НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 116

  • 49 505
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Здравейте, момичета! От доста време мислех да започна този режим, напоследък следя темата и днес ми е първи ден! Чувствам се добре, не съм изпитвала глад, което се случва когато съм яла повечко въглехидрати! Надявам се да ме приемете в вашия отбор! Blush


Значи сме заедно.И аз днес започнах. Simple Smile
За сега и аз не чувствам глад ама да видим по нататък.

# 736
  • София
  • Мнения: 984
lepi, 48 инсулина на гладно ли ти е?
Млякото, от каквото и да е естество, не е добре да е основна храна при този режим. Може да се консумира в известни количества, според поносимостта на човек, но не е препоръчително да се пие с литри.
Соевото мляко също не е добра алтернатива. Ако примерно си свикнала да си добавяш мляко към кафето, по-добре обикновено мляко използвай, или още по-добре сметана.
Добре дошли и на другите нови момичета!


Да , на гладко е Sad 15 часа преди изследването не съм яла  и не съм пила нищо друго освен вода.
Пия мляко предимно с кафето, но и със захар  и трябва да пробвам да видя дали ще мога да го пия без да добавям захар/подсладители.
Днес си и напазарувах "режимно" поне за няколко дни напред, но за съжаление взех готови храни ( пилешки бутчета), че цялата седмица съм на тренировки до към 22:00 и няма да имам време да готвя.

# 737
  • Мнения: 177
Здравейте. Зимата в био щанда на Кауфланд имаше 1л сметана (веган май беше), която използвах за бита сметана. Беше в чисто бяла кутия и май имаше нещо зелено. От месеци не го продават, а не го намирам и никъде. Някой случайно да се сеща за какво говоря?

# 738
  • Мнения: 5 097
lepi, а тази стойност 10 и нещо ще да е HOMA индексът? Наистина, пробвай кафето със сметана - има прилична 20% в лидъл, подобна има и в Кауфланд, а със сигурност и в другите магазини. Ти влезе в повечето групи във фб за това хранене, лесно ще се ориентираш за менюта. Сигурно ще ти дадат и метформин да пиеш...

# 739
  • София
  • Мнения: 984
blackisback Да вчера това направих за да мога по-лесно да се ориентирам. Мисля да посетя ендокринолог скоро, но що се касае лекарствата мисля да не ги вземам. Преди години ендрокриноложката на майка ми ( тя е с диабет от 30 г.), ми предписа Сиофор, тъй като и тогава инсулиновите ми нива бяха завишени ( много по-малки от сега) и от него не се чувствах добре, бях като парцал, постоянно ми се спеше, бях изтощена ... и след двуседмичен прием го спрях.
Ще потърся сметаната Simple Smile благодаря за съвета

# 740
  • Мнения: 980
Пуснах нова тема-> http://old.bg-mamma.com/?topic=992332.new#new

После ще пиша какви ги сътворих снощи  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт