НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 116

  • 49 517
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 737
Е това малко ли е?
Я си спомни преди как и от една солета се дебелееше... ooooh!

Ще свалиш, като си нацелиш храненето... нали и смяташ, едва ли бъркаш..

Вече не смятам,но може пак да започна.


Аз си готвя пилешки бутчета с дооста маълце! Stuck Out Tongue Yum

# 721
  • Мнения: 5 102
Sth, внимавай с метформина в началото, на мен много  слабително ми действаше. Даже твърде на моменти.

Девойки, девойки! Блага вест за някои! В кварталния Лидъл (Западен парк) еееей такъв кашон с намален бекон от нашия Heart Че и други благини.
Скрит текст:

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Искам и ааааааз!
Нашият бекон е годен до 5-ти септември. Чакам и аз да го намалят и да зареждам. Последният път го нарязах и замразих във фризера, сега му се точа пак.

# 723
  • Мнения: 2 461
Искам и ааааааз!
Нашият бекон е годен до 5-ти септември. Чакам и аз да го намалят и да зареждам. Последният път го нарязах и замразих във фризера, сега му се точа пак.
точно си взех (не на промоция Sad) и се чудих дали може да се прибере половината във фризера. Благодаря за коментара.

# 724
  • Мнения: 375
Sth, внимавай с метформина в началото, на мен много  слабително ми действаше. Даже твърде на моменти.
Да внивам, ама как... Един път дневно от 850 мг ми е изписан. Дано нямам проблеми с него, че доста хора не го понасят май...

Много благодаря за рецептите за пуешките бутове. Моята идея беше с много масло, сол и черен пипер във фурната.
Ама щом сте казали ще сложа и вино Simple Smile

# 725
  • София
  • Мнения: 986
Здравейте, момичета ,
препоръчаха ми вашия режим, тъй като имам силно повишен инсулинов серум (48,41) и инсулинова резистентност 10,67, но кръвната ми захар си е в нормите. Разбира се боря и едни 20-30 кила вече няколко години, но резултатът е почти нулев... Sad

Прочетох, че не е препоръчителен приема на прясно мляко, а аз може да се каже, че живея на прясно мляко в тази връзка препоръчително ли е замяната му със соево мляко.

# 726
  • Варна
  • Мнения: 737
Здравейте, момичета ,
препоръчаха ми вашия режим, тъй като имам силно повишен инсулинов серум (48,41) и инсулинова резистентност 10,67, но кръвната ми захар си е в нормите. Разбира се боря и едни 20-30 кила вече няколко години, но резултатът е почти нулев... Sad

Прочетох, че не е препоръчителен приема на прясно мляко, а аз може да се каже, че живея на прясно мляко в тази връзка препоръчително ли е замяната му със соево мляко.

Соята е една от най-вредните неща,мен ако питаш.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Благодаря на тези,които отговориха. Simple Smile

Днес менюто беше...домат,после 2 кюфтета на скара,бъркани яйца със прясна чушка,и скумрия.Водата не съм я засичала,но със сигурност е над 1л.

# 728
  • Мнения: 18 587
Миш маш метнах един, със сланина,запържена, лук, сирине, домати,печени чукши и яйце.Супер стана манджата.

# 729
  • Мнения: 39 635
Литър вода за мен е малко.

Имам въпрос за бульона. След малко ще сложа едни кокали в слоукукъра да се готвят цяла вечер. Колко вода да им сложа? А Кам май беше писала и за лъжица- две оцет.
Чакам предложения и съвети.

# 730
  • Scotland
  • Мнения: 1 405
Литър вода за мен е малко.

Имам въпрос за бульона. След малко ще сложа едни кокали в слоукукъра да се готвят цяла вечер. Колко вода да им сложа? А Кам май беше писала и за лъжица- две оцет.
Чакам предложения и съвети.
Аз си пълня повечко вода в кукъра, защото той не ври и не прелива. Оцет да, извлича хубаво всичко от костите.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Кантара показа цифрата 6!Най-после я видях тая заветна 6-ца!Радвам се много.
69 кг,оставят още 7 до предишните ми.Но аз искам да става 58 😊

Мис Каролин Бингли , поздравления  bouquet  Страхотен резултат  Peace

Аз няма да се тегля от днес до събота ,тъй че нищо ново  Wink. Вечерях пържола и 2 свински шишчета + салата домати и краставици. Смотано ми е днеска и не ми се пише.

# 732
  • In Wonderland...
  • Мнения: 68
Здравейте, момичета! От доста време мислех да започна този режим, напоследък следя темата и днес ми е първи ден! Чувствам се добре, не съм изпитвала глад, което се случва когато съм яла повечко въглехидрати! Надявам се да ме приемете в вашия отбор! Blush

# 733
  • Мнения: 39 635
Разбира се! Добре дошла.

# 734
  • SA
  • Мнения: 3 196
lepi, 48 инсулина на гладно ли ти е?
Млякото, от каквото и да е естество, не е добре да е основна храна при този режим. Може да се консумира в известни количества, според поносимостта на човек, но не е препоръчително да се пие с литри.
Соевото мляко също не е добра алтернатива. Ако примерно си свикнала да си добавяш мляко към кафето, по-добре обикновено мляко използвай, или още по-добре сметана.
Добре дошли и на другите нови момичета!

Общи условия

Активация на акаунт