щори за спалня- алуминиеви ролетни или щори руло?

  • 3 636
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 552
Много съм доворна от щорите "блек аут", почисвам с влажна кърпа. Правят доста тъмно и са подходящи за спалня.
В кухнята реших да сложа алуминиеви, мия ги в банята с гъба и обезмаслител. Десет годишни са и не са мръднали. Алуминът не ръждясва! В кухнята се готви, щорите от плат ще попият миризма.

# 16
  • Мнения: 46 580
Май само покритието е алуминиево.
По морето където сме били на квартира всички са с ръжда, явно соленият и влажен въздух влияе. Вкъщи ръждясаха в едната спалня, в която имаше мухъл и конденз.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 552
Май само покритието е алуминиево.
По морето където сме били на квартира всички са с ръжда, явно соленият и влажен въздух влияе. Вкъщи ръждясаха в едната спалня, в която имаше мухъл и конденз.

Сигурно са били много стари. Аз живея във Варна и няма грам ръжда. Покритието е боя, отдолу е алуминий.

# 18
  • Мнения: 5 052
В нашата спалня имам 100% блекаут щори плюс 100% блекаут завеси. Много ме дразни светлината и извън къщи спя с маска за сън. Комбинацията от завеси и щори е идеалната за мен, защото точно изолират външната среда - и звуците притъпяват, идеално тъмно е и донякъде изолират температурно.

# 19
  • Мнения: 46 580
Сигурно са били много стари. Аз живея във Варна и няма грам ръжда. Покритието е боя, отдолу е алуминий.
Възможно е.
Тези вкъщи някъде на 5-тата година започнаха да се разпадат.

В нашата спалня имам 100% блекаут щори плюс 100% блекаут завеси. Много ме дразни светлината и извън къщи спя с маска за сън. Комбинацията от завеси и щори е идеалната за мен, защото точно изолират външната среда - и звуците притъпяват, идеално тъмно е и донякъде изолират температурно.
Hands Plus1

# 20
  • Мнения: 3
За спалня препоръчвам вертикални щори с блек аут тъмен плат, а за тези които искат нещо по прибрано - щори Ден и Нощ с блек аут тъмен плат, кутия и водачи.

# 21
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,
Аз наскоро си сложих щори ден и нощ които имат пластини отстрани, плата избрах да е без пропускливост на светлина. Така почти никаква светлина не влиза в спалнята и са много прибрани и лесни за поддръжка.
ето такъв вариант - >> https://sunnyblind.com/%D1%89%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0% … 0%BD%D0%BE%D1%89/

Предлагаха ми и вариант без тези пластини, но така не се затваря прозореца напълно и влиза повече светлина. но пък са по евтини... както и да е! Нали трябва да спинкаме сладко сутрин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт