Сърница

  • 20 536
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Само искам на вметна, че крем карамелът в ресторант Алеканте е най- вкусният евър!
Благодаря за инфото,ще го пробваме довечера. Днес времето е лошо,вали и не можем да се разходим.Дано спре по-късно.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 826
Бихте ли споделили къде се намира сладкарницата, за която толкова се пише тук? Вече четвърта година ще почиваме в Сърница и не сме я посетили.😊

# 47
  • Мнения: 1 985
Точно в центъра, срещу хотел Аликанте Wink

# 48
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Бихте ли споделили къде се намира сладкарницата, за която толкова се пише тук? Вече четвърта година ще почиваме в Сърница и не сме я посетили.😊
Лелее Валенце,много голяма грешка. Simple Smile Wink Извинявай за думичките.Закачка е. Но, определено сте изпуснали.
Ние току що бяхме.Ядохме крем карамел че в Аликанте нямаше.Не беше лош но можеше да е една идея по-карамелен.

# 49
  • София
  • Мнения: 9 826
Ха ха грешката ще бъде тотално, мащабно и вкусно поправена още тия дни!
Не знам къде е Аликанте, защото ние преминаваме през Сърница, заобикаляме и отиваме във ваканционно селище Ива, но предполагам , че ще го намерим лесно. аз се сещам само за едно кафе на центъра, до Общината, много хубаво е отвън, с едни като фотьойли, да не е това?

# 50
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
 и
Ха ха грешката ще бъде тотално, мащабно и вкусно поправена още тия дни!
Не знам къде е Аликанте, защото ние преминаваме през Сърница, заобикаляме и отиваме във ваканционно селище Ива, но предполагам , че ще го намерим лесно. аз се сещам само за едно кафе на центъра, до Общината, много хубаво е отвън, с едни като фотьойли, да не е това?
Да,точно това е сладкарницата.То си пише Сладък рай на голяма табела.
Нови са фотьойлите отвън и са ми толкова удобни.
Имам чувството че всичко има в тая Сърница.Днес си купих боровинки за сладко и чиста телешка кайма за 7 лв килограма...😱 А децата си купиха много готини пуловери с бухалчета. Има един магазин по пътя нагоре след сладкарницата,много модерни дрехи има.Направо се учудвам че единствено пътя не се ангажират да оправят, а е толкова развито градчето вече.

# 51
  • Мнения: 4
Здравейте! Гледам, че отдавна не е писано в темата. Предстои ни така очакваната почивка и мога да споделя прясна/ актуална информация/цени от тази година, ако някой се интересува дали има промяна. След всичко, което прочетохме и разгледахме мисля, че ще бъде наистина страхотно- място, гледки, храна и развлечения! От 26.08.2019г. ще бъдем в к-с Романтика, гр. Сърнница.Bus Nature Mount Fuji

# 52
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Ще ви хареса,сигурна съм.
Ще е хубаво да споделиш информация за комплекса.
На мен ми се вижда скъпо там и не сме го посещавали.
Иначе през седмица две сме на Сърница(мъжа ми е рибар).
Не съм писала тук,защото и друг не пише и темата замира.
Ако нещо ви интересува съм на линия.

# 53
  • Мнения: 4
И аз мисля, че ще ни хареса. Изглежда страхотно кътче. Почивката ни е организирана от тур. агенция. Тръгваме от Варна през Пловдив- Сърница 4 нощувки , а на връщане през Велинград-Варна. Цената ни включва транспорт, нощувки и закуски - 220 лв. на човек.  Не знам дали е скъпо, за първи път отиваме там.

# 54
  • Панагюрище
  • Мнения: 24
Записвам се... И аз да следя темата
И ние ще сме в Сърница, за първи път😊
Досега не сме почива ли на планина, все на море...
Надявам се да ни хареса!
Детето да остане доволно, и след две морета тази година, да оцени красотата на планината и природата
Интересувам се от места за хранене, ако може да споделите
Иначе от темата, и темата за Родопите, вече съм набелязала места, които ще посетим
Ресторанта на хотел Аликанте
Сладкарница Сладък Рай
Комплекс Романтика
Запазила съм във ваканционно селище "Ива"
Искам да попитам, т. к. ми казаха, че там има барбекю, ако решим нещо да си приготвим на място, дали има в Сърница магазин за месо и риба, пресни, незамрзени..?

# 55
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Има два супермаркета, добре заредени. Охладено месо имаше.Риба не сме взимали.
Има магазин за млечни продукти на тяхната мандра.Много са добри.
Препоръчвам и ресторант родопски скали.Много красив и вкусно беше това което хапвахме,както и ресторанта на Арделиеви.Там храната и обстановката също са хубави и на добри цени.
Видях че има и заведение с готвено за обед но до там не сме стигнали.
На детето ще му хареса.Возете го с влакчето. На центъра има и детска площадка.Във вашия комплекс също май има?
Доколкото знам басейна на Романтика може да се ползва срещу заплащане също.

# 56
  • Панагюрище
  • Мнения: 24
Има два супермаркета, добре заредени. Охладено месо имаше.Риба не сме взимали.
Има магазин за млечни продукти на тяхната мандра.Много са добри.
Препоръчвам и ресторант родопски скали.Много красив и вкусно беше това което хапвахме,както и ресторанта на Арделиеви.Там храната и обстановката също са хубави и на добри цени.
Видях че има и заведение с готвено за обед но до там не сме стигнали.
На детето ще му хареса.Возете го с влакчето. На центъра има и детска площадка.Във вашия комплекс също май има?
Доколкото знам басейна на Романтика може да се ползва срещу заплащане също.


Благодаря, много!!!
Ще дам отзиви, за детска площадка не съм питала... Аз всъщност исках да запазя в Романтика, но нямаше места, попитах за басейна, казаха ми, че не може да се ползва, само за гости на комплекса е...

# 57
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Риба може да вземете от рибарника. Американка и сьомгова пастърва. Може да има и други видове.

# 58
  • Мнения: 1 146
Здравейте, има ли хотел в Сърница с басейн? Къде бихте ми препоръчали да почиваме с 2 деца (на 4години и 3 месеца). Искам да е някъде, където да играе голямото дете, а пък и да има къде да разхождам малкото с количка (слинг).

# 59
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Здравейте, има ли хотел в Сърница с басейн? Къде бихте ми препоръчали да почиваме с 2 деца (на 4години и 3 месеца). Искам да е някъде, където да играе голямото дете, а пък и да има къде да разхождам малкото с количка (слинг).
Хотелите с басейн които аз знам са Романтика и Сия.Но хотелите са на брега на язовира след Сърница,не в самия град. За разходки  с бебчето е чудесно.И двете места имат детски площадки и басейни.
Има и къща за гости Башеви които също направиха басейн.
Там само, че трябва да си приготвяте храна,няма ресторант.Тя е в началото на града.Отсреща е мотел Сърница и там може да хапвате.
Пред  Вип комплекс има малък басейн,от тези с дървената облицовка.Тези вили са точно до хотел Сия. Имат детска площадка.
За тези места знам че са с басейни,може да има и други.

Общи условия

Активация на акаунт