В момента чета...54

  • 59 869
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 685



Старата тема:
Скрит текст:

Важно!

Желателно е когато споделяте впечатление от дадена книга да внимавате как го правите. Това предупреждение не цели въобще да ви откаже от споделяне или питания, напротив! Но често, все още под въздействието на емоцията от прочетена книга се прибързва в споделянето. Нека коментирането на ключови моменти, развръзка, убиец и въобще всичко, свързано със съдържанието, което би разкрило важна информация, да бъде поставяно в скрит текст! За целта, вмъкнете текста, който искате да скриете между скобите [спойлер][/спойлер], на латиница - spoiler. Уважавайте правото на непрочелите все още книгата да й се насладят максимално, когато решат!
Как да поставите картинка в мнение
- когато желаете да покажете корица на книга, която четете, е необходимо да копирате, сложите адреса на картинката между отварящ и затварящ таг за изображение, т.е. между img и /img, поставени в скоби - [имг] [/имг]. За намаляване на изображението, ползвайте img height=250 или img height=300, след това адреса и накрая /img, съответно пак със скоби, ето и пример:
[имг хеигхт=250]http://....................jpg[/имг]

# 1
  • София
  • Мнения: 5 560
Благодаря за новата тема, Миж! Animal Dolphin

Прехвърлям се от старата с "Убийци на фазани" на Юси Адлер-Улсен и "И всичко стана луна" на Георги Господинов.

# 2
  • София
  • Мнения: 44 041
Запис. Simple Smile в момента чета
М като магия - Геймън
Внезапни завършеци - Абъркромби
На изток от рая - Стайнбек
И започнах, но не мога да кажа, че ми върви Ужас на Симънс

# 3
  • София
  • Мнения: 2 401
Благодаря за новата тема  bouquet

Продължавам с Човек без куче на Хокан Несер.

# 4
  • Мнения: 5 776
Благодаря за темата, Миж Flowers Hibiscus

Вчера писах, писах, от мобилната за Слугинята, обаче нямаше скрит текст и не го публикувах Rolling Eyes
Започнах The One на John Marrs, след първите страници прилича на типично лятно трилърче, харесва ми засега.

# 5
  • Мнения: 630
Записвам се и аз с "The handmaid's tale", да не ви изпусна. Благодаря за темата!

Снимката в началото е много готина, прииска ми се да лежа в един хамак до морето с книга  sun

# 6
  • София
  • Мнения: 6 009
И аз прочетох Приказката на слугинята, хареса ми и то много.
Скрит текст:
Само отворения финал не ми хареса.
Сега чета Човекът от остров Луис, хубава е, даже по-хубава от първата. Единственото, което ме дразни е постоянното описание на острова - то не са заливчета, скали и тн.

# 7
  • Мнения: 6 346
Благодаря за темата, Миж!:hibiscus:

Аз май ще съжалявам, че не отделих време да препрочета трите книги на Сафон, преди да се нахвърля на четвъртата. Почти всичко съм забравила.Flushed Естествено, четвъртата си е увлекателна и така, а и той уточнява, че всяка от частите може да се чете самостоятелно, но все пак сюжетните нишки между тях си имат значение.

И с The Handmaid's Tale напредвам и ме хвърля в размисли.

# 8
  • Мнения: 5 776
Само да допълня, че заради нов сериал, който се задава по произведение на Маргарет Атууд, съм приготвила за четене и Alias Grace. Аз като голям ден на дистопиите, не мога да разбера как и защо не бях чела нищо нейно досега!

# 9
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Аз съм с любимия Льоса:

# 10
  • София
  • Мнения: 2 401
Само да допълня, че заради нов сериал, който се задава по произведение на Маргарет Атууд, съм приготвила за четене и Alias Grace. Аз като голям ден на дистопиите, не мога да разбера как и защо не бях чела нищо нейно досега!

Благодаря за новината  bouquet Точно се чудех коя да ми е следващата на Атууд. И тази изглежда тежка и хубава.

# 11
  • Мнения: 3 494
Прочетох "Парижкият апартамент" - Мишел Гейбъл. Леко четиво, става за плажа. В края ме отегчи и нямах търпение да свърши.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 899
Благодаря за новата тема, Миж!
Продължавам с "То".

# 13
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Непременно ше си взема Зелената къща. В момента чета Прекрасната Токана.Много ми похвалиха и Първият ден от моя нов живот.

# 14
  • Мнения: 630
В Читанката има сборник на Вера Мутафчиева и там има един разказ "Анна Комнина". За това ли става дума или има друга книга? Аз също харесвам много Вера Мутафчиева.

Общи условия

Активация на акаунт