В момента чета...54

  • 59 894
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 22 982
Аз филма го гледах, книгата ми е заредена в четеца, само си чака момента. Надявам се да е по- добра от филма!

A филмът хареса ли ти? Много книги ме чакат и никакъв шанс да стигна скоро до нея.

Иначе реших да продължа с Мориарти и сега чета " Какво забрави Алис", като цяло я определят за по-слаба от " Големите малки лъжи" и " Тайната на моя съпруг", а и съм чела книга с подобен сюжет, но ще си я довърша все пак. Утре май излиза на български и новата и книга, но нея сигурно ще я взема от панаира.

# 736
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
В графа "не лоши" филми ми е Simple Smile

# 737
  • Мнения: 5 367
Съвсем изненадващо Момичето от влака не ми привлича вниманието грам. Като чета масовите коментари явно не изпускам нищо.
След колебливото начало, Одеса Стар започва да ме увлича. Изумена съм как за пореден път Херман Кох успява да привлече вниманието ми към книгата, че да не искам да се откъсвам от нея. И това при положение, че още не съм чела Вечерята и Вила с басейн. Луда работа hahaha hahaha

# 738
  • Мнения: 10 697
Момичета, гледам, че темата навъртя 50 страници. Моля някой, който има възможност да пусне новата Simple Smile

# 739
  • София
  • Мнения: 6 210
Нова тема

Последна редакция: ср, 04 окт 2017, 19:40 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт