че имам желание, но по-скоро не ми стига куражът. Може би ме спира и фактът, че не знам къде ще свършим. Споделял ми е, че ме намира за много привлекателна, че иска да бъдем заедно.
Човекът е семеен, казвал ми е, че не е моногамен
Скрит текст:
и това ме притеснява. В главата ми изскачат много "ако" - ако ми хареса, ако искам да бъде заедно, ако имаме връзка..
.И винаги светва силна червена светлина - той изневерява. Аз съм ревнива
Скрит текст:
, не мога да бъде с такъв човек. Сподели ми, че е имал дълга връзка в средата на 20-те си години. Успоредно на нея е имал афери със случайни и не толкова момичета. В сегашната му връзка не знам дали е изневерявал, но съм на мнение, че случи ли се веднъж, има огромна възможност отново да стане. А и приемам и флиртът му с мен за изневяра.
Засега смятам, че иска само да се позабавляваме. Той също работи много и един вид съм му разтуха в натоварения ден. Засега само го харесвам, но имам страхове, че може да започна да изпитвам нещо към него, ако се поддам и флиртът ни се задълбочи. Много ми допада като човек(изключение на виждането му за изневерите. Досега аз не съм изневерявала) и смятам, че има вероятност да хлътна по него.
Имам толкова много въпроси и притеснения в главата си. Да не споменавам, че не искам и колегите да се усетят и после да говорят зад гърба ми. Не на последно място обичам приятеля си и не искам да разваляме връзката си. Надявам се това с колегата да е мимолетно и скоро да утихне. А може би ще е най-добре да си намеря нова работа...
Отново казвам, че пускам тази тема най-вече, за да споделя някъде. Не искам да разказвам на приятелката ми, предпочитам нещата да си останат анонимни. Въпреки това
ще се радвам да прочета вашите мнение по случая ми.
Ето ти още едно мнение.
Боклукът си е боклук навсякъде и с всички.
Особено, щом си ревнива, повярвай, такъв боклук просто не ти трябва.
Остави го в кофата за боклуци, където му е мястото.    Peace

А ти си опичай акъла и не си "вади оная работа там, където си вадиш хляба".   

# 33
  • София
  • Мнения: 24 839
Момичето е наясно с всичко- просто пише, за да се разтовари.
Може би, единственото за което не може да си даде сметка е, че връзката ѝ с приятеля се е изчерпала.
На 15 е тръгнала с него и явно ѝ е първия, пък и да не е- все тая.
9 години, през които е трябвало да опознае мъжете като друга вселена, а момчето- жените, те са се затворили в кутийката на " семейните начала".

# 34
  • Мнения: 1 565
В днешно време много хора приемат изневярата като нещо нормално чувала съм дори изказвания като това ,че изневярата дори подобрявала дългите връзки .Не съм толкова компетентна в тази насока ,не съм изневерявала за 6 години и то не защото не съм имала възможност ,а защото изневяра и деца не са в моята представа .Колкото време ще можеш да лъжеш човека до себе си ? Аз не бих искала на мен да ми ги причиняват и за това аз не съм .Но с годините нищо не се знае ,никой не е застрахован от такова нещо

# 35
  • София
  • Мнения: 11 599
Ами не, @Ани Иванова, не съм съгласен с Вас, че "във връзката й всичко е наред и търси разнообразие". ПОсегнеш ли към разнообразието, т.е. - имаш ли нужда от такова, значи нещо вече НЕ е наред!
И това е най-малкото!

# 36
  • Мнения: 15 619
Ани Иванова_429091, ти разби всичко детско в мен. Simple Smile
Моето мнение, което "подкрепяш с две ръце", е коментар на твоето собствено и  противоположно по смисъл на твоята глАдна точка...

Момичето е наясно с всичко- просто пише, за да се разтовари.
Може би, единственото за което не може да си даде сметка е, че връзката ѝ с приятеля се е изчерпала.
На 15 е тръгнала с него и явно ѝ е първия, пък и да не е- все тая.
9 години, през които е трябвало да опознае мъжете като друга вселена, а момчето- жените, те са се затворили в кутийката на " семейните начала".


С подчертаното мога да се съглася.
Не знам защо обаче се прокарва мнение, че за да знаеш какво искаш ти самият, трябва първо да прекараш през живота си някакво количество други, че да разбереш себе си ... Все едно си на пазара. Отхапваш парченца от тук, от там, от тебе отхапват... Пробваш. И тебе те пробват. Консумация.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 36 868
Единственото, което бих посъветвала авторката е да действа незабавно. Ако е решила да консумира "връзката", това си  е нейна работа. Ако е решила да го реже, да реже. Но да седи пасивно, а оня плужек да й се мазни с опити за крадени целувки, не е решение на нищо. Изобщо пасивността не е решение никакво, само ще я набута яко в блатото.

# 38
  • Мнения: 1 565
Едното е за конкретния случай ,а другото е по принцип ,живота е такъв консумираш и малко или много консумират и теб ,ако авторката беше такава ,сега нямаше да се чуди дали да се ч*ка с първия срещнат който и е обърнал внимание ,тези неща се правят доста преди да решиш да живееш с някой и да си женен за него .Това си е само мое мнение и не  държа никой да е съгласен с него .
Нищо и няма на връзката им ,просто иска да разбере дали случай на оня му е по голям от този който вече има .

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 13:02 от Не се сърди, човече

# 39
  • Мнения: 1 310
Ани, не е лошо да четеш по внимателно. Каза, че не е първият, който ѝ е обърнал внимание. А точно този е успял да ѝ го привлече и задържи,  вниманието. Авторката е много разумна и добре разсъждаваща. Но имам усещането, че и колегата е доста харизматичен. Съвет нямам, уверена съм, че сама ще премисли нещата. Което и прави, де.
Luna,  много ми хареса сравнението ти за пазара.

# 40
  • Мнения: 30 802
Нищо и няма на връзката им ,просто иска да разбере дали случай на оня му е по голям от този който вече има .

ЖДНБ...

По-скоро е неопитна и не може да различи истинско внимание от подмолни опити да я свалят и употребят.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 36 868
Според мен се е усетила, че не е читав този и иска да се възползва от нея. Но няма достатъчно опит за да реагира както той заслужава. И затова седи и изчаква, надявайки се ситуацията да се реши от само себе си, вместо да го навре в миша дупка. А това само го прави по-смел и нахален.

# 42
  • Мнения: 30 802
Ами да използва опита от темата.

Наистина няма да получи нищо качествено.

# 43
  • София
  • Мнения: 24 839

Не знам защо обаче се прокарва мнение, че за да знаеш какво искаш ти самият, трябва първо да прекараш през живота си някакво количество други, че да разбереш себе си ... Все едно си на пазара. Отхапваш парченца от тук, от там, от тебе отхапват... Пробваш. И тебе те пробват. Консумация.

По- скоро, даваш и получаваш, избираш и те избират, обогатяваш и те обогатяват.
Имаш база за сравнение, за да решиш какво точно искаш........

# 44
  • София
  • Мнения: 11 599

Нищо и няма на връзката им ,просто иска да разбере дали случай на оня му е по голям от този който вече има .
hahaha hahaha Всичко ще си признаете  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт