Флирт с колега?

  • 26 166
  • 314
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 565

Нищо и няма на връзката им ,просто иска да разбере дали случай на оня му е по голям от този който вече има .
hahaha hahaha Всичко ще си признаете  Joy Joy
.  Да не се заблуждаваме ,това си е самата истина ,детето не се е наиграло на чичо доктор

# 46
  • Мнения: 414
Цитат
подозирам, че и в леглото ще е същата трагедия и накрая ще съжаляваш, щото и сексът няма да си е струвал дори.
И аз това си мисля още от самото начало на темата, обикновено всички мъже, които са с твърде голямо самочувствие, всъщност не са нищо особено.
Или поне в моя случай, тези,  който бяха по премерени на приказки, наистина си ги биваше, другите бяха разочарования, чак ми е смешно,  като се сетя за какво самочувствие тип балон става въпрос.
И после се чудех "тва ли беше"?!? 😂
И определено съм съжалявала, че съм се подвела по тази маска на добри любовници.. Добрите не говорят за това, те си действат. Но моите не са били обвързани.
Много ще ти е тежко, ако му изневериш и физически на твоя човек. Махни се възможно най-бързо, както ти бях написала. Няма да си го простиш после и дълги години ще се обвиняваш.
А дали да ще се разделиш с дългогодишния си приятел е друго решение и да го направиш, не изневерявай, особено с това подобие на мъж.

# 47
  • Мнения: 8
Desss, може да прозвучи много егоистично, но това, че той е обвързан, не е фактор за мен. Не това ме спира. Притеснявам се единствено за себе си - дали няма да остана наранена от ситуацията, дали няма да си развалим отношенията (въпреки че вече не знам на какво се основават те. След всичко, което прочетох, се чудя дали изобщо му харесвам като характер, или всичко е въпрос на това, че съм готина за него и иска да ме свали). Притеснявам се и дали ще мога отново да съм пълноценна във връзката си с моя партньор, ако се случи нещо с колегата.

И не, не съм имала други авантюри. Всеки опит от другия пол е завършвал с еднозначен отказ от моя страна.

Ани Иванова_429091 , не ми е за единия секс. Дори съм настроена отрицателно към такава развръзка. Просто ми допадат сегашните ни отношения, в които можем спокойно да разговаряме на всякакви теми и да се шегуваме един с друг.

Desi.67 , много добре си ме разбрала Hug

Важното за мен в случая е да разбера подбудите на колегата ми. Дали в очите му съм нещо повече от бройка за един или няколко пъти. Но май ще да е само това.

# 48
  • Мнения: 414
Имам такъв приятел(просто приятел мъж), който си поставя за цел една жена и напира, докато не се случи.
Междувременно спи с още 4-5, дори повече.
Не се мисли за специална, за него дори жена му, която му е родила дете, на която е предложил брак и живее с нея, не е специална. Защо ти да си?
Ти си специална за твоя мъж, който е с теб от 9 години. Не го забравяй това.
Ясно ми е, че ти е интересно, защото от малка си с момчето. Но може да се разделите, да пробваш, ако искаш как е с друг.
Но от опит ти казвам, след дълга връзка все сравняваш, накрая се чудиш чии недостатъци бяха по-приемливи. И шансът да са на дългогодишния ти приятел е доста голям

# 49
  • Мнения: 9 073
Не ти е фактор, че е обвързан и с дете  newsm78
Очевидно и на него не му е фактор ... Лика прилика сте си

На една такава също не й беше фактор, че възлюбеният беше женен, преследва го до дупка, не се отказа и когато му се роди второ дете...Накрая човекът се предаде - събра нещата на жената си и децата и ги прати на квартира, а в жилището се настани принцесата, за която няма граници. Сега тя плаче, защото хубавецът се огледал в нова, а имат общо дете. Но така е, животът се върти и всичко си идва на мястото  Wink Аз съм само зрител отстрани - бая пуканки изядох с треторазрядната им драмичка и май нови трябва да купувам

# 50
  • Мнения: X
След всичко, което прочетох, се чудя дали изобщо му харесвам като характер, или всичко е въпрос на това, че съм готина за него и иска да ме свали).
...
Ани Иванова_429091 , не ми е за единия секс. Дори съм настроена отрицателно към такава развръзка.

Важното за мен в случая е да разбера подбудите на колегата ми. Дали в очите му съм нещо повече от бройка за един или няколко пъти. Но май ще да е само това.

Божке, какъв характер те гони и какви подбуди търсиш, освен сексуални? Иска да спи с теб и това е, харесваш му физически. Разбира се, че си бройка. Друг вариант какъв има, да си жената на живота му, да се разведе с жена си и да се съберете? Сродни души? Не ти е за единия секс, но размишляваш за мъж, който всячески те е предупредил, че става дума точно за единия секс и че "не е мъж за една жена"?

Според мен проблемът въобще не е в колегата, а в това, че не си готова за тази следваща стъпка с приятеля си и ще направиш всичко, за да я избегнеш, включително и да изневериш.

# 51
  • Мнения: 2 111
Момиче, звучиш интелигентно и не знам как изобщо си се поставила в подобна ситуация на чуденка. Ако тръгнеш да играеш с колегата, 100 % ще останеш наранена, защото очевидно това не е мъж за една жена.
Казваш, че не гледаш към секса като развръзка на вашите отношения, но - повярвай ми - той точно това цели. Надали си представя как ще пиете чай и ще си гукате на английски хумор докато детето му го чака вкъщи. Нали знаеш за тази поговорка, че мъжът плаща за секса с флирт, а жената плаща за флирта със секс. Вероятно този също е манипулативен и "психолог" - видял те е неопитна, любопитна и податлива, и е побързал да те омае. Иначе не си обяснявам това с докосванията и опитите за целувка, които ти иначе избягваш. Аз за такива неща директно бих го метнала в графа "сексуален тормоз на работното място". Но на теб явно ти харесва.
В заключение, ако действително ти е толкова скучно с приятеля ти и ако толкова държиш да му изневериш, поне се опитай да се пласираш малко по-високо. А според мен до отношения с друг човек неизбежно ще се стигне, щом веднъж си си вкарала тази муха в главата.

# 52
  • Испания
  • Мнения: 37 503
това, че той е обвързан, не е фактор за мен. Не това ме спира...

...се чудя дали изобщо му харесвам като характер, или всичко е въпрос на това, че съм готина за него и иска да ме свали). Притеснявам се и дали ще мога отново да съм пълноценна във връзката си с моя партньор, ако се случи нещо с колегата.


Защото:

Според мен вече си хлътнала и то с двата крака. Сама преценяваш, че не си струва, но пак да попиташ.

Ако държиш на приятеля си и на себе си, намери начин да се отдалечиш от "приятния колега".

...както писах вече.

# 53
  • Мнения: 25 919
Оставете момичето да се начеше. То е ясно, че връзката и е гейм оувър. Колегата ще ползва веднъж дваж   И после ще има нова тема.
 Popcorn smile3545

# 54
  • Мнения: 14 988
Desss, може да прозвучи много егоистично, но това, че той е обвързан, не е фактор за мен. Не това ме спира. Притеснявам се единствено за себе си - дали няма да остана наранена от ситуацията, дали няма да си развалим отношенията (въпреки че вече не знам на какво се основават те. След всичко, което прочетох, се чудя дали изобщо му харесвам като характер, или всичко е въпрос на това, че съм готина за него и иска да ме свали). Притеснявам се и дали ще мога отново да съм пълноценна във връзката си с моя партньор, ако се случи нещо с колегата.

Скрит текст:
И не, не съм имала други авантюри. Всеки опит от другия пол е завършвал с еднозначен отказ от моя страна.

Ани Иванова_429091 , не ми е за единия секс. Дори съм настроена отрицателно към такава развръзка. Просто ми допадат сегашните ни отношения, в които можем спокойно да разговаряме на всякакви теми и да се шегуваме един с друг.

Desi.67 , много добре си ме разбрала Hug
Важното за мен в случая е да разбера подбудите на колегата ми. Дали в очите му съм нещо повече от бройка за един или няколко пъти. Но май ще да е само това.


Ще коментирам само подчертаното. Започвам от ""подбудите". Какво те топли , като ги разбереш ? Има два варианта- да си фаталната жена за него  ,единствената , жената завинаги / на този етап от подбудите/.
Другият вариант е да се опитва да те вкара в леглото , защото го привличаш. И в двата варианта ми се струва , че подбудите му са най-малкият ти проблем.
Същественото , според мен е другото подчертано- смяташ ли , че връзката ти ще остане същата , дори ако не се стигне до плътско сношение? Смяташ ли , че вече е същата ?  Заиграването на ума е много опасна игра.  Тя е проводник на всичко останало.
Наистина си объркана.

# 55
  • Мнения: X
Обожавам разни пикли, които са отегчени от собствените си връзки, за които едно семейство /жена, деца/ не са фактор и мислят само за себе си и собственото си его, да се увъртят със семеен мъж, докато се успокояват с мисълта, че той го е пожелал и за него е практика.  Sick

# 56
  • Мнения: 1 565
Има ли изобщо женини мъже ,който ще зарежат семейството си ,заради друга жена ?

# 57
  • Мнения: 25 919
Има ли изобщо женини мъже ,който ще зарежат семейството си ,заради друга жена ?
Като имаме в предвид колко малко сключват брак, мисля че никой няма да тръгне да се развежда за един гол секс.

# 58
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Има ли изобщо женини мъже ,който ще зарежат семейството си ,заради друга жена ?
Не е като да няма. Съвсем наскоро се случи в приятелския ни кръг. Много груба история със забременяване.
Аз не оставам с впечатление авторката да иска, да го развежда. И във форума малко ли сме чели мнения от типа - защо тя да мисли за жена му и децата му, след като той не мисли. Чак съм изненадана от настроенията в тази тема.

# 59
  • Мнения: 1 565
Кофти тръпка ще е да изневериш ,тя пък да вземе да забременее не искам да си го представям   Аз си мисля ,че щом мъжа е решил да предложи брак на жена ,(малкото останали такива мъже ) не ща тръгнат да се заглеждат по някакви пикли ,които не знаят какво искат от живота ,но все пак може да има и изключения .

Общи условия

Активация на акаунт