Намаления есен/зима 2017

  • 124 881
  • 763
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 19 022
Във Fashion days има Adidas superstar и някои модели са доста намалени.

# 676
  • гр.София
  • Мнения: 2 760
♥ HAPPY ♥
хаха, иска ховърборд и още как  Mr. Green взимах под наем, да кара лятото,             но казах, че дядо Коледа не носи толкова скъпи подаръци, че нали трябва да има за всички деца  Crazy
Виж маратонки от спорт директ, на синът ми поръчвам само от там маратонки, и за Коледа пак са от там, научила съм го да ми снима модела който си е харесал и после го търся там, до сега само един модел не съм намерила  Crazy                         

Последна редакция: сб, 25 ное 2017, 11:57 от desivalko_

# 677
  • Мнения: 118
Здравейте, някой има ли проблем с поръчка от Комсед?
Поръчах на 17.11 петък, все още е неодобрена, а по телефона не мога да се свържа с тях.

# 678
  • Мнения: 2 285
Оня ден видях, че във Фейса отговаряха доста експедитивно на всички запитвания относно непотвърдени поръчки от миналата седмица. Пробвай там да се свържеш с тях.

# 679
  • Мнения: 196
Здравейте, някой има ли проблем с поръчка от Комсед?
Поръчах на 17.11 петък, все още е неодобрена, а по телефона не мога да се свържа с тях.

Дам, аз. Писах им преди 2 дни да ми дадат инфо кое не е налично, за да преценя дали да откажа поръчката или да я пускат без липсващите неща. Все още нямам отговор.

# 680
  • Мнения: 118
Благодаря, ще опитам там....то вече изпуснах възможността, ако нещо го няма да поръчам с отстъпка от друго място, но вече чисто принципно се ядосвам на обслужването.

# 681
  • София
  • Мнения: 3 169
Second Black Weekend е тук! -50% НАМАЛЕНИЕ на #чанти, дамски, мъжки и детски #обувки в магазини Nickels, от 24.11. до 26.11! Не губи време - възползвай се сега! https://nickels.bg/#utm_source=facebook&utm_medium=cpc-24171 … n=black-weekend-2

# 682
  • София
  • Мнения: 7 080
Дали някъде има намаление на тенджери и тигани и всякакви кухненски принадлежности?
В  Аико  -22% ЗА ВСИЧКИ ПРИБОРИ И СЪДОВЕ ЗА ГОТВЕНЕ И ХРАНЕНЕ до 3,12

# 683
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 377
В Зора на Тефал, намалени са Peace

# 684
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 856
Deichmann - Cyber Monday 27.10 - 20% онлайн

# 685
  • Мнения: 1 397
Да, аз ровя за изгодни Adidas superstar, защото едното дете носи САМО такъв модел, сега и другото гракна че иска, а цените са....излишно е да казвам, че в магазина им м уведомиха, че са много търсени, та нямат никакво намаление дори и за черния петък...поне ги носят и е практично, но...отделно сутиени за трицифрени суми, някои хора не дават толкова за телефон, таблет...изобщо, изправи ми се косата, а търся практични неща, биха били дори ежедневни, ако не бяха скъпи, но заради цената ще минат към коледните подаръци....и поне децата ми не са замрънкали за ховърборд, дрон, конзола, ай-джаджа или някоя друга модна щуротия, че просто няма д амога да си го позволя...затова  някак ми се строи мило детето ти да иска нещо определено, и то под сто лева  и да можеш да я зарадваш Simple Smile
Моите ги взех от obuvki.bg и бяха доста под цената в магазина.

# 686
  • Мнения: 5 270
Deichmann - Cyber Monday 27.10 - 20% онлайн
Но само на ненамалени обувки и чанти.

# 687
  • Мнения: 5 258
бреее  днес ще си получа емага

# 688
  • София
  • Мнения: 6 079
А пък аз още си чакам поръчката от Комсед от 18.11, не стига че не могат да смогнат да ги обработят, ами бяха обявили сега пак черен петък на 24.11......

# 689
  • Мнения: 123
Аз моята я отказах от Комсед. Писах им няколко мейла , не ми отговориха и я анулират. Възползвах се от черния петък във физическите магазин. Доволна съм. Всичко си набавят вече.

Общи условия

Активация на акаунт