Намаления есен/зима 2017

  • 124 824
  • 763
  •   1
Отговори
# 660
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Е, как ще нищо...!?  На фона на - 20 % за дрехи , което за мен е смешно намаление Peace Иначе сравнено със западния Черен петък може да е нищо....

# 661
  • Мнения: 1 406
Някой знае ли до кога ще Черния петък в Бенетон?
Да кажа, че бях в Сердика и на играчките в Хиполенд е частично - 25%, на Лего, Барби, Нърф, още нещо, Кокодрило и обувки, чанти за училище и пантофи. Само толкова.
А, и ми направи впечатление, че се пазаруваше стабилно от Технополис, вероятно си заслужава. Не съм влизала. Носеха се огромни телевизори.

Случайно да видя дали и матраците са намалени

# 662
  • Мнения: 892
Матрачета във Вис Виталис на 20%, акп питаш за малките размери. Онлайн не е отразено намалението, но се приспада при поръчка.

# 663
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
И в дъмол от Технополис масово излизаха с плазми. 10% е намалението, което е нищо, ама се лъжат хората.

На всяко намаление на техника обаче се пазаруват стабилно телевизори  Laughing

# 664
  • София
  • Мнения: 6 972
Манго -30% на всичко до неделя
Теранова -30% на всичко до 30,11
ХМ -20 на всичко
Бюти зоун -15 или-20% ако си с тяхна карта цял уикенд, а и в повечето магазини петъка продължава до неделя  Sunglasses
В Ринга беше сравнително спокойно...

# 665
  • Мнения: 10 601
За лаптопи, да споделя - намерих моя лаптоп на най-ниска цена от Pic.bg (партньори на Емаг, но в Емаг ги няма всички модели, които могат да ти предложат с намаление). Отделиха ми цели часове време за въпроси по чат.

И да знаете, че WizzAir днес имат 20% намаление на всички полети, до всички дестинации.

# 666
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Teddyto1 - не знам за матраци newsm78 изброих само намалените в Хиполенд неща.

# 667
  • Мнения: 466
Дали някъде има намаление на тенджери и тигани и всякакви кухненски принадлежности?

# 668
  • Мнения: 892
Аико са тази седмица с 20-на процента на сектор кухня, мисля.

# 669
  • Мнения: 888
И в дъмол от Технополис масово излизаха с плазми. 10% е намалението, което е нищо, ама се лъжат хората.

На всяко намаление на техника обаче се пазаруват стабилно телевизори  Laughing


Соц синдром.
Колкото по-голям и модерен е телевизора , по-богат и успял се мислиш от околните. Grinning
Иначе обяснението е дадено от древен Рим - Хлаб и зрелища им дай на масите.

# 670
  • Мнения: 152
Здравейте,
някъде да има намаление на продуктите на Сой Луна, дъщеря ми се е побъркала по-нея и иска тази възглавница и слушалките  Mr. Green
втрещена съм от цените  Whistling
https://www.toy.store.bg/p202786/vyzglavnica-s-taen-dnevnik-soy-luna.html

Поръчвала съм възглавничка с лице на дете тук - printadesigns.com

# 671
  • Мнения: 47 986
Да ти кажа, на фона на подаръите за пораснали деца,  това ми се струва безобидно като искане и цена. По-добре го вземи и зарадвай детето...без да харчиш за излишни други подаръци и толкова. Ако е много търсено, може и да свърши докато дебнеш намаление Тук е намалено, имаше и доп. намаление 25 % https://www.hippoland.net/soy-luna-taen-dnevnik-v-zglavnica-mp3-ylu25000

# 672
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
♥ HAPPY ♥ благодаря много  bouquet поръчах  Grinning така е права си, че не кой знае колко скъпо, но като знам, че на другия ден ще загуби интерес и пак ще виси на ай пада, се дразня  Mr. Green но не искам и да я разочаровам, че ми е толкова добричка  Heart Eyes

# 673
  • Мнения: 31 191
♥ HAPPY ♥ благодаря много  bouquet поръчах  Grinning така е права си, че не кой знае колко скъпо, но като знам, че на другия ден ще загуби интерес и пак ще виси на ай пада, се дразня  Mr. Green но не искам и да я разочаровам, че ми е толкова добричка  Heart Eyes
И при нас е така, но ми даде страхотна идея за изненади за Коледа. Благодаря ти! Heart Eyes Hug bouquet

# 674
  • Мнения: 47 986
Да, аз ровя за изгодни Adidas superstar, защото едното дете носи САМО такъв модел, сега и другото гракна че иска, а цените са....излишно е да казвам, че в магазина им м уведомиха, че са много търсени, та нямат никакво намаление дори и за черния петък...поне ги носят и е практично, но...отделно сутиени за трицифрени суми, някои хора не дават толкова за телефон, таблет...изобщо, изправи ми се косата, а търся практични неща, биха били дори ежедневни, ако не бяха скъпи, но заради цената ще минат към коледните подаръци....и поне децата ми не са замрънкали за ховърборд, дрон, конзола, ай-джаджа или някоя друга модна щуротия, че просто няма д амога да си го позволя...затова  някак ми се строи мило детето ти да иска нещо определено, и то под сто лева  и да можеш да я зарадваш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт