Китайски капсули за отслабване - 12

  • 75 838
  • 751
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 24
Когато е с Л-карнитин, за да има отслабване задължително трябва да се спортува. Л-карнитин без спорт е равно на нула....това хоро вече съм го играла преди 15 години Simple Smile

# 661
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Когато е с Л-карнитин, за да има отслабване задължително трябва да се спортува. Л-карнитин без спорт е равно на нула....това хоро вече съм го играла преди 15 години Simple Smile


Зависи колко е дайдайхуата, но аз лично за момента не съм попадала на по-добро от лида слим стронг.

# 662
  • Мнения: 4
Здравейте, след като прочетох почти всичко и аз поръчах Лида слим стронг от тук http://originalnalida.com/ . Дано съм попаднала на оригинална. Преди 2 г свалих доста с ABC Acai berry , наскоро пак поръчвах но се оказаха фалшиви. Дано успея с лидата.

# 663
  • Мнения: 104
Аз пети ден съм на слим стронга, нищо не ям, нямам грам апетит, но въпреки това съм свалила едва 300-400гр. Че аз с дайдайхуата на 5 ден бях -3кг. Дано поне изведнъж да смъкна.

# 664
  • Мнения: 638
Поръчах Лида от тук: otslabvai.com/?product=лида-шише-силна
Категорично НЕ ДЕЙСТВА!

# 665
  • Мнения: 21
Моля ви, не ги пийте тези боклуци.

Съдържат абсолютно забранени субстанции, като високото количество сибутрамин (подтиска апетита).
Сибутрамина е забранен за употреба в белите държави заради многобройните усложнения, които докарва (включително смъртни случаи).
Най-често води до повишен риск от сърдечно-съдови инциденти (инфаркти и инсулти).

Симптоми, при които трябва да се прекрати приема незабавно:  повишено кръвно налягане,  сухота в устата, странен вкус в устата, разстроен стомах, запек, проблеми със съня, замаяност, сънливост, менструални спазми/болки, главоболие, зачервяване.

Противопоказания (само част): Хипертония, Хипертиреоидизъм, Психиатрични състояния като депресия, Глаукома, Бременност и кърмене.

Има агресивни взамодействия с други лекарства, особено с антидепресанти или други централно активни лекарства.

# 666
  • Мнения: 993
Аз също се отказах от тези неща, откакто видях във фейсбук съмнително нагласени коментари от разни хора. Да не говорим, че има такива и тук, които в друга тема изобщо не са писали и съм почти убедена, че правят реклама.

# 667
  • Мнения: 2 487
Мине се не мине , и някой изкача и започва с лекцията .
След като действа и всички се справяме със страничните ефекти , а все още не сме гушнали букета е доста не на място такива като Вас , да ни дават тон в живота .

Аз съм доволна и не смятам да ги спирам ! И без това всичко е вредно , поне като не пуша и не пия , смятам че мога Да си позволя и тези хапчета !
В интерес на истината , на мен страничните ефекти ми допадат, защото така съм по-функционална и върша повече неща , наспивам се и се чувствам отлично !

# 668
  • Мнения: 21
Всъщност, това не са лекции, а факти:

https://en.wikipedia.org/wiki/Sibutramine
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1245176/Obesity-drug-use … attack-fears.html
(да не спамя, има още много)

Факт е също, че помага за отслабване (никой не го отрича). Само че си има и цена за това.
На вас щом ви допадат страничните ефекти, жива и здрава да сте. Както се казва, всеки преценява за себе си. Хубаво да има и хора, които да поддържат търговията на хапчета от AliExpress.

По(-)здрави

# 669
  • София
  • Мнения: 736
Аз също се смея като прочета пост, съдържащ “мотивирана съм да отслабна” на дама пиеща Лида.
Каква мотивация, това е мързелашка работа.. гълтате хапа и дотам. Мотивация 😃

# 670
  • Мнения: 117
Кое по-точно Ви е смешно в "мотивирана съм да отслабна"? За жалост колкото и да ни се иска не става само с "гълтате хапа и дотам". Да, Лида притъпява апетита, но всичко зависи от нас. Никъде не е написано, че мързелуваме. Определено с мързел и банички няма да се получи. Лично аз полагам голямо усилие да не ям сладко, тестено и всички боклуци на пазара. Въпреки всички ангажименти намирам време и за движение. Всеки сам си преценява какво да пие и дали е вредно или не. И да! Когато видя,че усилията ми не са напразни и има резултат аз се мотивирам да продължавам! В тази тема сме за да споделяме резултати и да си помагаме когато ни трудно. Ако аз не мога да помогна с нещо не пиша излишни коментари, които не помагат с нищо.

# 671
  • Мнения: 14 828
Ехх ,и аз до преди две години,когато бях 48-9/50 кг (ядях като за двама и нищо не ми се лепеше) се чудех как може да се пият хапчета,да се пазят диети и т.н. Но сега пея друга песен.😃 Нека не оспамваме темата с тези спорове,излишни са. Всеки преценява за себе си кое,как,какво и защо.

# 672
  • Мнения: 638
Втори опит - поръчах Лида стара формула от originalnalida. Ще Ви пиша, дали действа или пак съм се набутала с нишесте...
Имате ли представа, каква е разликата между Лида Дайдайхуа и Лида стара формула? Нали всичките са Лида Дайдайхуа, само че различни вариации?

# 673
  • Мнения: 638
Искам да Ви споделя още нещо. Не помня от къде бях поръчвала преди време Лида. Дойде ми подарък T3 liothyronine sodium 25 mg, гръцко. Докато Ви четях, нещо ме жегна и намерих опаковката и започнах да чета. Това е лекарство на хормонална основа, т. нар. хормон Т3. Всички, които страдат от заболяване на щитовидната жлеза, веднага ще се сетят за какво им говоря. За всички останали ще кажа: На здрава глава не си докарвайте болест!
Сигурна съм, че и Лидата разболява, просто не съм наясно как...
ПП: https://zobim.net/анаболи/t3-30-табл-х-25-µg/  Видях, че се продава и в оригиналналида, безглад и отслабвай, като хранителна добавка за отслабване!!!

# 674
  • Мнения: 13
днес ми е 11 ден на лида слим стронг.бях 54 кг,вчера вечерта се качих на кантара и бях 50,5 кг ...

Общи условия

Активация на акаунт